Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анти - радар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    малко е стара темата, но и аз да напиша нещоза БГ идеален е Cobra 9300има функцията Spectre 1, която засича поличейския радар даже когато е в пасивен режим - преди да те застрелят :Dсъщо и 9330 - засича и радарите, работещи на новата честота 13.450 Ghz (тук няма такива, но в Гърция и цяла Европа има), на която работят и фотокамери :D 9300 - 155 лева9330 - 185 левааз съм с 9330 и петък ще го пробвам извън града
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #47
      sev написа:
      ...за БГ идеален е Cobra 9300има функцията Spectre 1, която засича поличейския радар даже когато е в пасивен режим - преди да те застрелят :D...
      А товя лично изпитал ли си го? Щото малко невъзможно ми се струва засичане на устройството, когато не излъчва!?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #48
        Vladim написа:
        sev написа:
        ...за БГ идеален е Cobra 9300има функцията Spectre 1, която засича поличейския радар даже когато е в пасивен режим - преди да те застрелят :D...
        А това лично изпитал ли си го? Щото малко невъзможно ми се струва засичане на устройството, когато не излъчва!?
        за голямо тяхно съжаление (на полицаите) излъчва :D преди 2-3 дни в града покрай една Астра се разписка точно този сигнал Spectre 1в петък пътувам да Бургас и със сигурност ще знаммакар, че не се съмнявами вносителите го казват, както и сайта на производителя
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #49
          вече два пъти пътувах до Бургаспървия път по пътя нямаше умрял полицай, защото валеше достасамо едни проверяваха за винетки под един мост :D и после още веднъжимаше два поста с радар, и други полицаи имаше де но те следяха за други нарушенияпървият беше включен постоянно и го хванах отдалеча втория беше в ръката на полицаяно не можах да изпробвам функцията за пасивния режим, защото явно беше спрян напълноно опитите продължават :D поствам ръководство насочено за полицаите, за употребата на радараможе да ни помогне да се пазим по-добре от тях
          Прикачени файлове
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #50
            Re: Анти - радар

            ФЕРАРИСТ написа:
            Писна ми да се разправям с разни дето постоянно дебнат из храсталаците.Някой знае ли кое е най - доброто решение за избор на антирадар като цена - качество.Днес гледах на Илиенци руски по 35 лв и Кобра от 100 до 600 лв.Някой има ли опит?
            Колега,ако нямаш радио ще ти препоръчам да си купиш като моето( Блаопункт-CD-mp3 с падаш панел,дигитално радиои с вграден АНТИРАДАР) Така хем си имаш хубава музика , хем няма кой да се заяжда(КАТ) ,че си с антирадар.Струва около 200 лв.

            Коментар


              #51
              Само да допълня... няма антирадар, който да засича радара на полицаите в режим на неизлъчване! Бях сигурен, че е така, но се консултирах със специалисти за да не изглеждам голословен!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #52
                Re: Анти - радар

                rumen59 написа:
                ФЕРАРИСТ написа:
                Писна ми да се разправям с разни дето постоянно дебнат из храсталаците.Някой знае ли кое е най - доброто решение за избор на антирадар като цена - качество.Днес гледах на Илиенци руски по 35 лв и Кобра от 100 до 600 лв.Някой има ли опит?
                Колега,ако нямаш радио ще ти препоръчам да си купиш като моето( Блаопункт-CD-mp3 с падаш панел,дигитално радиои с вграден АНТИРАДАР) Така хем си имаш хубава музика , хем няма кой да се заяжда(КАТ) ,че си с антирадар.Струва около 200 лв.
                Какъв по точно е модела.

                Коментар


                  #53
                  Vladim написа:
                  Само да допълня... няма антирадар, който да засича радара на полицаите в режим на неизлъчване! Бях сигурен, че е така, но се консултирах със специалисти за да не изглеждам голословен!
                  когато е напълно спрян даиначе , когато е на функция "изчакване" има излъчване
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #54
                    sev написа:
                    когато е напълно спрян даиначе , когато е на функция "изчакване" има излъчване
                    Каква е тази функция?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #55
                      ами доста се порових из интернет пространствотои аз се чудех за пасивния режим, но го намерих и в чужди сайтовеа за режим изчакване - полицейският радар е включен към захранванетои стои готов да засича скоросттогава полицая решава дали да го пусне да засича постоянно или с единичен импулсв този момент, преди самото засичане, радарът излъчва слаб сигнал, който обаче бил уловимще го тествам азвсе някога трябва да се задейства :D но винаги гледам да карам зад някойи радара го имам само за допълнителна сигурностникога не карам бързо между другото
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #56
                        TORINO_MOTOR написа:
                        . .Братовчет ми е полицай ,и ми каза че полицайите имат радари ,който се смущават от анти радари,и куките ваеднага ще разберат че си с анти радар и ще те спрът.И отиваш на 2 акта,превишена скорост и акт за анти радара ,а по закон имат право да ти го вземат.
                        БратовчеД ти наистина е полицай! Я го питай как един предавател ще се смути от един приемник, щото няма как. Така че полицаите НЯМА как да разберат, че имаш антирадар, преди да те спрат. На мен още като се говореше, че антирадарите щели да ги забраняват, щото видите ли, смущавали на полицейските чудеса на техниката, ми беше много смешно.

                        Коментар


                          #57
                          Paparac написа:
                          TORINO_MOTOR написа:
                          . .Братовчет ми е полицай ,и ми каза че полицайите имат радари ,който се смущават от анти радари,и куките ваеднага ще разберат че си с анти радар и ще те спрът.И отиваш на 2 акта,превишена скорост и акт за анти радара ,а по закон имат право да ти го вземат.
                          БратовчеД ти наистина е полицай! Я го питай как един предавател ще се смути от един приемник, щото няма как. Така че полицаите НЯМА как да разберат, че имаш антирадар, преди да те спрат. На мен още като се говореше, че антирадарите щели да ги забраняват, щото видите ли, смущавали на полицейските чудеса на техниката, ми беше много смешно.
                          а ти Paparac преди да се ебаваш с брад’чеда полицай и да се излагаш, е добра да знаеш (то по-нагоре си го пише), че има устройства (антирадари), които не са само приемници и те наистина смущават полицейските радари...
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар


                            #58
                            charlie написа:
                            а ти Paparac преди да се ебаваш с брад’чеда полицай и да се излагаш, е добра да знаеш (то по-нагоре си го пише), че има устройства (антирадари), които не са само приемници и те наистина смущават полицейските радари...
                            Те това е - четирима Кюстендилци сме във форума и двама от тях вече се гризкат. Къцавска ни работа
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #59
                              kiro_of_the_day написа:
                              Те това е - четирима Кюстендилци сме във форума и двама от тях вече се гризкат. Къцавска ни работа
                              charlie написа:
                              а ти Paparac преди да се ебаваш с брад’чеда полицай и да се излагаш, е добра да знаеш (то по-нагоре си го пише), че има устройства (антирадари), които не са само приемници и те наистина смущават полицейските радари...
                              Ако си прочетеш внимателно по-горния си пост ще разбереш, че не си прав. От това, което беше написал по-горе, ставаше ясно, че полицаите имат едва ли не някакви спецрадари, които засичат всички антирадари, което не е вярно по същество. И аз много ясно и конкретно написах, че предавател не се смущава от приемник, имайки предивд точно радар-детекторите. PEACE

                              Коментар


                                #60
                                значи радар детекторите могат да се засекатно не и от тези радари, който ползват нашите полицаиима си отделни устройстваSpectre, VG радаривече имат по няколко версиипървите не могат да открият съвременните радар детекторино да речем Spectre 3 открива всякакви радар детектори с изключение на 1-2 (цена около 450 $)но тези уреди се използват от полицията в страни, където радар детекторите са забранени
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X