Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Различна мощност при различни обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    chaveto написа:
    Отново започна да прави мизерии и установих, че имам грешка Р0235 нещо свързано си с турбото. Изчистих грешката, датчика на външен вид си е добре и всичко отново си беше ОК докато не я нагазин на няколко пъти и отново започва да има колебания в засилването и записва грешката отново. Дали проблема е в датчика или самото турбо. Четох, че турбините с променлива геометрия било хубаво да се почистят иначе правели мизерии. Колко трябва да надува турбото на място и колко в движение за да е нормално всичко.
    Провери си буксата за добър контакт и натегни малко крачетата.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      Ама тая Либра още ли върви ? п.с. съжалявам, не се сдържах, нищо лично, игнориай ме please.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        @chavetoПровери си и вакумите-входящ и изходящ.И най-важното да провериш лоста на променливата ти геометрия дали се движи в пълния си ход,че може и да е запецнал някъде посредата.

        Коментар


          #34
          Днес ще свалям дюзите и като и махна колектора за да го почистя и ще разгледам и вакумите. Лоста мисля, че се движи около 10мм не знам колко трябва да му е хода.

          Коментар

          Working...
          X