Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 75 1.2 MPI 1994 - Не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ocultist написа:
    Вчера закачих и абс-а към multiecuscan и ми изкара "unknown module" и на друг ред "ISO 6B 02 2A 10 7C unsupported". Според чичко гугъл, не съм първият с този проблем и пак според него, имам Bosch 2si, а не както обявяват в multiecuscan, Bosch 5.3. Та въпроса ми е с какво да се вържа към този модул, да видя защо не му гасне лампата...
    Пробва ли да го вържеш с Виза? И защо ти е да гледаш в гугъл с какъв ABS си, като можеш просто да погледнеш какъв имаш?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #47
      wwalker написа:
      ocultist написа:
      Вчера закачих и абс-а към multiecuscan и ми изкара "unknown module" и на друг ред "ISO 6B 02 2A 10 7C unsupported". Според чичко гугъл, не съм първият с този проблем и пак според него, имам Bosch 2si, а не както обявяват в multiecuscan, Bosch 5.3. Та въпроса ми е с какво да се вържа към този модул, да видя защо не му гасне лампата...
      Пробва ли да го вържеш с Виза? И защо ти е да гледаш в гугъл с какъв ABS си, като можеш просто да погледнеш какъв имаш?
      Виза? Питах гугъл, защото на абс-а пише само ABS....

      Коментар


        #48
        как така ще махаш обратното гориво,нали системата е под налягане,тва е се едно да изкараш един маркуч от спирачките и да го сложиш в пластмасово шише

        Коментар


          #49
          stambata1982 написа:
          как така ще махаш обратното гориво,нали системата е под налягане,тва е се едно да изкараш един маркуч от спирачките и да го сложиш в пластмасово шише
          Лесно, когато щуцерът на кошницата е счупен, вариантът е, или да плюе навсякъде бензин, или поне да отива на място, от където мога да го върна обратно в резервоара.... А със шишенцето колата рабеше 2 дни, вярно само на празен ход, но работеше. Но и тогава от рестото не връщаше нищо.....

          Коментар


            #50
            ами то се тръгва от налягането на горивото.просто ти е починала помпата или има много боклуци.направи си на стругар един тройник,завий го на входа на рейката ,завий му на тройника един манометър и пробвай да палиш да видим какво налягане прави.

            Коментар


              #51
              Такааааа, аз малко забравих за темата, за което се извинявам. Колата не палеше, защото някой майстор е решил, че масата на еку-то не трябва да седи на блока (отзад, точно под стартера, където си седеше болт 10ка с шайба и само чакаше някой да закачи нещо на него), а на шпилката, която държи шалтера на стартера към самия стартер. След като преместих масата и колата започна да пали. Взех бензинова помпа от колегата Kluchar, защото някой майстор беше сложил помпа от Опел ц16нз, а тя прави 1.5 бара, а не 3. И сега колата работи перфектно. Благодаря на всички за помощта!

              Коментар

              Working...
              X