Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT STILO-мнения

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам питане всички фиат стило вътре интериора се смаза токова лесно.Гледам коли от 2004 уж и са ужас.Воланите са толкова протрити.И другото което съм забелязал е че треперят всички волани.И има резонанс при връщане на газта в купето.Явно все целя мъртавци на по 300 к.Но едно признавам поне палят от раз.
    Не на всички. Моето си е пушка. И волана и интериора и няма никакъв резонанс и волана не тресе.

    То си е до гледача и до карача...А волана трепери от криви гуми, криви джанти или лош баланс. Може би на всички, които си гледал волана трепери, защото всички са били с 16-ки или 17-ки джанти и с тънки гуми, защото нали според българина това си е гъзария, но леко се пропуска факта, че на първата хубава дупка и джантата и гумата са чао и благодаря.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      На Сашето в стилото /4 врати/ се качих да тествам как е пространстово отзад и останах доста разочарован, наклона на задните седалки е толкова зле, че се чувстваш като наказан, това ако тръгнеш на дълъг път си е живо мъчение, не ми се мисли човек седял 3-4 часа отзад как ще изглежда като слезе от колата, само заради това не бих си купил стило никога.
      punto HGT

      Коментар


        На Сашето в стилото /4 врати/ се качих да тествам как е пространстово отзад и останах доста разочарован, наклона на задните седалки е толкова зле, че се чувстваш като наказан, това ако тръгнеш на дълъг път си е живо мъчение, не ми се мисли човек седял 3-4 часа отзад как ще изглежда като слезе от колата, само заради това не бих си купил стило никога.
        Сигурно си имал предвид наклона на облегалките. Той може да се променя и може да си ги нагласиш да ти са удобни.

        Коментар


          stilo_new написа: Преглед на мнението
          Сигурно си имал предвид наклона на облегалките.
          Да, това имах впредвид.
          punto HGT

          Коментар


            Ти качвал ли си се в корса 1.7д комби отзад е ад човек 10 часа пътувах ,като слязох краката не си усещах.
            .
            this

            Коментар


              Ти качвал ли си се в корса 1.7д комби отзад е ад човек 10 часа пътувах ,като слязох краката не си усещах.
              .
              А в опел тигра возил ли си се отзад , аз съм 1.80м висок и бях седнал по диагонал, на всяка по голяма дупка си удрях главата в панорамното стъкло, да не говорим, че задната седалка не е седалка, а просто едно пластмасово нещо облечено в плат.
              punto HGT

              Коментар


                Тва не сам и чувал даже за опел тигра,аз съм 1.76 иначе.И си бях седнал нормално ама то тясно краката немога да си опъна,тясно е.Мен и без тва си ме болят постоянно,за съжаление и аз не разбирам защо,но както и да е возил съм се отзад г/д същото време в пасат б5 98 година е друго нещо си умората си е драстично по малко.
                this

                Коментар


                  stilo_new написа: Преглед на мнението
                  Сигурно си имал предвид наклона на облегалките. Той може да се променя и може да си ги нагласиш да ти са удобни.
                  На задните седалки нищо не се регулира. Регулира се само предпазителя за главата. И не са неудобни - казвам го и след 6 часов преход на задните седалки, но ако са трима си е тесничко на средната седалка.
                  Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                  Коментар


                    До дабадаба,Колега на стило се регулират задните седалки.На шейна са и можеш да ги плъзнеш напред и да наклониш назад облегалката.Ако си висок си търси друг клас кола,да кажем Волга.От стило тикова.Горенаписаното се отнася за 4ри врато стило
                    198mjet Bravo

                    Коментар


                      Значи моето стило е друг модел, щото задните седалки са захванати с болтове и мога само да ги обърна и да смъкна облегалките, да ми се увеличи багажника...
                      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                      Коментар


                        Наклона на облегалката на 5 врато е регулириуем, както долната част е на шейна в съотношение 2/3. А при мен има и ски джоб, който е и подлакътник с скрити поставки за возещите се отзад. От туй повече и в Ваг групата няма. 5 врати съм Динамик версията. И който го кача отзад за пръв път вика иб*ти широката кола отзад, визирам и мястото за краката. Ти да не си се навиръл в трите порти
                        Последна редакция от milenskia; 29.11.2016, 21:19.

                        Коментар


                          Здравейте! Искам да ви попитам,на Стилото ми /1.9 JTD 80 к.с./ според стрелковия уред и при нормална работа на термостата, къде на скалата трябва да се намира стрелката? Защото при мен трудно подминава първото деление на скалата.

                          Коментар


                            Ами смени си термостата и ще застане на средата.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Здравейте,
                              От скоро притежавам Стило и видях едно топче (прилича на датчик) по средата на таблото между двете духалки в основата на предното стъкло. Не открих нищо за него в книжката на Стилото. Някой знае ли какво е това?

                              Ползвай търсачката!
                              Например (цък!).
                              Модераторски екип на fiatforum.bg

                              Коментар

                              Working...
                              X