Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимална скорост (без тунинг) на Brava 1.4, 1.6, 1.8?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ха-ха тая тема заприлича малко на наддаване.До колко ли км/ч ще се стигне Само имайте предвид,че максималната скорост по километраж е 220 ,недейте много да прекалявате
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      Пичове, аз няма да пиша ако не е вярно. И мен кво ме бърка, че километражите не отчитали вярно... аз казвам по километраж колко съм правил на мойта и въобще не ме интересува вашето мнение

      Коментар


        Така като гледам май съм се объркал,че Бравото ми е 1.6 то май ша дойде 1.1,те другите мноу по-вървяли от мойто Mr. GreenП.П. Аз с Бравото сам в колата с леки модчета като чип,генерация и филтър по прав участък без наклон съм вдигал 210 ПО КИЛОМЕТРАЖ,което реално е около 180.Тея 190/200 със 17-18 човека вътре и багаж много нереално ми се струват.
        Колега, да не караш с 13 цолови джанти такова отклонение 30 км/ч каза..... То че има някакво има ама ако си с нормален размер гуми и джанти не виждам как ще е повече от 10-15км/ч

        Коментар


          Чета мненията и се чудя... Няква хвалба ли са тези постове,какво е? 15 годишна кола с 4-5-6 човека в нея,летяща със скорост от 180-190км по нашите аутобани....Ако не Ви е грижа за вашия живот помислете за живота на хора около Вас!Една грешка и цял живот ще съжалявате!Не казвам че аз не съм го правил но го правя като съм сам и то премерено.Останете със здраве!
          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

          Коментар


            Racer GT написа:
            Чета мненията и се чудя... Няква хвалба ли са тези постове,какво е? 15 годишна кола с 4-5-6 човека в нея,летяща със скорост от 180-190км по нашите аутобани....Ако не Ви е грижа за вашия живот помислете за живота на хора около Вас!Една грешка и цял живот ще съжалявате!Не казвам че аз не съм го правил но го правя като съм сам и то премерено.Останете със здраве!
            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

            Коментар


              Racer GT написа:
              Чета мненията и се чудя... Няква хвалба ли са тези постове,какво е? 15 годишна кола с 4-5-6 човека в нея,летяща със скорост от 180-190км по нашите аутобани....Ако не Ви е грижа за вашия живот помислете за живота на хора около Вас!Една грешка и цял живот ще съжалявате!Не казвам че аз не съм го правил но го правя като съм сам и то премерено.Останете със здраве!
              Да колега, напълно си прав. Аз точно затова съм написал, че ще пробвам колата, дали може повече, но когато съм сам в нея.

              Коментар


                Racer GT написа:
                Чета мненията и се чудя... Няква хвалба ли са тези постове,какво е? 15 годишна кола с 4-5-6 човека в нея,летяща със скорост от 180-190км по нашите аутобани....Ако не Ви е грижа за вашия живот помислете за живота на хора около Вас!Една грешка и цял живот ще съжалявате!Не казвам че аз не съм го правил но го правя като съм сам и то премерено.Останете със здраве!
                Fiat 1.4 12V
                Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                Коментар


                  Insane написа:
                  Така като гледам май съм се объркал,че Бравото ми е 1.6 то май ша дойде 1.1,те другите мноу по-вървяли от мойто Mr. GreenП.П. Аз с Бравото сам в колата с леки модчета като чип,генерация и филтър по прав участък без наклон съм вдигал 210 ПО КИЛОМЕТРАЖ,което реално е около 180.Тея 190/200 със 17-18 човека вътре и багаж много нереално ми се струват.
                  Колега, да не караш с 13 цолови джанти такова отклонение 30 км/ч каза..... То че има някакво има ама ако си с нормален размер гуми и джанти не виждам как ще е повече от 10-15км/ч
                  Ам не колега,със 195/45/15 съм и разликата е 7км/ч. със 100км/ч. и километража на колата има допустими разлики от няколко процента и идват айде към 20км. разлика.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    Тези високи скорости, особено с 1,6, май ги вдигате, акто тайничко сипвате Трибестан в бензина.... Та да споделя и моят опит - всеки път като карам, без значение каква е колата, по километраж правя поне 100/120 км/ч. Нагоре ми идва скъпо.Но сигурно от 170 км/ч нагоре си е икономия... Не знам, не съм опитвал.

                    Коментар


                      ivailo rachev написа:
                      Insane написа:
                      Така като гледам май съм се объркал,че Бравото ми е 1.6 то май ша дойде 1.1,те другите мноу по-вървяли от мойто Mr. GreenП.П. Аз с Бравото сам в колата с леки модчета като чип,генерация и филтър по прав участък без наклон съм вдигал 210 ПО КИЛОМЕТРАЖ,което реално е около 180.Тея 190/200 със 17-18 човека вътре и багаж много нереално ми се струват.
                      Колега, да не караш с 13 цолови джанти такова отклонение 30 км/ч каза..... То че има някакво има ама ако си с нормален размер гуми и джанти не виждам как ще е повече от 10-15км/ч
                      Ам не колега,със 195/45/15 съм и разликата е 7км/ч. със 100км/ч. и километража на колата има допустими разлики от няколко процента и идват айде към 20км. разлика.
                      Стегини се ! Тоя асматик тавана му е 170 -180 по километраж! Иначе съм готов дори на бас с Г-тек в колата Сумата за баса ти я определяш !
                      Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                      GTV 2.0 (612 A)now
                      E60 530D now.. hate it big time :D
                      Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                      Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                      Коментар


                        Хе аз съм се стегнал,за Г тек-а не съм навит,защото казах какво е вдигнало по километраж и това съм го правил един единствен път след като моднах леко мотора и повече не мисля да опитвам(все пак живота ми е мил).Иначе най-скорощното ми каране с по-висока скорост е есента когато се прибирах от морето 180км/ч. ПО КИЛОМЕТРАЖ и то беше моментно да догоня колата пред мен,с която се водихме и отново бях сам в моята кола.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          Humppa написа:
                          Тези високи скорости, особено с 1,6, май ги вдигате, акто тайничко сипвате Трибестан в бензина.... Та да споделя и моят опит - всеки път като карам, без значение каква е колата, по километраж правя поне 100/120 км/ч. Нагоре ми идва скъпо.Но сигурно от 170 км/ч нагоре си е икономия... Не знам, не съм опитвал.
                          Трибестан : ) добре го каза, колега :D :D

                          Коментар

                          Working...
                          X