Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво масло да сложа на бравото

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    няма такова нещоа това дали трябва да бъде предупреден за реклама е друго нещо
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #62
      sugarboy написа:
      Без да вземам страна, искам да попитам колегите, които плюят или спорят с Данчо, не им ли прави впечатление, че досега, в която и тема за масла да е писал колегата и разяснявал свойствата на тези масла, не е получавал предупреждение от ръководството на форума, че прави реклама, или че спами в темите?! Това говори,че поне един от модераторите, ако не и повече, се е убедил в качествата на продукта, най-малкото е споделил с другите от ръководството и на тях им е ясно, че Данчо, ако не друго, поне не поднася подвеждаща информация към колегите и се стреми да помогне. Е, заключиха му темата, но то беше, защото отново същността й бе изместена от безсмислени спорове. В началото на темата му и аз си позволих, без да имам каквото и да е основание, да изкажа негативно мнение за колегата, но после му се извиних и мисля, че нормалното поведение го изисква. Успешен ден на всички!
      Не може да спорим с него ли? Щом става въпрос за колегата Данчо и политрона да си мълчат всички да не се обиди, че не му вярваме? Никой тук не е преминал рамките на добрия тон. Основата на всички тези спорове се поражда единствено и само поради факта, че колегата не е представил нито едно недвусмислено доказателство за твърденията си, които са меко казано невероятни и ако някой нарушава правилата на този форум, това е той. За да обобщя:1) Секретна американска военна технология, която позволява на продукта им да "промени" кристалната решетка на метала а) същата секретна технология е позната, не в Америка, откъдето произхожда, а само в България и Сърбия. б) в Канада е изключително популярна, но не може да се намери по магазините2) Колегата има тестер за масла (който има доказано манипулируеми резултати), отделно трябва да вярваме само на честната му дума, досега не е пуснал клип как тества а) тествал е на него масла от ранга на 45лв литър до м10д, интересно откъде ги намира б) предложиха му няколко пъти да помогне на колега от университет да направи химичен анализ, той каза, че чак толкова не му се занимава, магазини има да си купи колегата масло за анализ, но все пак му се занимава да пише безкрайни теми по въпроса.3) Колегата Данчо разказа по никакъв начин непотвърдени истории на около 100 негови приятели с проблемни мотори, които той лично е излекувал с Политрон (кой има толкова много приятели с проблемни коли/мотори/скоростни кутии... пък и само толкова на брой приятели изобщо)4) Няколко души споделиха, че съвсем случайно са сипали Политрон и не намират никакви разлики, било то в разход на гориво или динамични характеристики. а) на някои от тях той отговори, че "не са ползвали правилно" "продукта", интересно колко начина има за наливане на масло.5) Маслата нямат спецификации по ACEA, нито пък одобрения на дори един автомобилен производител. а) в цяла Европа не са чували за тях б) в нито един от сайтовете за електронна търговия не са чували за тях, интересно, защо един толкова невероятен продукт не се е наложил в нито една страна на европейския съюз след толкова години.7) Производителят няма смислен сайт, на който да са посочени адреси, снимки на фабриката/рафинерията им. Ептех Корпорейшън, които твърдят, че произвежда въпросните "продукти", се занимава всъщност с.... вижте сами: http://www.injectionworks.com/ - Eptech Corporation, Thermoplastic Injection Molding Provider Changes Name. Адресната регистрация на а) на сайта им, няма нито контактен адрес, нито информация малко по смислена от - намалява износването до 101% - www.polytronproducts.com, да оставим на страна, че изглежда правен от дете в предучилищна възраст.След всички тези твърдения неподплатени с факти, може да се заключи единствено, че колегата прави явна и открита реклама. Заради противоречивите му мнения във форума на тунинг.бг затвориха темата му. Там той твърди, че всички офроуд състезатели ползват политрон, докато не се включиха въпросните състезатели и му обясниха, че го получават като награда, но никога не биха го налели в колите си.А всичко можеше да се реши с един анализ на използвано масло от независима лаборатория... такова нещо обаче липсва, всичко са едни големи празни приказки и от него и от търгашите му:http://polytron.bg/index.php?option=...й-много метали се отделят първите 1000км, не е нужно някой дори да кара 50 000км, при политрон те трябва да отсъстват, като видим обаче, че са там и ще лъсне всичко много бързо наяве. (сега очаквам да ми обясни колегата или че е нормално така да има много метали от износване в началото, защото то така "работи" или да каже, че повече не иска да пише, защото е дълбоко обиден, че не споделяме безкрайния му опит, дет се вика - като по учебник)

      Коментар


        #63
        rotdot - Много много си далеч от истината, от рекламата, да не говорим за тунинг форума дето дори нямам регистрация. Голям смях се заформя. Нито ви карам на сила нещо, нито съм се хванал за Политрон като удавник за сламка. 6 години вече, ползвам само този продукт. Видял съм много и затова го защитавам. И най-вече заради това, че е ИСТИНА, а не измама. Почти всички тестове представени в техния сай съм ги направил - всичко е 100% истина. Направи ги и ТИ. Не чакай на готово. Ако те мързи, не коментирай! Разбрах, че не ви е приятно, не съм хванат от гората. Няма повече да спомена във форума за това, вие губите. Тука едни хора карат с каквито свещи им падне. Други си сипват масло като наплюнчат пръста. Трети пък твърдят че неможе да се презареди акумулатор. Четвърти зареждат акумулаторите дори над 50гр без това да е проблем за тях и т.н. Аз когато незнам, не коментирам. Никога не се сипва МТС на чисто нов автомобил, защото ще попречи на пасването на детайлите, така наречената разработка! Тестове от лаборатории има. Показах и сертификати в заключената тема, но ми бе заявено гордо, че изглеждат странно Хайде, стига реклама, да не вдигне някой кръвно от завист. На никой не се сърдя! Ако искате дискусия относно Политрон, отворете тема. Ще пиша! Който го вълнува - на лични.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #64
          Danchojn написа:
          rotdot - Много много си далеч от истината, от рекламата, да не говорим за тунинг форума дето дори нямам регистрация. Голям смях се заформя. Нито ви гарам на сила нещо, нито съм се хванал за Политрон като удавник за сламка. 6 години вече, ползвам само този продукт. Видял съм много и затова го защитавам. И най-вече заради това, че е ИСТИНА, а не измама. Почти всички тестове представени в техния сай съм ги направил - всичко е 100% истина. Направи и ги и ТИ. Не чакай на готово. Ако те мързи, не коментирай! Разбрах, че не ви е приятно, не съм хванат от гората. Няма повече да спомена във форума за това, вие губите. Тука едни хора карат с каквито свещи им падне. Други си сипват масло като наплюнчат пръста. Трети пък твърдят че неможе да се презареди акумулатор. Четвърти зареждат акумулаторите дори над 50гр без това да е проблем за тях и т.н. Аз когато незнам, не коментирам. Тестове от лаборатории има. Показах и сертификати в заключената тема, но ми бе заявено гордо, че изглеждат странно Хайде, стига реклама, да не вдигне някой кръвно от завист.
          Е как 6 години опит имаш бе Данчо, като, цитирам: http://www.offroad-bulgaria.com/show...b03da0Danchojn11-07-08, 16:38Здравейте колеги!Някой има ли опит с тези масла? Наистина ли са толкова качествени, като в рекламите?Поздрави! ПС: Сертификати не си показвал никъде! Ония измислените с печати от фотошоп мога и аз да ти покажа. Имаме си лаборатория в България, от там ми покажи сертификати. Обещаваш ли, че поече няма да споменаваш политрон, докато не навъртиш поне 1 милион км на пандата

          Коментар


            #65
            Е, почти 6г. Да въпроса там е ясен, нали? От средата на 2006г. знам за продукта и то от магазин за ФИАТ-АЛФА-ЛАНЧА. После се почна с Офроода, където бе предоставена доста информация. Към 2008г няма как да съм натрупал опит, нали така, но това не значи никакъв! Но продукта вече ме беше грабнал с качестава, които видях с очите си от МТС и Спрея. От там нататък всичко е ясно. Вижда се веднага мнението на човека след моето - но за разлика от философите изказали се по-долу, той е човек с опит. Разговарял съм с него. Разговарял съм и с фабрики в България, ползващи продукта. Приятели надхвърлиха 300 000км през тези години само с 10/40 на Политрон. Служебни! За тези км доста други служебни влязоха в бокса за ремонт! Как да подминеш такива факти! Изясни ли се?
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #66
              Danchojn написа:
              Е, почти 6г. Вижда се веднага мнението на човека след моето - но за разлика от философите изказали се по-долу, той е човек с опит. Разговарял съм с него. Разговарял съм и с фабрики в България, ползващи продукта. Изясни ли се?
              Ама даа, изясни се, как и после заключват темата, понеже:Направо не издържам от смях... Първия цитиран е дистрибутор на маслата, а втория е получавал пари за реклама на същитеСпоред мен мнението им е абсолютно безпристрастно и обективноМай по-добре да беше платено съобщение, че да има Доцов да си плати за следващата смяна
              Danchojn написа:
              Приятели надхвърлиха 300 000км през тези години само с 10/40 на Политрон. Служебни! За тези км доста други служебни влязоха в бокса за ремонт! Как да подминеш такива факти!
              В този форум 90% от колите са прехвърлили 300 000км със селения голд, как да подминеш тези факти? Имам автомобил на над 450 000 км, бензинов, карбураторен, който е каран само с минерални квито дойдат масла. На дядо ми жигулито е на 34 години и над 200 000 км, кара се с М16Д, как да подмина тези факти. Айде точка от мен, не ми отговаряй, моля те.

              Коментар


                #67
                Това си е техен проблем. По-скоро си намериха оправдание да го направят, като заключиха и моята тема, в която се влизаше само спор да има! С изключение на някои колеги. Защо тогава не коментираха вицешампионите, които караха в съзтезанието с Политрон? Всичко е въпрос на интереси! Кой колко ще спечели. Но ето, аз съм тук пред теб и не ми вярваш, въпреки че можем да се запознаем и да ти покажа това онова. Имаш доверие обаче на хората писали там и приемаш думите им за чиста монета без да ги познаваш. Не е ли странно!Горе си изпуснал думичката служебни - дали се карат като лични! Смяна на по 30 000км и отгоре. Точно като дядовата жигулка!
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #68
                  Аз ще ти задам един единствен прост (защото съм прост) въпрос:- дай ми друг пример за промяна на вече съществуващата стабилна кристална решетка

                  Коментар


                    #69
                    Данчо, стига с тоя космодиск, бе човек ! Всички разбрахме вече, че си рекламно лице, достатъчно добре разбрахме че рекламата е огромна и натрапчива. Разбери едно нещо - натрапчивата реклама, както ти я правиш, отблъсква клиентите ! Запомни го от батя си т’ва ! Имах намерение да го пробвам това масло, но ти толкова много прекали с рекламата, че вече не бих налял политрон и на старата симсонка. Стана смешен с тая реклама, сега се опитваш да станеш и досаден. Това няма да продаде и една тубичка добавка в тоя форум вече.
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      #70
                      Дидо, не ми пука! Просто не обиждайте продукта, като не го познавате! Ако си спомняш всичко това почна от теб, без повод. Поста ми за който се хвана, фигурираха имената и на други масла, но ти избра за де се погавриш с точно това, може би заради мен. Е и другия колега не остана по-назад.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #71
                        Danchojn написа:
                        Дидо, не ми пука! Просто не обиждайте продукта, като не го познавате! Ако си спомняш всичко това почна от теб, без повод. Поста ми за който се хвана, фигурираха имената и на други масла, но ти избра за де погавриш с точно това, може би заради мен.
                        Изобщо, пич ! Във всички твои постове, другите марки масла са посочени като "боклуците" които по никакъв начин не могат да се опрат на политрон !Стига си спамил вече !
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #72
                          Какво ще правя преценявам сам! За боклуците - пак не си чел това дето писах. Бъдете живи и здрави!
                          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                          Коментар


                            #73
                            Danchojn написа:
                            Какво ще правя преценявам сам! За боклуците - пак не си чел това дето писах. Бъдете живи и здрави!
                            Преценяваш сам ... Ти се появяваш във всяка тема за масла и тракане на ДВГ и започваш да "разясняваш" как Политрон щял да оправи всичко, как тоя ДВГ ще изкара още едва ли не милион километра беза никакъв ремонт, как ще му падне разхода, едва ли не ще се върне на конвейра, че да се роди отново като му налееш политрон и дрън-дрън. Айде стига вече !
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              #74
                              Изкривяваш ми думите постоянно. Никой не съм обидил! Няма да ви досаждам вече с Политрон, не се притеснявай. Интересно защо едни и същи хора плюят по него!
                              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                              Коментар


                                #75
                                Не отговори на моя прост въпрос. Опитвам се да си обясна думите зад които заставаш толкова методично, т.е. ако има магия каква е. Та как се променя съществуваща стабилна кристална решетка? След като отговориш на този мой въпрос, следващият е малко инфо от товя страна - искам да ми пратиш на лично съобщение съставките както на Политрона, така и на МТС. Аз после сам ще си направя изводите. Ако не можеш или ги няма изписани съставките ... ще стане още по-голяма каша. Лек и успешен ден

                                Коментар

                                Working...
                                X