Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за авточасти на АХМ - вече и във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Аз съм доста по доволен от препоръчаните ми от колегата Охооо Steinhof....преди това бях с Permafuse и доста скърцаха.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #62
      И на мен старите ми бяха Permafuse, но не скърцаха...затова търся пак такива. Да не би да не съм затегнал достатъчно фиксиращия болт, та затова да пеят на стружка?
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #63
        поръчвай те много точни пичове уверих се

        Коментар


          #64
          И аз имам добро впечатление, за един маншон дето струва 2-3 лева - пича проведе 3-4 разговора по телефона докато ми намери. Пак ще посетя магазина.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #65
            Колега случайрно да ви се намира гарнитура на вакуум помпата за тд100...ще приложа снимка да стане по-ясно.
            Прикачени файлове
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #66
              Всичко е за Фиат Пунто 1.1 94 края . Взех преди 2-3 седмици от тебе радиатор.Здравеи искам да питам :Трябват ми следните неща:1. Задни накладки (Челости) за барабани - 2 бр.2. Жило за ръчна ляво и дясно 3. Вътрешен кормилен накраиник десен.Това е мисля. Ако можеш да кажеш колко ще струва и дали ги има нещата
              Fiat Punto 1.1 55 6 speed

              Коментар


                #67
                В магазина всичко имаа.....
                Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                Fiat Punto 1.2 16v LPG

                Коментар


                  #68
                  micron написа:
                  Всичко е за Фиат Пунто 1.1 94 края . Взех преди 2-3 седмици от тебе радиатор.Здравеи искам да питам :Трябват ми следните неща:1. Задни накладки (Челости) за барабани - 2 бр.2. Жило за ръчна ляво и дясно 3. Вътрешен кормилен накраиник десен.Това е мисля. Ако можеш да кажеш колко ще струва и дали ги има нещата
                  Колега, трябва ми номер на рама за накладките че, са 3 модела
                  Marea Weekend TD100 HLX
                  Големия Кораб

                  Коментар


                    #69
                    Здравей цена за два предни носача за Fiat Coupe 1.8 16v - 1997г. и два компекта беалетки(с тампоните шайбите и гайката). За носачите се чудя между FRAP и OCAP-приемам съвети понеже се чудя дали чисто практически по-скъпия (OCAP) ще изтрае повече! Мога ли да поръчам от теб или ако ти е по-лесно да обясниш как става ползването на отстъпката при поръчване през сайта за да я пусна от там направо?

                    Коментар


                      #70
                      Колега Flex, имаш лично съобщение.
                      ex. Fiat Marea 1.6 16V
                      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                      Lancia Kappa 2.0 VIS

                      Коментар


                        #71
                        Нови по ниски цени.
                        FIAT Bravo 1,6 16v/Alfa Romeo 156 2,0TS
                        ex. Lancia Dedra 2.0/ex.FIAT TIPO 1,4

                        Коментар


                          #72
                          Колега пак трябва да има при тебе и то пак по-голяма нужда(скъпа)....демферна шайба на коляновият вал - да кажеш впечетленията си от тия Дайко....тая по-евтината не ме интересува понеже в момнента съм с такава(поне така си мисля), която не изтря 30000км.....Другото е носач - ляв....и аз питам дали е по-добре по-скъпият ОКАП или може и ФРАП?
                          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                          Коментар


                            #73
                            Едно мерси и от мен за качественото обслужване.Задните амортисьори вече са на колата - след празниците очаквам и предните

                            Коментар


                              #74
                              Geraka написа:
                              Колега пак трябва да има при тебе и то пак по-голяма нужда(скъпа)....демферна шайба на коляновият вал - да кажеш впечетленията си от тия Дайко....тая по-евтината не ме интересува понеже в момнента съм с такава(поне така си мисля), която не изтря 30000км.....Другото е носач - ляв....и аз питам дали е по-добре по-скъпият ОКАП или може и ФРАП?
                              Колега оригиналната демпферна шайба е на Дайко, мисля, че с това отговарям на въпроса ти :D А по отношение на носачите Окап е най добрия избор но може и Фаст качество на най добра цена
                              Marea Weekend TD100 HLX
                              Големия Кораб

                              Коментар


                                #75
                                ohooo написа:
                                Geraka написа:
                                Колега пак трябва да има при тебе и то пак по-голяма нужда(скъпа)....демферна шайба на коляновият вал - да кажеш впечетленията си от тия Дайко....тая по-евтината не ме интересува понеже в момнента съм с такава(поне така си мисля), която не изтря 30000км.....Другото е носач - ляв....и аз питам дали е по-добре по-скъпият ОКАП или може и ФРАП?
                                Колега оригиналната демпферна шайба е на Дайко, мисля, че с това отговарям на въпроса ти :D А по отношение на носачите Окап е най добрия избор но може и Фаст качество на най добра цена
                                Имаш ли я в наличност тая шайба и на същата цена като във сайта ли е....а и другото - за тия Фаст някъде прочетох, че имали 2 год гаранция - има ли нещо такова?
                                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X