Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анти - радар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    от личен опит знам....хич не ги мързи, миналата година на път за морето ме "застреляха" 2 пъти

    Коментар


      #17
      Да човеко, а като видят регистрация започваща със ’’С’’, направо получават оргазъм! Гадни изроди са!

      Коментар


        #18

        Коментар


          #19
          Днеска си взех, утре ще го монтирам и ще направя един бърз тест....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #20
            Анти ........

            няма никаква ралика между руския и супер скъпия , незнам точно текста на закона за антирадарите но при проверка и в случаай че искат да го конфискуват задължително е да поискате протокол за извземане - това може да спаси положението защото служителите на реда не виаги са подготвени да го съставят

            Коментар


              #21
              Чудя се и аз какъв радардетектор да си купя и има ли смисъл!Но май не ми се дават много пари и варианта ще е рускияНякой ако мойе да ми каже някакъв хитър начин на монтаж-иначе при плафоните и висяща жица към запалката не ми допада много много!
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #22
                Някой ако мойе да ми каже някакъв хитър начин на монтаж-иначе при плафоните и висяща жица към запалката не ми допада много много!
                Че кой е казал, че има висяща жица ...Утре ще направя снимка и ще постна да видиш. В жабката-неудобно, заема място, като влезе някой за касетофон, заминава и детектора. На таблото пък няма смисъл да коментираме. Къде остана...

                Коментар


                  #23
                  Ще работи ли радар-детектора ако е жабката?Не трябва ли да има пряка видимост между радара и радар-детектора?
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар


                    #24
                    Ще работи, имаш лично

                    Коментар


                      #25
                      не съм много наясно с радар-детекторите, но знам че има няколко вида - такива които искат пряка видимост, и такива, които не искат. Един приятел има на колата си някакъв донесен от Англия - стои му в джабката и си работи перфектно. Работи на радио-честота, а не на инфрачервена.Аз не използвам, защото не ми се налага - карам бавно

                      Коментар


                        #26
                        Ето снимки на положението на радар-детектора. Правени са с телефон, ама се вижда.Тук отдолу е, тея индикатори са от радар-детектора.Кабела минава под облицовката на тавана. пред сенникаЕй тука съм го издърпал да се видиОттам надолу за плюсТова е на Сеат-чето ми, по същия начин ще го направя и на Фиата, вече пробвах, само прябва да си купя детектор.

                        Коментар


                          #27
                          Еиии колега, ти направо ме разби. Направил си го страхотно. А постоянно ли трябва да гледаш към лампичките, дали някоя ще светне, или издава и някакъв звук? Не съм много на ясно, но радар-детектора, не се ли продава в пластмасова кутийка която трябва да се монтира някъде?
                          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                          Коментар


                            #28
                            Да, като засече неприятни вълни от неприятни хора почва да пищи. :D Аз тея лампички не ги гледам. Даже сега на Фиата няма да ги извеждам навън. При мен едната(червената) мига като засече, а жълтата светва и свети постоянно когато включа "Сити". То на снимката не съм го хванал, но съм сложил и малко бутонче за режим "Сити"(някакъв филтър сигурно за странични смущения). Иначе да, по принцип е цял корпус, ама с отверка поялник и 20-тина свободни минути става.

                            Коментар


                              #29
                              Аз съм си го закачил над главата вдясно до предния прозорец.....странично съм го сложил, не мисля че има проблем....Днес "заковах" куките поне 200 метра преди един завой, отървах корав акт, карах поне с 80 над ограничението, да е живо и здраво Сейвърчето......
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар


                                #30
                                Ех момчета кого мислите че лъжете с това нещо ?? С риск да ме намразите ще ви кажа честно.Лъжете самите себе си.Първо не знаете защо е ограничението на скороста на това място. Може да има неравности дупки заледен участък и бог знае какво още.Затова колеги сложен ли е знак то спазвайте го.Хайде +10км повече как да е но при ограничение примерно 50км да караш със 80-90км това вече не е геройство а е игра със съдбата си.Казвал съм го много пъти веднаж кратунка за вода втори път кратунка за вода и на третия вече знаете какво е станало с нея.Не ви го пожелавам.Послушайте възрастния човек и няма да съжелявате.
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X