Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със свързване на СД-няма радио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега сега като се замисля... ако жълтия е 12В постоянно, защо си губеше станциите при изключване на контакта сега е свързано така: червено с жълто и жълто с червено не си губи станциите предполагам, че схемата на M5kov е правилната
    Fiat Marea 2.4 JTD+
    Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
    Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
    Renault 19/1.7mi/ - crash

    Коментар


      #17
      Не гарантирам за 100% адекватност на схемата ми, но по спомен така се връзваха и аз така бих ги вързал.Червен - постоянен +Жълт - плюс при контакт.Нямаш ли мултицет да ги замериш?
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        Имам и довечера ще ги замеря ще споделя после
        Fiat Marea 2.4 JTD+
        Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
        Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
        Renault 19/1.7mi/ - crash

        Коментар


          #19
          zlatarov написа:
          колега сега като се замисля... ако жълтия е 12В постоянно, защо си губеше станциите при изключване на контакта сега е свързано така: червено с жълто и жълто с червено не си губи станциите предполагам, че схемата на M5kov е правилната
          Да не бъркам и аз нещо, но мисля че не ... Мисля че ти губи станциите( и като цяло настройките на всичко), защото червеня излизащ от CD-то ти е за станциите и именно когато са били свързани червен с червен и жълт с жълт, всеки път като изключиш от контакт се губи постоянния 12в към червения, сега си вързан на обратно и ще ти ги пази, защото към червения подаваш постоянен плюс(от жълтия). А когато премахнеш идващия от таблото червен и дадеш постоянен плюс (от жълтия от таблото) на червения и жълтия към ЦД-то ще ти работи постоянно дори когато не си на контакт и ще ти пази станциите. Много червени и много жълти кабели, но няма как да обясня по-точно.

          Коментар


            #20
            Вчера оправих нещата След замерване с мултицета -червен от табло - постоянен 12Вжълт от табло - 12В след контактВързал съм го сега червен и жълт на сд - към червен от табло. Всичко е ОК! Схемата на M5kov е правилната Поздрави
            Fiat Marea 2.4 JTD+
            Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
            Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
            Renault 19/1.7mi/ - crash

            Коментар


              #21
              Не казвам че съм прав, но все пак може и изключения да има. Важното е че си го направил както искаш. Иначе по принцип нещата са така както на тази схема
              Прикачени файлове

              Коментар

              Working...
              X