Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    И още един въпрос, преди да си ми отговорил на предният....понеже пластмасите на вратите ми тракат искам да те питам дали продавате пластмасови щипки?
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #77
      Geraka написа:
      ohooo написа:
      Geraka написа:
      Колега пак трябва да има при тебе и то пак по-голяма нужда(скъпа)....демферна шайба на коляновият вал - да кажеш впечетленията си от тия Дайко....тая по-евтината не ме интересува понеже в момнента съм с такава(поне така си мисля), която не изтря 30000км.....Другото е носач - ляв....и аз питам дали е по-добре по-скъпият ОКАП или може и ФРАП?
      Колега оригиналната демпферна шайба е на Дайко, мисля, че с това отговарям на въпроса ти :D А по отношение на носачите Окап е най добрия избор но може и Фаст качество на най добра цена
      Имаш ли я в наличност тая шайба и на същата цена като във сайта ли е....а и другото - за тия Фаст някъде прочетох, че имали 2 год гаранция - има ли нещо такова?
      Имам я в наличност и цената е същата като в сайта. А за фаста е точно така имат 2 години гаранция
      Marea Weekend TD100 HLX
      Големия Кораб

      Коментар


        #78
        Братле почвай да гласиш ремъци, ролки, масла и филтри за Мареата
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #79
          Здравейте. Дали има шанс да си купя от вас капачката на кутията на поленовия филтър на Пунто МК2, 1999г., 1.9 JTD?Също ми трябват въздушен и горивен филтър, но за тях предполагам не е проблем, когато и да мина през магазина ще ги има. Но за капачката може би ще трябва да почакам, ако въобще се продава такова нещо.Поздрави

          Коментар


            #80
            Здравей колега! С капачката за съжаление не можем да помогнем и трябва да те насоча към втора употреба. Колкото до филтрите- няма проблем, когато решиш заповядай да ги вземеш. Спорна седмица
            ex. Fiat Marea 1.6 16V
            ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
            Lancia Kappa 2.0 VIS

            Коментар


              #81
              Има ли сервиз към магазина или се занимавате само с продажба?
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #82
                dikanio написа:
                Има ли сервиз към магазина или се занимавате само с продажба?
                Имаме и сервиз, колега, но е само в Ямбол.
                Marea Weekend TD100 HLX
                Големия Кораб

                Коментар


                  #83
                  За съжаление, колата е в София с най-вероятна диагноза - съединител. Какви имате в наличност за Браво-то от подписа - 1.6, от "новите", след фейслифта през 1998 :D. Интересува ме пълен комплект.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #84
                    dikanio написа:
                    За съжаление, колата е в София с най-вероятна диагноза - съединител. Какви имате в наличност за Браво-то от подписа - 1.6, от "новите", след фейслифта през 1998 :D. Интересува ме пълен комплект.
                    Имам съединител комплект на АР. Това е марка, които правят съединители за фабрично вграждане. Цената му е 215 лв, от които имаш 10% отстъпка като член на форума.
                    Marea Weekend TD100 HLX
                    Големия Кораб

                    Коментар


                      #85
                      Ами очаквайте ме до края на седмицата :D
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #86
                        Търся част

                        Здравейте, имам питане.От къде мога да си закупя коляното което излиза от въздушния филтър и е хванато за мъркуча към въздухоотвода към предницата.Не го знам точно какво представлява, но мисля че е като коляно, навярно е от пластмаса или гума. Жената закарала колата на сервиз, че климатика нещо не работел пълноценно и като се върна чувам, че нещо бръмчи не както трябва. Поогледах и гледам липсва тази част която не знам как изглежда. Върна се в сервиза и от там иказали, че не са пипали в тази част на колата и навярно по копките е паднало, но на мен не ми се вярва, нали би трябвало да е вързано със скоба поне към маркуча. Нещо гнило оправдание ми е, но няма какво да се прави ще трябва да се търси да се купува. В нашите магазини го няма в наличност и не се знае до месец дали може да ми го доставят. Молбата ми е ако някъде има налично, купувам го веднага.Поздрави!Колата е Brava 1.9 TD 75k. 98g.

                        Коментар


                          #87
                          Geraka написа:
                          И още един въпрос, преди да си ми отговорил на предният....понеже пластмасите на вратите ми тракат искам да те питам дали продавате пластмасови щипки?
                          Колега, имат най-различни щипки, за врати, за тапицерия, за кори, т.н. Най-добре си вземи една от твоите за модел и провери на място, ако все още скърцат.Успех!
                          Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
                          Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
                          Future: TESLA MODEL S

                          Коментар


                            #88
                            Някакви спирачни дискове за Браво 1.4 96 година, по-тънкана ?
                            Fiat Bravo 1.4 12v

                            Коментар


                              #89
                              gamencerista написа:
                              Някакви спирачни дискове за Браво 1.4 96 година, по-тънкана ?
                              Колега мога да ти предложа дискове на ОМС на цена 26.80лв за 1 брой -10% отстъпка= 24.12лв бройката.
                              ex. Fiat Marea 1.6 16V
                              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                              Lancia Kappa 2.0 VIS

                              Коментар


                                #90
                                Здравейте.Нов съм във форума, от скоро карам Фиат Пунто ’00, 1.2, 16V. Трябва ми маркуча за маслените газове, които излизат от двигателя и влизат във въздуховода.Тоя маркуч има и още едно разклонение, където отива надолу към някакъв вакуум или нещо такова (така ми обясниха).Ще го снимам довечера, ако не може да се сетите за какво става въпрос.Също така ми трябва и скобата за дърпане на колата, дето се завива отпред, ако ти трябва да дърпаш колата.

                                Коментар

                                Working...
                                X