Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимална скорост (без тунинг) на Brava 1.4, 1.6, 1.8?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сега разбирам защо си ме питал на ЛС аз ли съм бил, не не съм бил аз, този път го мразя и е несъвместим с моята кола, особенно от Ваше село към кариерата, има депки дето може камион да скъса колело. Та затова те питах каде сте се гонили.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      S_BANKOV написа:
      Сега разбирам защо си ме питал на ЛС аз ли съм бил, не не съм бил аз, този път го мразя и е несъвместим с моята кола, особенно от Ваше село към кариерата, има депки дето може камион да скъса колело. Та затова те питах каде сте се гонили.
      ем да скапан е но там където казах горе долу става и като наближиха дупките тъй като го знам на изуст оня ме изпревари и незнам :D сигурно си е разбил колата :D
      http://alex-pishaka.alle.bg/

      Коментар


        180 с пунто 1.2 16v Спортинг

        Коментар


          joreto1405 написа:
          180 с пунто 1.2 16v Спортинг
          като живях в италия шефа ме беше пратил за цимент бях сложил 8 турби по 25кг, носех и 3 бор машини едната по 20 кг абе стана с ниско окачване отзад и по надолнището направих 180 по навигатор на километража 190 и след надолнището дойде нагорнището а в колата нямало вода и айде ... ама и доста гори като му даваш газ
          Punto JTD
          http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

          Коментар


            Хммм, аз съм вдигал на магистралата преди Бургас 220км/ч с гуми 195/50/15. След 200 влезнах в лек наклон. Колко е верен километража не знам, настъпвах докато го напълни и върнах газта... На газ вдигна 185 по километраж и след това се спъва. Колата е Браво 1.8, а опита е правен преди 2 години с 3-ма човека в колата. Да не кажете че съм луд: това ми е единственото каране със скорост над 160-170! Видео за съжаление нямам.
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              PaUnOff написа:
              Хммм, аз съм вдигал на магистралата преди Бургас 220км/ч с гуми 195/50/15.... Видео за съжаление нямам.
              пп Можеше и още ама стрелката почна да чука в ограничитела на скоростомера
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Колега какво стана със спортинга фарлихтели го :Д аз иначе сам съм вдигал на равен път 180 км

                Коментар


                  biker_81 написа:
                  Не ,беше си на 205... Просто жената прави снимката...
                  Как сте ги дресирали тези жени? Моята на 150 ще изкърти дръжката на вратата Това да карам с 200 (ако изобщо ги вдигна) и тя да е в колата просто не го виждам. Ако, все пак се случи и я накарам да направи И снимка, сигурно ще получи удар
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    S_BANKOV казах 220, не е чукала в оборотомера. Ако не е било нямаше да го пиша за да си правя вятър на устата. Също така споменах, че след 200 беше наклон. Ако случайно и направя пак тест, след като си сменя ангренажа, маслото и гумите ще ти изпратя специално на теб видеото дори и да вдигне мах. 160
                    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                    Коментар


                      Фиат Типо 1.8 пълна инжекция 8 клапанова двувалка и при 205 км/ч съм точно с 6000 оборота обаче си е истинско изживяване да се воза с тази скорост Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Обаче скоростите са наистина късички
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        Темпра 2.0 8в - 217 км..... Фиат Браво 2000 20в - 230 км.....
                        Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

                        Коментар


                          Fiat Bravo ex. 1.8 - ~210 km/h .. За момента не е тествана поради смляни скорости
                          Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                          Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                          Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                          Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                          Коментар


                            С фиат купе 1.8 1 път по магистралата бях сам и реших да видя докъде ще стигне.... с климатик на 195 умиря и спря да ускорява. Спрях климатика и дойде лек наклон та я докарах до 235 по километраж и дойде завой в който участъка стана малко неравен и започнах да подскачам та едвам намалих без да превзема мантинелата... Това с гуми 205/50/15

                            Коментар


                              пунто 1.2 16v с попътен вятър 185 и стрелката закова на 6100 оборота. За повече ми трябва баир и машина ,която да ми пори въздуха пред колата :D
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар


                                joreto1405 написа:
                                180 с пунто 1.2 16v Спортинг
                                Толкова.. повече не може http://www.youtube.com/watch?v=zqCKWUFsmnQ
                                Fiat Punto MK2 Sporting
                                Fiat Punto MK2 HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X