Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT вече на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    мисля си че за с климатик и моя стил на каране 9 си е прилично.... ако сметнем че климатика качва 1-1.5/100 (а климатика по моя скромен опит качва на тази кола толкова) в разхода, се получава прилични стойности
    Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

    Коментар


      #47
      Здравейте скоро смятам да се сдобия с едно Браво 1.4 SX бихте ли ми казали цената на уредбата с монтажа и дали знаете в Пловдив дали ги монтират

      Коментар


        #48
        Стояне, в Пловдив има сервиз където могат да иснталират такъв инжекцион - там донастройваха моя и пак ще го донастройват че има проблеми, а единия им колега бил отпуска и не можело в софия и по-лесно им било в пловдив... намират се срещу входа на новата сграда на ПУ, до сервиза на ситроен.
        Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

        Коментар


          #49
          до морето със 160-180 по магистралата даде 11/100, след това по нормалния път със 120-130 и връщана на предавки за изпреварване около 9.5/100, доволен съм от колата
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #50
            Иво 098 мотора ти същия ли е като на Мареа 1.8 16 113 коня?

            Колега Иво,четох постингите ти за Фобос-а и мисля от доста време и аз да се насоча към Плевенския инжекцион и даже мисля да ида до Плевен за да ми го поставят там, само бих искал да те попитам дали мотора ти е същия като на марийката, тоест да знам какво ме чака. Мерси предварително и весело море

            Коментар


              #51
              ами ако мареата е 1.8 мотора е едно към едно, отиди в сервиза в София на Орион, там вече са нясно с нашия мотор, учиха се на моя все пак
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #52
                ново инфо: бях дал колата на баща ми да ходи на море с нея, София-Варна-София, с неговото каране 120-130 не повече му е дала 8/100 среден разход на газ
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #53
                  ivo098 написа:
                  ново инфо: бях дал колата на баща ми да ходи на море с нея, София-Варна-София, с неговото каране 120-130 не повече му е дала 8/100 среден разход на газ
                  Е това вече е приказка....
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #54
                    Иво098 ДАй координати

                    ivo098 написа:
                    ново инфо: бях дал колата на баща ми да ходи на море с нея, София-Варна-София, с неговото каране 120-130 не повече му е дала 8/100 среден разход на газ
                    Иво , моля те дай ми координатите на сервиза в Орион, че май няма да се дигна до Плевен, ами ще го слагам при тях, но не мога да ги намера тез хора.Благодаря ти предварително!

                    Коментар


                      #55
                      горд съм от фиатчето, искам да споделя данни от последния тест:изчаках да свърши газта докато автоматично си прехвърли на бензин сипах газ за 10 лв което са 9.52 л на 1.05 цена на Лукойл, сега се прибирам и по дневния километраж имам 94 км изминати изцяло софийско каране и все още не е прехвърлила на бензин, като това е с нормално каране 1-2 пъти да съм подминал 3500-4000 оборота, като си карам както аз обичам ми дава 11-11.5/100 в София, а сега утре като изляза подозирам че ще подмина 100 км по дневния километраж, което си е под 10/100 в София
                      ex Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #56
                        Re: Иво098 ДАй координати

                        Richard Burns написа:
                        ivo098 написа:
                        ново инфо: бях дал колата на баща ми да ходи на море с нея, София-Варна-София, с неговото каране 120-130 не повече му е дала 8/100 среден разход на газ
                        Иво , моля те дай ми координатите на сервиза в Орион, че май няма да се дигна до Плевен, ами ще го слагам при тях, но не мога да ги намера тез хора.Благодаря ти предварително!
                        И аз искам малко инфо за този сервиз. Гледах добри цени на газовите за моно-инжекция.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #57
                          Re: Иво098 ДАй координати

                          geshabeli написа:
                          Richard Burns написа:
                          ivo098 написа:
                          ново инфо: бях дал колата на баща ми да ходи на море с нея, София-Варна-София, с неговото каране 120-130 не повече му е дала 8/100 среден разход на газ
                          Иво , моля те дай ми координатите на сервиза в Орион, че май няма да се дигна до Плевен, ами ще го слагам при тях, но не мога да ги намера тез хора.Благодаря ти предварително!
                          И аз искам малко инфо за този сервиз. Гледах добри цени на газовите за моно-инжекция.
                          с обикновени газови не работят, слагат само метан и газови инжекциони
                          ex Fiat Bravo GT

                          Коментар


                            #58
                            интересни последни засичания в софия:на нормален режим със нормално каране точно 10/100спортен режим с доста ръчка по сфетофарите 11.8/100икономичен режим 12.8/100
                            ex Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #59
                              Иво, това е от шибаната газ която си заредил!Мисля че темата е дъвкана предостатъчно.Както сам знаеш тук нещата са с много точни параметри (имам предвид газовия инжекцион) и подаването на горивната смес е едно и също винаги -естествено за всеки режим си е както следва икономичен -15%, нормален - същата смес като при бенц и спортен +15Така че бат Иво, мисли къде си заредил и ще видиш откъде ти идва тоз странен разход на икономичен режим.Поздрави!М.К.

                              Коментар


                                #60
                                ами експеримента е три поредни зареждания от по 10 лв на една и съща колонка на един и същ Лукоил (там съм най-доволен от газта)
                                ex Fiat Bravo GT

                                Коментар

                                Working...
                                X