Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

    Колеги, заповядаите в магазините на АХМ ауто!При нас, ще намерите оригинални части за Вашия автомобил на конкутентни цени, както и части на фирми доказали своето качество.гр. Варна ул. Патриарх Евтимий №46 РАБОТНО ВРЕМЕ Понеделник-петък: от 08:30 до18:30ч; Събота: от 09:00 до 14:00ч тел. 0885 645 800 GSM:0887 708 495 и 0893 439 598 skype: plamcar.trading e-mail: plamcar.trading@gmail.comгр.СофияМагазин 1 се намира в квартал Люлин-3 бл.362 РАБОТНО ВРЕМЕПонеделник-Петък от 09.00ч. до 18.30ч.Събота от 09.00ч. до 17.00ч.Неделя-почивен дентел.02/9250089GSM 0885919633GSM 0879050089E-mail "liulin@axm-auto.com"Магазин 2 се намира в квартал Младост-1 бл.54РАБОТНО ВРЕМЕПонеделник-Петък от 8:30 до 19:00Събота от 9:00 до 17:00Неделя-почивен дентел.02/9250046GSM 0884889215E-mail "mladost1@axm-auto.com"гр.Бургасул.Иван Вазов 71РАБОТНО ВРЕМЕПонеделни-Петък от 9:00 до 18:30Събота от 9:00 до 13:00Неделя-почивен дентел.056/810444GSM 0885919634гр.Русеул.Ниш 46-срещу Руското КонсулствоРАБОТНО ВРЕМЕПонеделник-Петък от8:30 до 18:30Събота от 8:30 до 13:30Неделя-почивен денGSM 0884870745GSM 0888243315GSM 0889188544Информация за магазините ни в други градове и за цени на http://axm-auto.com/index.php
    Прикачени файлове
    Marea Weekend TD100 HLX
    Големия Кораб

    #2
    Колега ако имаш време само да ми кажеш една цена за 5литра селения турбо дизел+маслен,горивен,въздушен и поленов филтър(със форумската отстъпка ако може )Че скоро мисля пак да те навестя
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Geraka написа:
      Колега ако имаш време само да ми кажеш една цена за 5литра селения турбо дизел+маслен,горивен,въздушен и поленов филтър(със форумската отстъпка ако може )Че скоро мисля пак да те навестя
      sllenia TD 5L: 66 лв.-10% = 59.40 лв.маслен филтър: 5.9 лв. -10% = 5.31 лв.горивен филтър: 10.85 лв. -10% = 9.77 лв.въздушен филтър: 9.80 лв. -10% = 8.82 лв.филтър купе: 15.80 лв. -10% = 14.22 лв. заповядай :D
      Marea Weekend TD100 HLX
      Големия Кораб

      Коментар


        #4
        Последно питане...Филтрите каква марка са, че гледам в саита има доста различни?
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          Geraka написа:
          Последно питане...Филтрите каква марка са, че гледам в саита има доста различни?
          Филтрите са на VASKO FILTERS :D
          Marea Weekend TD100 HLX
          Големия Кораб

          Коментар


            #6
            А в Бургас кога ще го отворите, че не ми се гледат киселите физиономии в Ал. Ауто
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              spark написа:
              А в Бургас кога ще го отворите, че не ми се гледат киселите физиономии в Ал. Ауто
              Магазина в Бургас ще отвори във вторник (02.12.2008г.) :D
              Marea Weekend TD100 HLX
              Големия Кораб

              Коментар


                #8
                ohooo написа:
                spark написа:
                А в Бургас кога ще го отворите, че не ми се гледат киселите физиономии в Ал. Ауто
                Магазина в Бургас ще отвори във вторник (02.12.2008г.) :D
                а къде точно се намира магазина в бургас колега?
                FIAT uno 1.0Fire 45hp

                Аск "Vromos"- Бургас

                Коментар


                  #9
                  bavareca написа:
                  ohooo написа:
                  spark написа:
                  А в Бургас кога ще го отворите, че не ми се гледат киселите физиономии в Ал. Ауто
                  Магазина в Бургас ще отвори във вторник (02.12.2008г.) :D
                  а къде точно се намира магазина в бургас колега?
                  Магазина се намира тук=> http://axm-auto.com/img/snapshot3.jpg
                  Marea Weekend TD100 HLX
                  Големия Кораб

                  Коментар


                    #10
                    Здравей колега. Поздравления за "пипнатия" сайт! По-подробно и точно не може да бъде пипнато!!!Та по темата.... днес се направих горд собственик на Пунто-1.1-1995/[bмалко да понамаля разхода, че другата ламя само лапа ли лапа]). Ясно ми е че следва и "протоколната" смяна на ролка ремък,масло....но май ще има и смяна на съединител,отлепя ми много високо. Питам те директно за крайна цена:к-т ролка и ремък, масло, филтри .....к-т съединител!Грациа!

                    Коментар


                      #11
                      Pun40 написа:
                      Здравей колега. Поздравления за "пипнатия" сайт! По-подробно и точно не може да бъде пипнато!!!Та по темата.... днес се направих горд собственик на Пунто-1.1-1995/[bмалко да понамаля разхода, че другата ламя само лапа ли лапа]). Ясно ми е че следва и "протоколната" смяна на ролка ремък,масло....но май ще има и смяна на съединител,отлепя ми много високо. Питам те директно за крайна цена:к-т ролка и ремък, масло, филтри .....к-т съединител!Грациа!
                      съединител оригинален 165лв.съединител АР 139лв.ангренажен комплект 48.50лв.филтрите ще ги уточним по номера на раматаp.s. Това са цените без отстъпката :D
                      Marea Weekend TD100 HLX
                      Големия Кораб

                      Коментар


                        #12
                        аз искам да си купя най-читавата селения за брава 1,2 ’99 (82 к.с.) за умерен климат (май това е тази перформа...ама знам ли)на място ли трябва да се идентифицирам, че съм от форума или трябва да казвам някаква парола, като отида в Люлин :D, за да имам отстъпка
                        Wer zu spaet kommt, den bestraft das Leben...
                        ---
                        Fiat Brava 1,2 16V SX

                        Коментар


                          #13
                          Peshev написа:
                          аз искам да си купя най-читавата селения за брава 1,2 ’99 (82 к.с.) за умерен климат (май това е тази перформа...ама знам ли)на място ли трябва да се идентифицирам, че съм от форума или трябва да казвам някаква парола, като отида в Люлин :D, за да имам отстъпка
                          Идентификациата става на място по ника от форума :D
                          Marea Weekend TD100 HLX
                          Големия Кораб

                          Коментар


                            #14
                            ясно, мерси а какви пари ще ми излезе маслото и един маслен филтър
                            Wer zu spaet kommt, den bestraft das Leben...
                            ---
                            Fiat Brava 1,2 16V SX

                            Коментар


                              #15
                              Peshev написа:
                              ясно, мерси а какви пари ще ми излезе маслото и един маслен филтър
                              Маслен филтър 5.90масло 4л. 54лв-селениа голдобщо с 10% отстъпка 53.91лв. :D
                              Marea Weekend TD100 HLX
                              Големия Кораб

                              Коментар

                              Working...
                              X