Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кристални стопове за Фиат Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кристални стопове за Фиат Пунто МК2

    Здравейте колеги, имам нужда от вас в намирането на такива стопове за Пунто МК2 2001г. .Доста се рових из нета, но всички варианти бяха на цена от 178 лв. до 300 лв, което за мен лично са доста пари за едни стопове. Интересувам се има ли някакъв друг вариант да ги намеря на по-ниска цена дори и 2-ра ръка и къде да потърся? Аз съм от Стара Загора в случай че има колеги от града които да ми подскажат. Благодаря предварително!
    Прикачени файлове
    Fiat Punto Mk2

    #2
    Това са им цените на тези "lexus style" стопове, няма и голямо разнообразие от модели, два за Punto 3D и един за Punto 5D.На горната снимка е единия от моделите за Punto 3D, а на долната за Punto 5D.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      FIRE 8V написа:
      Това са им цените на тези "lexus style" стопове, няма и голямо разнообразие от модели, два за Punto 3D и един за Punto 5D.На горната снимка е единия от моделите за Punto 3D, а на долната за Punto 5D.
      Благодаря ти колега, явно не съм и много наясно с моделите. Чудя се дали да не ги затъмня и с какво (фолио или спрей) не ми се иска да са много тъмни.
      Fiat Punto Mk2

      Коментар


        #4
        ros-ko написа:
        FIRE 8V написа:
        Това са им цените на тези "lexus style" стопове, няма и голямо разнообразие от модели, два за Punto 3D и един за Punto 5D.На горната снимка е единия от моделите за Punto 3D, а на долната за Punto 5D.
        Благодаря ти колега, явно не съм и много наясно с моделите. Чудя се дали да не ги затъмня и с какво (фолио или спрей) не ми се иска да са много тъмни.
        Да ти пусна една идейка , намери си още едни и пусни диодна червена лента за габарит около контура на стопа като на АУДИ
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Колега от скоро започнах да се интересувам от такива нещица и все още съм новак, но ако може да ми помогнеш с някакъв снимков материял ще съм благодарен.
          Fiat Punto Mk2

          Коментар


            #6
            ЗА КОША!
            Fiat Punto Mk2

            Коментар


              #7
              ros-ko написа:
              ЗА КОША!
              Коша е най-лесен!Какво реши, отказа ли се? Намери ли стопове?
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                той за колата говори :D
                F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                Коментар


                  #9
                  wizard88 написа:
                  той за колата говори :D
                  Ха-Ха
                  Fiat Punto Mk2

                  Коментар


                    #10
                    nikolce написа:
                    ros-ko написа:
                    ЗА КОША!
                    Коша е най-лесен!Какво реши, отказа ли се? Намери ли стопове?
                    Реших да пробвам с диодите както ми предложи колегата, но ще е сигурно след около месец когато се прибера удома. Отказах се от затъмняването защото на където и да се обърна всеки си ги е направил с фолио или със спей. Благодаря за идеите и подкрепата колеги!
                    Fiat Punto Mk2

                    Коментар


                      #11
                      Fiat_Punto11 написа:
                      ros-ko написа:
                      FIRE 8V написа:
                      Това са им цените на тези "lexus style" стопове, няма и голямо разнообразие от модели, два за Punto 3D и един за Punto 5D.На горната снимка е единия от моделите за Punto 3D, а на долната за Punto 5D.
                      Благодаря ти колега, явно не съм и много наясно с моделите. Чудя се дали да не ги затъмня и с какво (фолио или спрей) не ми се иска да са много тъмни.
                      Да ти пусна една идейка , намери си още едни и пусни диодна червена лента за габарит около контура на стопа като на АУДИ
                      Благодаря колега !
                      Fiat Punto Mk2

                      Коментар


                        #12
                        ros-ko написа:
                        Fiat_Punto11 написа:
                        ros-ko написа:
                        FIRE 8V написа:
                        Това са им цените на тези "lexus style" стопове, няма и голямо разнообразие от модели, два за Punto 3D и един за Punto 5D.На горната снимка е единия от моделите за Punto 3D, а на долната за Punto 5D.
                        Благодаря ти колега, явно не съм и много наясно с моделите. Чудя се дали да не ги затъмня и с какво (фолио или спрей) не ми се иска да са много тъмни.
                        Да ти пусна една идейка , намери си още едни и пусни диодна червена лента за габарит около контура на стопа като на АУДИ
                        Благодаря колега !
                        Нещо такова но обърнато нагоре Проблема е само как се разлепя стъклото на стопа. Аз си поиграх върху един стар счупен стоп на моето пунто 1 , с пистолет с горещ въздух и почти го бях разлепил , но го хчупих , вероятно трябва и бензин или лакочестител да се ползва за разлепяне на стъклото. Останалото е лесно .Лепиш с безцветен силикон или лепило диодна лента по избор и вид на диодите около контура на стъклото пускаш 2 по дълги жички и ги запояваш за платката на мясото на крушката на гарбарита и затваряш стопа . За другите светлини си остави крушките или както решиш. За мигача е по особено ако се слага ЛЕД ДИОДИ. Трябва да се мери какво съпротивление дава една крушка и да е колкото нейното или по голямо , иначе релето на мигачите няма да работи.
                        Прикачени файлове
                        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                        Коментар

                        Working...
                        X