Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на двигател...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    колко милиметра тряба да е разтоянието между клапаните и вала ....
    uno turbo 1.3 i.e' 86
    renault 19 1.8 16v
    uaz 469 4.0 turbo
    renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
    trabant 601 69'

    Коментар


      #77
      днеска си получих главата тряба да сменям водачи те са бронзови и в варна няма мога ли да ви помоля да проверите по ваште градове дали има останали някаде ще сам ви благодарна...а,и блуофа ми е заминал и него ще купувам абе купона е пълен тука се забавлявам професионално....
      uno turbo 1.3 i.e' 86
      renault 19 1.8 16v
      uaz 469 4.0 turbo
      renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
      trabant 601 69'

      Коментар


        #78
        До 2-2.5мм. е допустимо, с по малко растояниеможе и да ги чукнеш, но съм чувал, че при някои дизели има и 1-1.5мм.

        Коментар


          #79
          34мм диаметър смукателен клапан,30мм изпускателен клапан...при мене разтоянието е някъде м/у 0,25-0,45мм...

          Коментар


            #80
            утре ще ми доиде разтоварващия клапан метален нов 100лв мисля че е добре остават водачите хаиде помагайте никаде ли не се продават!!!!!!не може все в един магазин да не е останало едно комплекче
            uno turbo 1.3 i.e' 86
            renault 19 1.8 16v
            uaz 469 4.0 turbo
            renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
            trabant 601 69'

            Коментар


              #81
              bebito^^^ написа:
              утре ще ми доиде разтоварващия клапан метален нов 100лв мисля че е добре остават водачите хаиде помагайте никаде ли не се продават!!!!!!не може все в един магазин да не е останало едно комплекче
              След малко ще се разходя по магазините и ще ти пратя лично с цената, нали бронзови водачи, а не чугунени .
              Uno Turbo RulZz

              Коментар


                #82
                блу-офф-а ми доиде много е готен никелов цвят при нормално отворен е което е добре защото не товари прожината постояно и ще издържи със сигорност повече от другия ще го изведат от пред че оригинално е забутан из маркучите,а водачите да бронзови са но внимавай да не объркаш с други за друга кола мотора е 1.3 105 коня ще сам ти много задължена ако може да намериш иначе има и друг вариант но той не е от най добрите за мене но са го правили други и става бронзови водачи има от москвич осмак който също се намират трудно но все пак се намират и после на стругар но от оригиналното по хубо няма ...
                uno turbo 1.3 i.e' 86
                renault 19 1.8 16v
                uaz 469 4.0 turbo
                renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                trabant 601 69'

                Коментар


                  #83
                  bebito^^^ написа:
                  блу-офф-а ми доиде много е готен никелов цвят при нормално отворен е което е добре защото не товари прожината постояно и ще издържи със сигорност повече от другия ще го изведат от пред че оригинално е забутан из маркучите,а водачите да бронзови са но внимавай да не объркаш с други за друга кола мотора е 1.3 105 коня ще сам ти много задължена ако може да намериш иначе има и друг вариант но той не е от най добрите за мене но са го правили други и става бронзови водачи има от москвич осмак който също се намират трудно но все пак се намират и после на стругар но от оригиналното по хубо няма ...
                  Днес обиколих, доста магазини за италиянки, но ми казаха, да търся магазини, които продават само части за основен ремонт, та търсенето продължава, ще пиша до 1-2 дена, дано намеря... А иначе Блоу Оффа го сложи отпред при трабата която излиза от смукатела, и махни и маркуча за картерните газове .
                  Uno Turbo RulZz

                  Коментар


                    #84
                    мерси за помоща точно там ще го слагат а за маркуча не мисля да го махам защото ще ми олива целия двигател а и кой знае колко няма да тръгне повече пък и тя достатачно ще върви утре ще ходим да гледаме една турбина от някво ауди дизел с щестстепена кутия дано да е с малак охлиоф у да става, останаха тез тъпите водачи ще чакам за помощ от тук до понеделник и после ще търся от москвич и ще ги стугуват и готово нема се предавате ейй таз кутия ме съмнява да издържи ама колкото издържи баси колата....
                    uno turbo 1.3 i.e' 86
                    renault 19 1.8 16v
                    uaz 469 4.0 turbo
                    renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                    trabant 601 69'

                    Коментар


                      #85
                      bebito^^^ написа:
                      мерси за помоща точно там ще го слагат а за маркуча не мисля да го махам защото ще ми олива целия двигател а и кой знае колко няма да тръгне повече пък и тя достатачно ще върви утре ще ходим да гледаме една турбина от някво ауди дизел с щестстепена кутия дано да е с малак охлиоф у да става, останаха тез тъпите водачи ще чакам за помощ от тук до понеделник и после ще търся от москвич и ще ги стугуват и готово нема се предавате ейй таз кутия ме съмнява да издържи ама колкото издържи баси колата....
                      А не става ли да дадеш на стругар, чугунените водачи и той по тях да ти направи същите, само че от бронз ? Турбина най-добре си търси от Субару Легаси, по чужбина такива слагат. А маркуча го свали, и сложи ойл кач тангт, и няма да оливаш нищо. ей за такова нещо ти говоря http://www.topspeed.bg/product.php?iid=43
                      Uno Turbo RulZz

                      Коментар


                        #86
                        за съда за картерните газове ще са замисля но най вроятно първо ще я пусна и тогава ще мисля за него а за турбина ще мисля да видя накрая кви ще ги свърша а таз кутия до кога ще ме изкара ?????? гледам в чужбина ги правят4х4 тва е добре ама от какво слагат едва ли щ ее от панда че то ще се разпадне....а за водачите аз като искам да правя ще изкарат един от мойте и по него ще правят не е нужно да земам чугунени но до понеделник ще чакам и се надявам да изкочат от някаде оригиналните макар че ми казаха че италианците ги правят по меки с повече сплави и там неща такива и че по добре да си ги преправиш от добрия руснак но аз се си мисля че е по добре оригиналната част за автомобила хаиде помогнете....
                        uno turbo 1.3 i.e' 86
                        renault 19 1.8 16v
                        uaz 469 4.0 turbo
                        renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                        trabant 601 69'

                        Коментар


                          #87
                          bebito^^^ написа:
                          за съда за картерните газове ще са замисля но най вроятно първо ще я пусна и тогава ще мисля за него а за турбина ще мисля да видя накрая кви ще ги свърша а таз кутия до кога ще ме изкара ?????? гледам в чужбина ги правят4х4 тва е добре ама от какво слагат едва ли щ ее от панда че то ще се разпадне....а за водачите аз като искам да правя ще изкарат един от мойте и по него ще правят не е нужно да земам чугунени но до понеделник ще чакам и се надявам да изкочат от някаде оригиналните макар че ми казаха че италианците ги правят по меки с повече сплави и там неща такива и че по добре да си ги преправиш от добрия руснак но аз се си мисля че е по добре оригиналната част за автомобила хаиде помогнете....
                          Скоростите държат спокойоно. Пиши в turbo124.com/forum, там питай, доста хора има там с "пипнати" унота.
                          Uno Turbo RulZz

                          Коментар


                            #88
                            bebito^^^: 4x4 става от Lancia Delta, със сигурност ще издържи :")), има една турбина K26 на едно миасто ама ще ти е малко големичка май, тя по-скоро 1.8 2.0 моторчетаот AUDI 80 2.1LUnoGT: не е ли малко това разтояние за твоя вал, той нали е по-остар, дали няма да се посрещат?

                            Коментар


                              #89
                              icecool написа:
                              bebito^^^: 4x4 става от Lancia Delta, със сигурност ще издържи :")), има една турбина K26 на едно миасто ама ще ти е малко големичка май, тя по-скоро 1.8 2.0 моторчетаот AUDI 80 2.1LUnoGT: не е ли малко това разтояние за твоя вал, той нали е по-остар, дали няма да се посрещат?
                              Немаше проблеми минах с него 5000км,чашките не са износени и сичко е на 6

                              Коментар


                                #90
                                е ко почти нищо и няма луфт от порядака на 4-5мм мисля че е нормално
                                uno turbo 1.3 i.e' 86
                                renault 19 1.8 16v
                                uaz 469 4.0 turbo
                                renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                                trabant 601 69'

                                Коментар

                                Working...
                                X