Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с няколко системи ABS ASR ESP и други

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с няколко системи ABS ASR ESP и други

    Здравейте колеги моля за помощ имам проблем с Фиат крома 1.9 jtd 150кс автомат год на производство 2005 г .
    Проблемът е следният светнаха ми лампите на ABS, ESP ,ASR, HILL HOLDER ,ръчна спирачка и на скоростната кутия ,а също така километражът спря да работи .Ходих на диагностика но проблемът е че майсторите в нашият град не търсят от къде идва грешката а я търкат и готово но това не решава проблемът . Моля за съдействие да ме насочите към някой сервиз в регион Пловдив или Ст Загора някой който да диагностира от къде идва проблемът и евентуално да го реши .БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Чувал съм за един сервиз axm-auto в Стара Загора, където разбират от фиати.
    Fiat Punto 1.9 JTD 2000 - ex
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115 - now

    Коментар


      #3
      https://www.fiatforum.bg/forum/%D0%B...B0%D1%81%D1%82
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Логично погледнато(не съм майстор или сервиз), общото на всичко това е:
        1. Акумулатор;
        2. Табло с уреди;
        3. Ако по някаква причина лампата за скоростната кутия и ръчната минава през компютъра на колата, тогава и той (но силно се съмнявам).
        AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
        AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
        FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

        Коментар


          #5
          Виж си бушончета под волана, 5 или 7 ампера беше. Мисля беше 5 ампера, слагай 7 и така .
          Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
          Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

          Коментар

          Working...
          X