Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT вече на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    последния месец от както застудя следя разхода и на спортен режим с вървеж като на бензин колата си кове 11.3/100 в София (по каталог градското и е 11.3) имайки впредвид че работя в центара до съдебната палата половината седмица, а другата половина ходя на лекции от Люлин до 4км на Цариградско съм много доволен
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #62
      Колега, какви инжектори ти сложиха и някой знае ли колко милисекунди е времето за отваряне, респективно затваряне на бензиновите инжектори?
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #63
        dudulia написа:
        Колега, какви инжектори ти сложиха и някой знае ли колко милисекунди е времето за отваряне, респективно затваряне на бензиновите инжектори?
        Valtek, за времето на бензиновите нищо не мога да кажа..
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #64
          А на газовите?Преди месеци бях намерил някъде сравнение на газови инжектори в един руски саит и сега не мога да го открия Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #65
            Колеги, някой знае и къде в Бургас правят качествена диагностика и настройка на газови инжекциони? Моят е Renzo - Landi и започна да ми дава невероятен разход на газ - 10-11 извънградско.
            Настоящата - Ford Focus ST
            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
            Франкенщайн - R.I.P.
            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

            Коментар


              #66
              Един познат,представител на фирма за газови инжекциони в БГ ми препоръча за бургас някакви момчета,който работят някъде близо до КАТ в някъкво гаражче.Каза,че момчетата разбират от тази работа.Лошото е,че не го виждам онлайн в момента,за да ти дам точно инфо,а му нямам телефона за да му се обадя.Също е лошо,че в главата ми се върти и друг спомен за местоположението,но със сигурност са в района,като тръгнеш от метро,към зеленчуковата борса,отдясно след студентските общежития има сервизи.Или са там,или вече като завиеш към КАТ.Както се изрази моят познат,били поставили Метан на цял Бургас.Питай таксиметровите шофьори.В комлука,срещу ОПЕТ има един сервиз за газови,който са представители на Ланди ренцо за Бургас.Имат и магазин на Сливница,но по моята газова не можаха да направят нищо,понеже нямаха донгъл и не можеха да я вържат към компютър,което ме навежда на мисълта,че щом не са купили кабел вероятно не могат да си го позволят и нямат много работа,но ако искаш опитай и там.Сещам се и за един магазин (сервиз),за който знам само,че е в Славейков,но къде точно там.....Сори,че не мога да съм по-конкретен.Успех!
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #67
                Еми явно ще трябва да се поразтърся из Бургас, защото ми се искаше да са проверени. Не ми се ще някой новак да се учи на моята кола. Балагодаря все пак!
                Настоящата - Ford Focus ST
                Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                Франкенщайн - R.I.P.
                Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                Коментар


                  #68
                  Тези, дето уж поставили метан на цял Бургас са Фулда (Мотоексперт). Предполагам знаеш къде се намират, но вероятно са доста заети за да ти обърнат необходимото внимание. А за тези представители на Ланди се намират срещу Опет, т.е. от страната на Яна Лъскова. Точно отдясно на Опет има едно малко сервизче за газови и метанови уредби - Динамик, но там определено не работят с Ланди. Метановата уредба ми е Ланди и ходих там, добре че се оказа прегоряла маса и не отваряше клапана. Но вероятно само за настройка ще се справят...
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #69
                    Korun написа:
                    Колеги, някой знае и къде в Бургас правят качествена диагностика и настройка на газови инжекциони? Моят е Renzo - Landi и започна да ми дава невероятен разход на газ - 10-11 извънградско.
                    10-11 при каква скорост?и на мен ми дава толкова като подържам 170-180, ако ти дава 10-11 при 90-100км/ч вече може да се тревожиш
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар

                    Working...
                    X