Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лeтни гуми - съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Носи се слух (т./е. братчеда на баджанака чул неговия шурей как негов приятел казал), че ДЕБИЦА са подмарка на ГУД ИЪР, и че дебицата всъщност е гуд иър от преди 3 години - да си продават старите модели, и че като качество били еднакви - еднакви материали, еднакви шарки - абе гуд иър с друг надпис и стар модел. Някой знае ли дали има нещо вярно?
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #62
      Synthy написа:
      Носи се слух (т./е. братчеда на баджанака чул неговия шурей как негов приятел казал), че ДЕБИЦА са подмарка на ГУД ИЪР, и че дебицата всъщност е гуд иър от преди 3 години - да си продават старите модели, и че като качество били еднакви - еднакви материали, еднакви шарки - абе гуд иър с друг надпис и стар модел. Някой знае ли дали има нещо вярно?
      Възможно е да е така. Но си мисля, че по-скоро са дъщерна марка и правят по-евтнини гуми за съответните клиенти
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #63
        Сладури здравейтеИскам да попитам какви гуми да сложа на купето......за лятото.Предните са мнооооого зле

        Коментар


          #64
          aleksina написа:
          Сладури здравейтеИскам да попитам какви гуми да сложа на купето......за лятото.Предните са мнооооого зле
          Нови,по добри от тях няма
          A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
          Punto Sporting 1.9JTD 2003
          ex. Fiat Marea TD100 1998

          Коментар


            #65
            Че ще са нови няма спор,ама дайте съвет като марка и цени все пак ))АКо може разбира се.Още не съм разучила ....много по въпроса-все пак нали тук пише че карам детска количка )))) А и жена с кола.....

            Коментар


              #66
              В събота качих Сузуки-то на KUMHO KH 15. Много са добри.Не шумят никак, а залепват на пътя.Ще сложа по-нататък и на Брадвата такива.П.С. Слави, нали искаше сравнително мека гума?! KUMHO KH 15 е за теб

              Коментар


                #67
                Абе аз съм на менение нова да е марката няма голямо значеие.Карам вече 4-ти чифт с ласса марива или мерива или мерина или нещо такова беше непомня точно ,всесезонна не ми е играла никога номер дори и на сняг.Карал съм с какви ли не гуми и съм на мнението че марката няма значение важното е гумата да е нова
                A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                Punto Sporting 1.9JTD 2003
                ex. Fiat Marea TD100 1998

                Коментар


                  #68
                  Благодаря много Сега ще ви пожелая лек ден на всички и да стискате палци да си намеря работа,че иначе купето няма да има ни гуми ни бензин ))))

                  Коментар


                    #69
                    doofiat написа:
                    П.С. Слави, нали искаше сравнително мека гума?! KUMHO KH 15 е за теб
                    Дай някой линк да видя шарката... иначе си харесах едни Мишелин.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #70
                      aleksina написа:
                      Благодаря много Сега ще ви пожелая лек ден на всички и да стискате палци да си намеря работа,че иначе купето няма да има ни гуми ни бензин ))))
                      Успех Алекс, каква работа търсиш?
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #71
                        Nino написа:
                        doofiat написа:
                        П.С. Слави, нали искаше сравнително мека гума?! KUMHO KH 15 е за теб
                        Дай някой линк да видя шарката... иначе си харесах едни Мишелин.
                        Какъв линк те гони бре Виж първа страница на тематаП.С. Айде ще те улесня

                        Коментар


                          #72
                          Здравейте колеги. Аз не разбирам много, но на моето Bravo някъде ноември месец му сложих Kumho KH21 Solus Vier и съм много доволен. Гумите са всесезонни и ми бях препоръчани от Кристо. Като гледам из интернет тази марка изобщо не се е "пръкнала" от някъде си, а е доста напред с технологийте. Само се чудя дали всесезонните гуми са добър избор?
                          Fiat Bravo SX 1.6 16V

                          Коментар


                            #73
                            megamuscle написа:
                            Здравейте колеги. Аз не разбирам много, но на моето Bravo някъде ноември месец му сложих Kumho KH21 Solus Vier и съм много доволен. Гумите са всесезонни и ми бях препоръчани от Кристо. Като гледам из интернет тази марка изобщо не се е "пръкнала" от някъде си, а е доста напред с технологийте. Само се чудя дали всесезонните гуми са добър избор?
                            1) да си доволен е относително - доволен си от гумите в сравнение с какво, или просто ти харесва ка кти стоят на джантите?2) всесезонната гума е по-зле от летната през лятото и зимната през зимата и за мен е сериозен компромис със сигурността.
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар


                              #74
                              charlie написа:
                              1) да си доволен е относително - доволен си от гумите в сравнение с какво, или просто ти харесва ка кти стоят на джантите?2) всесезонната гума е по-зле от летната през лятото и зимната през зимата и за мен е сериозен компромис със сигурността.
                              Доволен съм в сравнение със старите ми, които бяха Hankook. И добре стоят на джантите. А ти така постави нещата, че всесезонните гуми са супер боклуци, и който си вземе такива се е прецакал яко и едва ли не ще се претрепе. Щом хората са ги измислили значи са добри, a и на мен ми изглеждат по-добри от Kumho KH-15, които са на снимката.
                              Fiat Bravo SX 1.6 16V

                              Коментар


                                #75
                                megamuscle написа:
                                charlie написа:
                                1) да си доволен е относително - доволен си от гумите в сравнение с какво, или просто ти харесва ка кти стоят на джантите?2) всесезонната гума е по-зле от летната през лятото и зимната през зимата и за мен е сериозен компромис със сигурността.
                                Доволен съм в сравнение със старите ми, които бяха Hankook. И добре стоят на джантите. А ти така постави нещата, че всесезонните гуми са супер боклуци, и който си вземе такива се е прецакал яко и едва ли не ще се претрепе. Щом хората са ги измислили значи са добри, a и на мен ми изглеждат по-добри от Kumho KH-15, които са на снимката.
                                На мен пък КН21-не ми изглеждат всесезонни
                                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                                UNO 1.0 FIRE

                                Коментар

                                Working...
                                X