Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на газ с ГИ - статистика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    ... в станиол от карбуратор Абсурд - 8,8литра е по каталог смесен разход

    Коментар


      #62
      градско в София (при средна скорост 31 км/ч) - 8,2/100
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #63
        47 литра газ = 470км пробег.70км градско в Ст. Загора и Бургас400км извънградско - 200 без клима, 200 с клима.Поддържана скорост около 100-110Това прави 10/100, не знам дали е много или е добре за 1,8 131к.с.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #64
          София - Хасково - 28л газ. - Зареден на Ромпетрол в ДружбаХасково - София - 18л. газ. - Заредено на Лукойл в Хасково.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #65
            В града минавам 320-340км с 30 литра газ ,сутрин без климатик следобяд на клима.Извън града ми дава средно от 6 до 9 зависи от карането. Г.И. фобос слаган е май месец.
            Fiat stilo 1.6

            Коментар


              #66
              боби, и ако напишеш колата каква е и с какъв мотор, няма да е лошо

              Коментар


                #67
                Според данните, май е Тико! :D
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #68
                  И за Тико ми се вижда малък този разход под 9 градско гас.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #69
                    Фиат Стило 1.6 -105 к.с. 3 врати....
                    Fiat stilo 1.6

                    Коментар


                      #70
                      Ако някой невярва ,идвате сипваме газ и караме, невиждам смисъл да ви лъжа. Насроиката на Г.И. я правеха почти две седмици. Колата работи и върви много добре. Всъшност има много фактори които влиаят на разхода. Маслото в двигателя, масло в скоростите, гумите, въздушен филтър, свещи и така нататък..
                      Fiat stilo 1.6

                      Коментар


                        #71
                        няма какво да засичаменормален си е разхода
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #72
                          Я тука в тая тема май само аз не съм писал Тия дни ходих до морето и давам малко инфо с разхода Колата е punto HGT с ГИ, сивата стрела , аз, жената и детето, 3 сака с багаж+разни други дреболии дето и те тежат + количката и столчето на детето /баси колко багаж събира това пунто /Зареждам само газ на лукойл, че имам карта за отстъпка /то па една отстъпка, я спестиш 20-30ст, я не /Рано сутринта около 5 часа зареждане в София до горе .... след 170км спирам пак на лукойл и пълня до горе - разход 9,5л/100км, това при каране градско в София докато хвана магистралата, а на магистралата с около 110-120км/ч.След това градко въртене Бургас-Слънчев бряг - 3 възрастни+2 деца на климатик и спазване на всички ограничения около 9л/100км ми даде.На връщане - по магистралата 140-150км постоянно + още една количка на детето /басиии колко багаж събра това пунто / спирам на 117-тия километър и пълня до горе, събра точно 17 литра, демек разход около 14,5л/100км, ммм така е забелязал съм я, че като я настъпя над 120 и разхода скача рязко, това е положението Поздрави.
                          punto HGT

                          Коментар


                            #73
                            Нещо прекалено много ми се вижда.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #74
                              emzo написа:
                              Нещо прекалено много ми се вижда.
                              Ми на мен ми се вижда нормално при положение, че съм я натоварил колата и предполагам, че е била едни 1400 кг
                              punto HGT

                              Коментар


                                #75
                                Bobi777 написа:
                                Фиат Стило 1.6 -105 к.с. 3 врати....
                                Имам същото стило, с Ланди Ренцо, тоя разход се постига, само че не в града. Може пък и кракът ми е да е бил тежък на мен, но пък и жена ми не успява да я свърши тая работа. Гасиш ли на бензин на 100 метра преди паркинга, както правя аз? Много е възможно грешката да идва от там. Имай предив, че аз това стило го имам от почти ново, никога не е видяло масло различно от "напълно синтетично", имам си кабел, чета си го и всичко си му е в ред.

                                Коментар

                                Working...
                                X