Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри и лоши сервизи за Фиат +/-

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоро имах проблем с рейката.Чичко Тони от Монтана-за нула време я оправи.0878 218 028.
    prevalski

    Коментар


      Голям +за чичко Тони,Монтана-0878 218 028.Оправи си ми мойта рейка.
      prevalski

      Коментар


        Огромен плюс за Prospeed. Едва ли има смисъл да ги представям . Личи си, че хората подготвят състезателни коли и сериозни тунинг проекти. Мислят преди да свършат и най-простото нещо, а не направо с големия чук .
        Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
        Punto GT 1.4 Turbo '99
        Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

        Коментар


          mr_none написа:
          Огромен плюс за Prospeed. Едва ли има смисъл да ги представям . Личи си, че хората подготвят състезателни коли и сериозни тунинг проекти. Мислят преди да свършат и най-простото нещо, а не направо с големия чук .
          Каква кола им закара, италианка? Как са цените в prospeed някой знае ли?
          Grande Punto 1.4 16V 95hp

          Коментар


            добър сервиз

            дизел сервиз габрово точни и коректни+++++

            Коментар


              Автореспект

              Имаше тема тука, гледам е премахната. Става дума за "сервиз" Автореспект. Няма по-некадърни боклуци. Преди няколко месеца ходих, подлъган от обявата в този форум за боядисване на детайл за 80 лв. Отивам на майната си, щото нали промоция.... Оставям колата и единия "майстор" ми вика "ми то има изгнило малко, 120 лв. ще струва". Отговорих им, че ако е 120 си тръгвам веднага. Другият му вика на първия мишок - няма, няма 80 сме се разбрали. Тръгвам си аз и след два дена отивам. И ми вика тоя - момчето много си игра, много кит отиде - 120 лева излезе... Гледам калника - нямам думи. Китосан с краката, личи от 30 метра, боята е МАТ, грапава, ама грам лак няма, грам, освен малко отгоре. Тя като изсъхнела щяла да се оправи.... Записал съм километрите на таблото - минали са 20 км. с колата ми. Не било верно... На другия ден му звъня бесен, вдига и се прави, че не ме чува. И така 3 пъти... Накрая му звъня от друг номер - започна да ме чува. Докарай я да я пръснем. Отивам пак аз на 30 километра от нас след ден. Ела след 1 час. Часовете стават 3... Пръскат, правят, струват - ла*на. Тръгвам си, неам нерви вече. След 15 дена отивам на автомивка - лака половиния пада....И така - имах и други грижи тогава и не съм писал, но по-добре късно, отколкото никога, нека да предпазя някой. Забравих да кажа, че "изпичат" боята с две сешоарчета по 5 лева на двора.... Тези "експерти" се намират в София, след Илиенци. Не мога да повярвам, че преди това не ги проверих в Гугъл. Дъвки не си купувам без да ги проуча, а сега се издъних
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                Ауто Италия

                Термостатът ми е за смяна. Как е обслужването в Ауто Италия?

                Коментар


                  Каква кола им закара, италианка? Как са цените в prospeed някой знае ли?
                  Да колега. Fiat Punto MK2 им закарах, за цените не мога да кажа как са. Аз им я закарах за лек проблем където на доста места щяха да подходят с пренебрежение и да претупат работата, но момчетата бяха много точни.
                  Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                  Punto GT 1.4 Turbo '99
                  Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                  Коментар


                    Александър Ауто са пълни смешници

                    Нема такива хора - от сервиза съм доволен горе-долу но от магазина нема такъв хал...Взех си накладки да си ги сменя сам и сичко точно питат ме модел сичко.Свалям накладките - те ралични. Златни ми излезнаха - тичане - такси - идиотска работане им пука убиха ми целия ден...Маслен филтър си взех - пълен боклук смених го след 1000 км - почна да се рапада преди купувах сичко от тях въпреки че са по скъпи - вече и да минавам от там не искам :Х

                    Коментар


                      Едиииииин огромен МИНУС за тоя "kluchar" от форума. Не съществува такъв ***модерирано*** и пълен ***модерирано***. Звъня му по 100 пъти да му се моля да дойде да оправи колата и само ме лъже ***модерирано***. То бива да си ***модерирано*** ама тоя направо се олива. Ще дойде днес, ще дойда утре, ще ти се обадя и никакъв. И най-тъпото, че му се връзвам и чакам ***модерирано*** му с ***модерирано*** та си загубих цял ден в чакане на един ***модерирано***.Ако нещо възразява, че му го казвам тук нека дойде да му го кажа и в очите! Просто не си струва да си харча парите за телефон и да звъня на някакъв ***модерирано***.Такива изрази и квалификации са недопустими в този форум!Още един такъв пост и ще бъдеш изгонен от форума.

                      Коментар


                        Сервиз V@V кв. "Христо Ботев" - никога повече там

                        Сервизът се намира след циганската махала ,има и автомивка . Крайно недоволен останах от ремонта там . Скъсах ангр. ремък и двигателят даде фира . Казаха ми 1200 лв ще струва ремонта с частите ,ок . Платих си и тръгнах ,нещо трудно запали колата ,казаха че е от помпата , звукът от двигателя беше малко по-остър... но според тях работила нормално . Отидох при друг майстор и се започна отново даването на пари . Първо не беше зацепен правилно ремъка , оказа се че старата глава е можело да се ремонтира ( а не да се търси друга) , има съмнения че и гарнитурата е стара , хвърля масло , ужас! Човекът ми я стегна колкото можа , сега си работи перфектно. А ,свалили са ми и катализатора тези некадърници. Моят съвет към вас : НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !

                        Коментар


                          Минус за "колегата" Crush с климатиците

                          Знам, че много колеги ще скочат в защита на Велизар, но след като от началото на м.Май се "опитва" да оправи климатика на колата на жената в началото на м.Юли ми предложи да продължава да търси повредата или да ми върне парите за фреона. Малко подробности за да не останете с грешно впечатление. Всичко започна с обикновенно пълнене на системата, след като преди това беше "открит" проблема. Бил в електрическата система. 130лв. за електротехник и няколкодневни разправии. След като напълни системата климатика работи точно два дни, а после нямаше никой в него. Отидох при Велизар пред блока и след 2-3 минутно оглеждане ма заяви че проблема е в спукан и остарял радиатор на климатика. след като го намерих за 200лв. и го монтирах, отново отидох при него и отново проблем след 3 часово стоене при него и проглод на колата между другите установи, че сега проблема е бил в пресостата. Отново търсене и закупуване. Най голямата простотия от негова страна беше, като отидох да си взема час той ми заявява, че може да ме вземе и да оправи колата след два дни и той лично ще я ремонтира защото няма доверие, че други две по млади момчита, които работят при него ще се справят. След тези уговорки карам колата в уречения ден, него го няма, оставям я при двете момчета, които ми заявяват, че са се чули с Велизар и той щял дад дойде да я прави. Два часа по късно ми звъни Велизар и ми заявява, че е СМЕНИЛ пресостата, но пак изпускала системата "Та какво да я правя, да продължавам ли да търся или да ти връщам парите за фреона" . Поисках си парите и му казах, че ще дойда да си взема колата, той вика ОК. Отивам след около час, колата разглобена Велизар го няма, а а з питам момчетата какво става. И забележете те какво ми отговарят "Ами ние разглобихме колата, сменихме пресостата, но пак има теч на газ от някъде" Питам ги "Велизар не дойде ли", а те "ами не е идвал каза ни какво да правиме и ние го направихме" Просто нямам думи. ЗАЩО Е НЕОБХОДИМО ДА МЕ ЛЪЖЕ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ 2 МЕСЕЦА НЕ МОЖА ДА ОТКРИЕ ПРОБЛЕМА И ГО КАРАШЕ НА ПРОБА - ГРЕШКА. И в ключение какво се оказа. Климатика беше напълнен от един Майстор от ВТърново, който каза че целия проблем е бил в копчето за климатика и цялата галимация с електротехника и преправянето EURна системата е било загуба на време и пари. ЕДИН ГОЛЯМ МИНУС ЗА ВЕЛИЗАР. И ДА НЕ ЗАБРАВЯ ДА ДОБАВЯ ТЪЙ НАРЕЧЕНИТЕ МАЙСТОРИ ПРИ НЕГО БЯХА ЗАБРАВИЛИ ДА МИ СЛОЖАТ БОЛТЧЕТАТА НА ДЕХИДРАТОРА, ТА ЦЯЛА СЕДМИЦА СЕ БЛЪСКА В ТРЪБИТЕ ДОКАТО МАЙСТОРА ОТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО НЕ ГО ВИДЯ И НЕ СЛОЖИ ДВЕ БОЛТЧЕТА. ИЗОБЩО НЯМАМ ПОВЕЧЕ ДУМИ.

                          Коментар


                            Бягайте от Александър Ауто София!!!

                            Привет колеги,Накратко ще опиша одисеята си с тия измикяри! (Сори за израза ама ми стопиха нервите!)И така...на Бравата й се прецаква климатроника и тропаше от пред.Карам я в Александър Ауто, приемат я...и отивам да я взема.Показа се некъв "Боби" и казва -"Пич, сменен е носача, заредили сме климатика с фреон (аз го бях заредил преди 2 седмици), дай 200 лв. А ти е прецакан блока за управление на климатроника, ама аз ще го намеря втора употреба и ще се обадяПознайте, дали някой ми е дал касова бележка или фактура?!!??Познайте дали някой ми се е обадил??!!Както и да е...намерих такъв блок чрез колегите от форума и отидох пак там...е не е истина тва....2 (Два) часа един пор ми рови в колата на улицата - не в сервиза, а на улицата отпред, за да ми каже, че незнае за кво става дума.Не ми се говори повече - бягайте от тия мошеници!!!!!
                            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                            Punto М2 1.2 SX 2000г.
                            МРАЗЯ НАП!!!

                            Коментар


                              Сервиз във Варна за италианки: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=72699 Нямат си грешка момчетата и не съм видял по-свестен човек от Иво (Pininfarina) от форума на алфа, ако на някой се наложи, нека не се колебае да се убеди в правотата на думите ми.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар


                                Сервиз "ТЕМПО" на колелото на 4 км. Взех една мареа от тях , и като са и сменяли ремъка са го зацепили накриво. 1,5 г мъки. Не ходете там!

                                Коментар

                                Working...
                                X