Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хлопащ звук от бензинов двигател ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    reter написа:
    Ето го моя звук ако съвпада с на накой друг да казваhttp://store1.data.bg/reter/bravo_hlopashtzvuk.avi
    Не колега твоето тропа доста по зловещо, чак не ми се вярва да е от двигателя, ти пробвали да запалиш без ремъци? На какво разстояние и къде държа записващото устроиство за да мога да си го представя по добре??? а и твоето тропа по очестено от моето и по на "твърдо" някъкси моето беше доста приглушен звук.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #77
      При мен така тракаше докато един ден нещо издрънча яко спрях да видя и се оказа че капака които закрива част от маховика където се слагат фиксаторите за коляновия вал е паднал по пътя .... и до сега търся такъв капак и катрам с направен от пластмаса
      hmilev

      Коментар


        #78
        reter написа:
        infineon написа:
        Slavi_Lancia написа:
        Автора на темата обаче де се покри,реши си проблема и забегна
        Не съм го решил проблема чаках теб да кажеш, какво е при тебПроблема при мене е че нямам климатик и пак тропа нещо като стигне до средата температурата.Иначе върви та се къса чак се плаша, ама това тропане ми бърка в мозъка.А при теб след като е ролка защо тропа чак като загрее?Освен това забелязах че като е дъждовно и мокро и това тропане го няма а и звука на мотора е по мек.Тая кола ми разби всички чувства.Пък и не е да кажеш че се е строшила, върви като змей, ама на празен ход мели орехи все едно
        колега направи си една клипче да го чуем тоя звук да видим на кой на хлопането ще пасне
        http://www.youtube.com/watch?v=ytkC8m731xwТова е мойто хлопане колега.Мойто е на ритъм точно като твойто само че доста по тихо, и на моменти го няма. При теб направо ме стресира как се чува
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #79
          просто е мн доближен телефона не е толкова силно иначе
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #80
            еми коелга неска на срещата в бургас имаше единодушно мнение ролка.. твоите кога са сменяни
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #81
              Проблема е решен..!!! Свалиха ми ангренажа и на обтяжната ролка има една прожина и беше счупена.. иначе ролката била нова. Смени я тоя и сияко заспа.. цялата работа 40 лева
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #82
                Браво! Дай сега пак да го чуем звука.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #83
                  Стария звук го има в предните мнения
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #84
                    reter написа:
                    Проблема е решен..!!! Свалиха ми ангренажа и на обтяжната ролка има една прожина и беше счупена.. иначе ролката била нова. Смени я тоя и сияко заспа.. цялата работа 40 лева
                    Дай да чуем новия звук след смяната на ролката.Аз вчера минах под един наводнен мост- около 30 см вода и след това забелязах че тракаше доста по силно.Тия коли май не са направени за газене във вода забелязах че имам вода по стойката на акумулатора и алтернатора целия ми беше мокър, ремъците също. това на бравото
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #85
                      Добре ще пусна довечера вече звука си е перфектен
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар

                      Working...
                      X