Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политрон - тестове на живо през седмицата

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    geo_g и Mupo - скоро обещах нещо, на модератор от форума. По тази причина ще си спестя коментара, а такъв има и то дълъг. Просто помислете преди да пишете без да знаете.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      Ами АЗ незнам, затова давам и пиша неща дето знам - проверявам в може би най-големият институт в света, който се занимава с класификации, издава лицензи, сертификати и т.н. Нормално е, ако една фирма притежава продукт, който надвишава или издържа дадени стандарти, да има смелостта и волята да фигурира в този списък. Поправи ме ако МОИТЕ аргументи са грешни ... Живеем в свят в, в който всеки гледа да ... мине отзад, нормално е да сме мними. Ако имаш СЕРИОЗНИ доказателства съм готов да отделя и да променя мнението си, евентуално . Ама такива тестове тип - "... минах 50000км без да го сменя маслото ..." или "... еди кой си е много доволен ..." не вървят. Ето и аз казвам - баща ми мина 40000км. на Типото, ползвайки бъркоч от 4-5 масла, без да го сменя.

      Коментар


        не знаете ли че това е тайна разработка?и ще доведе до фалит на големите компании, както и на шейховете от близкия и далечен изток, Венецуела и т.н.те хората го дават за тест, ама тия от лаборатории и институти го връщат от страх а това че младежа с BMW-то го сменя на 50 000 е пълна смешкаили на 10 000 км долива по два литра и затова не го сменя, или си фантазира или просто преди следваща смяна ще вика Надин
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          Това имам предвид и аз. Цялата рекламна кампания досега на този продукт е тип детска градина - тате е най-силен !!! мама е най-хубава !!! Нищо сериозно няма. Некви коли се карат без масло, и какво? Да не са първите? Защото има маса клипчета на всякакви коли, в които се опитват да разрушат двигателите, и то не само без масло, а и без охлаждане. Така че тези доказателства отпадат. Думите на някой във еди кой си форум също. Както казах баща ми мина 40000км. без да смени маслото. Едноръките машини, с разграфени по-зле и от линийка скали пък да не говорим, там се смях много.

          Коментар


            Sev написа:
            не знаете ли че това е тайна разработка?и ще доведе до фалит на големите компании, както и на шейховете от близкия и далечен изток, Венецуела и т.н.те хората го дават за тест, ама тия от лаборатории и институти го връщат от страх а това че младежа с BMW-то го сменя на 50 000 е пълна смешкаили на 10 000 км долива по два литра и затова не го сменя, или си фантазира или просто преди следваща смяна ще вика Надин
            Очевидно, някои неща няма да се променат и ще си останат пълна смешка!
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              ами докато пишеш измислици така ще е!
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                Danchojn написа:
                geo_g и Mupo - скоро обещах нещо, на модератор от форума. По тази причина ще си спестя коментара, а такъв има и то дълъг. Просто помислете преди да пишете без да знаете.
                Въпреки, че много мразя да ме правят на балък, и аз си спестих коментара, но като прочетох цитирам по памет, "като сипал маслото и разхода му паднал от 13.3 на 10 и то с ръчка + 50 000км, не се сдържах!Само дето колегата беше забравил да пише и за мармота! Но като се замисля, по-скоро е поредния заговор на Масони, Евреи и мангали!Спирам да пиша в темата.
                Lupo - The Monster
                Е83 3D

                Коментар


                  Тая тема не беше ли заключена-пак се почна...
                  LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                  LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                  LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                  Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                  Grande Punto 1.2 LPG

                  Коментар


                    wwalker написа:
                    Единствената ми забележка е прекалено високата цена.
                    Ами тук е заровено кучето! Нали всички локуми до тук са да се оправдае цената, инак кой ще се хаби залудо да пише по форумите...
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      Чудно от телешопа как не са го подхванали още Тъкмо извънземен продукт достоен за тях ... ще бие по продажби ножовете дето не се изтъпяват даже след като режеш пирони с тях

                      Коментар


                        ilkor написа:
                        Чудно от телешопа как не са го подхванали още Тъкмо извънземен продукт достоен за тях ... ще бие по продажби ножовете дето не се изтъпяват даже след като режеш пирони с тях
                        Иии, не така! Ножовете са технологично много по-вероятни от полипенкилера! :D
                        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                        Коментар


                          Аз имам вече един резултат от използването на Политрон.Преди около 1 год.Смених маслото в скоростите и налях от добваката MTC.След пробег от 15000км кутията се счупи.След отварянето се установи,че един лагер се е напълно разпаднал а муфа синхронизатор и зъбно колело са яко затъпени.Не казвам,че са износени от добавката.Така са си били,като купих колата.Просто за мен MTC не спира толко много износването на метала.
                          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                          Коментар


                            MartoModev написа:
                            Аз имам вече един резултат от използването на Политрон.Преди около 1 год.Смених маслото в скоростите и налях от добваката MTC.След пробег от 15000км кутията се счупи.След отварянето се установи,че един лагер се е напълно разпаднал а муфа синхронизатор и зъбно колело са яко затъпени.Не казвам,че са износени от добавката.Така са си били,като купих колата.Просто за мен MTC не спира толко много износването на метала.
                            Марто, ей това си пропуснал.............цитат: ВНИМАНИЕ - продуктът Политрон МТС не е предназначен за зъбни колела, които са блокирали или скоро ще блокират, освен ако това не е в следствие на прегряване и още не довело до спояване. Не знам имал ли си проблем с кутията, когато си го сипвал, но МТС е предназначен да се използва в работещ, изправен механизъм. Това, че в някои случаи помага на вече задрали повърхнини е + на МТС но не и предназначение. Той не е реметализант. Мен ако питаш, напълно е възможно МТС да ти е отложил ремонта с 15 000км. Та по скоро това е резултата. И това което ти се е случило ясно си личи по детайлите..........И още нещо.цитат: Нашият продукт не е панацея за механични проблеми. В някои случаи може да помогне за редуциране на нивата на шума при надраскани или износени повърхности, но това не може да се гарантира. Затъпения синхронизатор нали се сещаш от какво е - ррррррррррррррррррррррррррр - включване без съединител и тем подобни....................От това спасение няма.Поздрави.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар


                              с две думи ако една кола започне да гори по-малко, да е по-тиха и подобни е от Политронаама ако се строши - не е от него, даже е смогнал да отложи ремонта
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                Направо ви се чудя, как се занимавате с тази тема.14 страници спорове с Данчо как продуктите не действали...Човека си прави рекламата, пък който иска да купува!
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X