Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За излишния спам във Форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Битката е спечелена, преди да е започнала, това ми е ясно като бял ден! Понеже нервите са ми ценни, ще се постарая това да е последният ми пост в тази тема.Огняне, не преиначавай и не преекспонирай думите ми, ако обичаш! Като си толкова смел, защо не отреагира веднага и на момента на изказването ми? Още там??? Дааа, ясно ми е, че идеята ти е да ме злепоставиш пред всички, но можеше да го направиш и там, защо не се възползва от възможността?Много добре знаеш кого визирах с израза "хора без работа", употребявайки умишлено множествено число, за да не бъда прекалено груба. Прозрачна е и идеята ти да "насъскаш" колегите си и изкуствено да насаждаш дразги и напрежение! Честолюбието ти явно не можа да понесе това, че те поправих за грешно написана дума, много ли нараних чувствата ти? Извинявай, следващият път ще бъда по-нежна!Излиза, че аз съм ви основният проблем в този форум...окей, давайте южните плодове и да се свършва! Дано тогава да мирясате.И докато не съм забравила, не знам за другите потребители, но мен лично, адски много ме дразни надменният тон, с който се отправят официални и неофициални предупреждения и забележки. Ти си един от тях, като си станал модератор, да не си хванал Господ за шлифера? С нищо не ме превъзхождаш! А ироничното и пренебрежително "гореспоменатият потребител-жена" говори само за нивото на възпитанието ти.П.П. Радвам се, че си отделил от ценното си време на Милеви скали, за да ме слушаш така внимателно какво говоря, поласкана съм!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #62
      Колеги, отново призовавам за толерантност. Нека си помагамме, а не да се заяждаме и да сипем обиди един към друг.

      Коментар


        #63
        Не че се меся ама сори ! тук в тази тема спокойно можете да се видите кои сте чатъритете и спамерите ! само за инфото темата е пусната на " Пуснато на: Вто Авг 17, 2010 4:15 pm" в момента е 22:30 и темата вече има 5 страници и посте през пост виждам следните никове / strajaro,fihi,emzo,Irka_fihi,krasio_79bs/ за кво си говорим ? не че на мен неми набивате предупреждения и неми червите постовете за глупости ама ми дреме, както каза колега аз мога без ваз вие без мен ?

        Коментар


          #64
          Аз лично Ви обещавам уважаеми дами и господа, че от днес почвам да следя форума по-изкъсо и церберски ще следя за спазването на правилата и най-вече за спама, без да ме интересува кой на кого е жена, кой стражар, кой апаш, кой бил презерватив, кой спукан кой здрав,кой бил енцо, кой бил ферари, кой накого правил свирки и не знам си още какво.Не може тука 4-5 потребителя да се качват на главата на 4000 - 5000 други потребители и да им досаждат с непрестанните си глупости!3000 и кусур мнения - откровен спам. 4000, 5000, 6000 мнения - откровен спам. КРАЙ! Тая свърши. Да се сърди който ще.Ако се продължава в този стил - скоро ще се разделим временно с някои потребители.Никой не е длъжен да е емоционален спонсор на никого.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #65
            Кире, и ти си човек без работа... Все пак няма да останеш неподкрепен!
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар


              #66
              Ихааа и какво ще докажете бе господа модератори ?Не забравяйте, че в този форум без потребители сте едно голямо НИЩО !

              Коментар


                #67
                fihi написа:
                Пешо не се прави на ТЪП, защото не си.
                Благодаря за конкретния и изчерпателен отговор! Мислех да се опитам да разменим конструктивно мисли, за да се стигне до някакви полезни резултати, но като виждам какво се изписа тук, ми мина всякакво желание. И понеже и тази тема не остана оцапана от спам и емоционални отклонения и лични нападки, ако така продължава просто ще я заключа.P.S. Все пак откривам някаква полза от темата: мисля, че ще активизира малко модераторския екип за по-стриктно прилагане на правилата и в частност предприемане на по-енергични мерки срещу спамърите и другите нарушители.
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #68
                  kilar написа:
                  Кире, и ти си човек без работа...
                  Замълчи, защото от твоите драсканици и изцепки бях провокиран да пусна и двете теми.Напълно подкрепям Киро, и Наско. Наско за мекия, а Киро за острия тон.И двамата са прави. И според мен са били винаги справедливи в отсъжданията си.Модератори, АдминистраториПак ви моля, замислете се над нещата които ви предложих.Ако въпреки всичко някой потребител или некоя потребителка злоупотреби - предупреждение. Ако се повтори - БАНани.Но нека всичко бъде в добрия тон, а не с вижте ме аз съм над вас и "Нямам си работа"
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #69
                    G.Konzolev написа:
                    Ихааа и какво ще докажете бе господа модератори ?Не забравяйте, че в този форум без потребители сте едно голямо НИЩО !
                    Зависи от потребителите пич, защото от някои потребители, форума напоследък наистина започна да се превръща в едно голямо НИЩО (колкото и да е безсмислено това клише).
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #70
                      Pecho написа:
                      fihi написа:
                      Пешо не се прави на ТЪП, защото не си.
                      Благодаря за конкретния и изчерпателен отговор! Мислех да се опитам да разменим конструктивно мисли, за да се стигне до някакви полезни резултати, но като виждам какво се изписа тук, ми мина всякакво желание. И понеже и тази тема не остана оцапана от спам и емоционални отклонения и лични нападки, ако така продължава просто ще я заключа.P.S. Все пак откривам някаква полза от темата: мисля, че ще активизира малко модераторския екип за по-стриктно прилагане на правилата и в частност предприемане на по-енергични мерки срещу спамърите и другите нарушители.
                      Извинявай, ама въпросите ти бяха меко казано излишни, при условие, че ясно и точно съм написал какво предлагам. Особенно след като те помолих да не издребняваме нещата - което се опита да направиш.
                      Manowar - Татко
                      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                      Коментар


                        #71
                        kiro_of_the_day написа:
                        Зависи от потребителите пич, защото от някои потребители, форума напоследък наистина започна да се превръща в едно голямо НИЩО (колкото и да е безсмислено това клише).
                        "Пич" викайте, на когото си искате, но не и на мен ! Отказвам се да споря, видях Ви нивото.

                        Коментар


                          #72
                          Темите тип "Нощна тема" и "Спам тема" си бяха много добри. Аз самият съм писал доста там преди време. Но общо взето почти веднага сме минавали или на скайп, или друг вид комуникация извън форума. От това, което виждам напоследък... Поредица от чат съобщения, редактирани по няколко пъти, щото явно има някакво негласно състезание кой ще отговори най-бързо, като хората са само няколко и спокойно могат да си пишат например в общ чат в скайп. Не виждам защо трябва да четем буквално чата им... И то чата не просто в тези две теми. Ако един от няколкото по-горе споменати(а може би има и изпуснати) потребители напише нещо в някоя тема в Общи приказки(аз преглеждам предимно него, техническите от време на време), задължително до няколко минути някой от другите го цитира като или коментира поста му, или го пита нещо съвсем друго... Особено това прави впечатление в "Похвали се, оплачи се". Това, което мен ме подразва. "Нощната" и "Спам темата" от известно време не ги отварям, но например "Похвали се..." ми е интересна, а попадам на цитата на цитата на цитата или кой на кого, кога бил изял. За темите за Срещите не мога да коментирам, защото много рядко отварям по някоя. Предполагам е нормално да има по няколко уточняващи поста. А до колкото знам периодично се трият и се създат нови.Пиша това с най-приятелски чувства, за да ни е приятно на всички да пишем и четем.Моето предложение е въпросните потребители просто да се придържат към "спам темите", защото до колкото ми е известно все пак "Общи приказки" е и за теми извън автомобилите, а не просто спам раздел П.С И още нещо: Не ви харесва тема за смесители за баня? За вас е лесно - просто пропускате темата. А аз примерно искам да чета "Похвали се...", обаче от една страница, половината мнения са някакъв чат или хвалба колко много хиляди постове сте натрупали...

                          Коментар


                            #73
                            G.Konzolev написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Зависи от потребителите пич, защото от някои потребители, форума напоследък наистина започна да се превръща в едно голямо НИЩО (колкото и да е безсмислено това клише).
                            "Пич" викайте, на когото си искате, но не и на мен ! Отказвам се да споря, видях Ви нивото.
                            Аха... и като не си пич - какво си?Нивото е такова каквото е - не можем да се мерим с теб явно.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #74
                              Ооо решението е много лесно - махайте всички спам теми, до една !Само да питам екипа, как ще определите в Срещи, кое е спам ?Спам ли е да се прати покана за кафе ? Спам ли е да каже някой иска ли, не иска ли ?Гледам и показно предупреждение има на потребител писал в темата за Милеви Скали, ами другите ? Не заслужават ли и те ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #75
                                Emzo, моите адмирации. С интерес чета мненията ти в техническите раздели, което довежда на мисълта, че си достатъчно интелигентен да се досетиш, че се има предвид спама само в другите теми, които не със "спам замисъл". Както и да не го обръщате на чак толкова подробен чат

                                Коментар

                                Working...
                                X