Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Алфа Ромео 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Princo написа:
    Що не писа по-рано да вземеш за стилото за 2,3к лв,Емо и без тва го беше направил да върви. Дизел брато,аз съм пристрастен,ама съотношението вървеж/горене в сравнение с ТС е от небето до земята.А и като допълнение,лично предпочитам да си купя кола,която да карам след покупката,а не да и оправям проблемите с маслото,но парите са си твои,никой от тука няма да ти каже пич,ей ти 200 лв и съвет от мен,само даваме безплатни акъли.
    хаха, ти не пусна обява Ще видим за проблемите, иначе както didicha каза, ще седна ще видя дали ще ми хареса. И за чипа, да знам +30коня си е доста, аз и затова доста се замислям за дизел. А и колата не е задължително да е с проблем с маслото. Благодаря за съветите все пак
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #77
      Записвам се за темата, ще я следя с интерес. И все пак мисля, че на пазара хубава италианка трудно ще намериш, независимо бенз или дизел. Хубавите са тука и в алфа форума, но не в отдел купува/продава, това си е мое мнение никой не ангажирам. За тез 5000 пари бих гледал дори друга марка, дори бих се замислил за нещо немско или японско, колкото и да не ми харесват на външен вид с изключения разбира се. Пожелавам ти да попаднеш на хубав автомобил, независимо от марката/модела.

      Коментар


        #78
        vnukata написа:
        Записвам се за темата, ще я следя с интерес. И все пак мисля, че на пазара хубава италианка трудно ще намериш, независимо бенз или дизел. Хубавите са тука и в алфа форума, но не в отдел купува/продава, това си е мое мнение никой не ангажирам. За тез 5000 пари бих гледал дори друга марка, дори бих се замислил за нещо немско или японско, колкото и да не ми харесват на външен вид с изключения разбира се. Пожелавам ти да попаднеш на хубав автомобил, независимо от марката/модела.
        Благодаря ти колега, супер много ме грабва вида на 147цата фейслифта, още на времето като я видях си викам искам Малко е глупаво само на външен вид да ми харесва и заради това да взема дадена кола, но разбира се ако намеря кусури... няма да е тя. Честно казано за друга кола не съм мислил, сигурно ще има голям избор за тези пари
        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

        Коментар


          #79
          GaTio2 написа:
          vnukata написа:
          Записвам се за темата, ще я следя с интерес. И все пак мисля, че на пазара хубава италианка трудно ще намериш, независимо бенз или дизел. Хубавите са тука и в алфа форума, но не в отдел купува/продава, това си е мое мнение никой не ангажирам. За тез 5000 пари бих гледал дори друга марка, дори бих се замислил за нещо немско или японско, колкото и да не ми харесват на външен вид с изключения разбира се. Пожелавам ти да попаднеш на хубав автомобил, независимо от марката/модела.
          Благодаря ти колега, супер много ме грабва вида на 147цата фейслифта, още на времето като я видях си викам искам Малко е глупаво само на външен вид да ми харесва и заради това да взема дадена кола, но разбира се ако намеря кусури... няма да е тя. Честно казано за друга кола не съм мислил, сигурно ще има голям избор за тези пари
          Избор на гробници ... Тоя френд дето ми грабна стилото,1 месец търси А3 и голф4,парите му бяха 4 за купуване и малко отгоре,нищо читаво не можа да намери,обикаляхме,гледахме,само някви блъснати,накипрени,оправени и тва е и на всичкото отгоре бяха все 98-99г,другите са по 5-6 хубави и читави + още 1000-1500 за рег и обслужване.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #80
            За да си вземе хубава кола човек трябва да има късмет и търпение... В случая както с теб Princo продаваш си столото за да си купиш друга. В моя случай колата не е евтина даже върви д/г над средната цена и човека има причина да я продаде и не е техническа.
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              #81
              GaTio2 написа:
              За да си вземе хубава кола човек трябва да има късмет и търпение... В случая както с теб Princo продаваш си столото за да си купиш друга. В моя случай колата не е евтина даже върви д/г над средната цена и човека има причина да я продаде и не е техническа.
              твойта работа е малко на принципа че още вярваш в дядо коледа. Ама айде.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #82
                Аз пък съм си доволен от Алфата - 147 1.6ТС 105 коня.Взех я 2009 януари, на 72000км, сега е на 135000км.Сменени са 2 пъти двете щанги на задното окачване и един път цялото предно.Предното го взех от ибей за около 220лв с доставката (79 паунда х 2,40лв), монтирах го януари 2014г,сега последния месец нещо бая се разтропа и ще ходя да видя какво има за смяна.За тая цена няма какво да му се мръщя.За разхода, ако си караш извънградско с около 90-100 ще си около 6,2/100км.По магистрала с 140 вече вдига доста, около 8.Градско - спокойно каране 9/100 , нормално около 10/100км.В момента съм на 10.3 по компютъра (който показва доста точно), и като се има предвид,че работя доставки и се кара бързо, мисля , че е нормално (все пак става въпрос и за София)Е, поскръцва някоя пластмаса, нищо сериозно.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #83
                  От дизайна на 147 единствено не мога да преглътна изсипаното задно гърне...
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #84
                    trace написа:
                    Аз пък съм си доволен от Алфата - 147 1.6ТС 105 коня.Взех я 2009 януари, на 72000км, сега е на 135000км.Сменени са 2 пъти двете щанги на задното окачване и един път цялото предно.Предното го взех от ибей за около 220лв с доставката (79 паунда х 2,40лв), монтирах го януари 2014г,сега последния месец нещо бая се разтропа и ще ходя да видя какво има за смяна.За тая цена няма какво да му се мръщя.За разхода, ако си караш извънградско с около 90-100 ще си около 6,2/100км.По магистрала с 140 вече вдига доста, около 8.Градско - спокойно каране 9/100 , нормално около 10/100км.В момента съм на 10.3 по компютъра (който показва доста точно), и като се има предвид,че работя доставки и се кара бързо, мисля , че е нормално (все пак става въпрос и за София)Е, поскръцва някоя пластмаса, нищо сериозно.
                    Абе, няма да е като при бравата... там вече направо трябва да доста да поусилиш музиката. А за колегата spark, поне тая е със сменено крайно гърне приличало на леген
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #85
                      Няма какво да му мислиш толкоз, ние всички ще ти издрънкаме един куп мнения за дадена кола, от които не трябва да се влияеш особено. Щом ти е на сърце, отиваш гледаш, харесваш си алфа и я отнасяш, важно е на теб да ти хареса, като седнеш вътре да ти е густо. То и моя майстор, като отида в сервиза ме бъзика всеки път с думите "ем фиат :D" , фиат ама аз си го харесвам и до сега да чукна на дърво, нищо сериозно освен консумативи не съм пипал. Всичко е на късмет според предишния собственик, дали е бил мърляч, рейсър и т.н. . Няма да ми повярваш, че лично на мен 166-цата супер много ми харесва, а съм сигурен че 90% от който и да питам ще каже, че е с егати тъпата моцуна. Различни интереси естествено.

                      Коментар


                        #86
                        vnukata написа:
                        Няма какво да му мислиш толкоз, ние всички ще ти издрънкаме един куп мнения за дадена кола, от които не трябва да се влияеш особено. Щом ти е на сърце, отиваш гледаш, харесваш си алфа и я отнасяш, важно е на теб да ти хареса, като седнеш вътре да ти е густо. То и моя майстор, като отида в сервиза ме бъзика всеки път с думите "ем фиат :D" , фиат ама аз си го харесвам и до сега да чукна на дърво, нищо сериозно освен консумативи не съм пипал. Всичко е на късмет според предишния собственик, дали е бил мърляч, рейсър и т.н. . Няма да ми повярваш, че лично на мен 166-цата супер много ми харесва, а съм сигурен че 90% от който и да питам ще каже, че е с егати тъпата моцуна. Различни интереси естествено.
                        Така е, а 166-цата има по-готино моцуна, естествено по-новият й модел
                        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                        Коментар


                          #87
                          spark написа:
                          От дизайна на 147 единствено не мога да преглътна изсипаното задно гърне...
                          То само задното гърне да беше с мед да го намажеш :P .Това се оправя веднага с едно малко ремусче и един готин накрайник за ауспух.А ма всеки с вкуса си.Аз лично не мога да възприема дизайна на 147.От Алфите на истина готина задница има 155,може би защото е седан,но някои харесват хечбек,друг комби,трети купе и т.н.Мой колега си взе Алфа 147 1.9 жтд,защото жена му много я харесала и все виси по сервизите .Ходи един път до Швеция с нея и после само ядове имал.Но наистина,ако на автора му харесва няма сила на света,която да го накара да не си я вземе.Все пак това е кола и не е за цял живот само с нея да си.
                          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                          Коментар


                            #88
                            Е това с дизайна вече е до много вкус :D а тази задница на 155... само ако има спойлер може би
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар


                              #89
                              Що за мърляч трябва да си, за да сложиш различни гуми. Те тръгнали гърнето да му коментират.
                              The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                              Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                              Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                              Коментар


                                #90
                                wwalker написа:
                                Що за мърляч трябва да си, за да сложиш различни гуми. Те тръгнали гърнето да му коментират.
                                Това е примерна снимка, не е конкретната кола, която се обсъжда
                                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                                BMW X3 3.0D Aut

                                Коментар

                                Working...
                                X