Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари и бижута за Lancia/Fiat/Alfa и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ikov_Vr написа:
    а синьо
    Само лепенка.
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар


      #47
      На абарт какво е останало?

      Коментар


        #48
        абартови стикери за джантите дали се намират
        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

        Коментар


          #49
          аз също съм навит на абартови стикери за джанти, така че, ако искате, можем да направим една по-голяма поръчка за форума, разбира се, ако колегата Срааа е съгласен пп стикерита са много готини, имам няколко от колегата
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #50
            Нямате проблеми, но се съберете повечко и се разберете по между си. Нищо не ми е останало на ABARHT. Остана ми само оригиналната предна емблема за Fiat и една значка на ABARHT (е все пак имам нещо на ABARHT де..)
            Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

            Коментар


              #51
              Жалко, бих забил един скорпион на задният капак Здраве да е!

              Коментар


                #52
                и аз съм навит да се събереме повечко хора и да му поръчаме, аз лично искам 4 бр. от червените скорпиони и 4 бр. от черните стикери за джанти
                punto gt3 98'

                Коментар


                  #53
                  И аз също искам абартови лепенки, емблеми и всичко възможно за АБАРТ. Колега, кой отмъкна предната емблема на АБАРТ, трябваше аз да я взема защото си мисля че само аз в този форум имам истински АБАРТ.Лек и успешен ден на всички.

                  Коментар


                    #54
                    А лепенката с надпис пинифарина?
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #55
                      VET написа:
                      И аз също искам абартови лепенки, емблеми и всичко възможно за АБАРТ. Колега, кой отмъкна предната емблема на АБАРТ, трябваше аз да я взема защото си мисля че само аз в този форум имам истински АБАРТ.Лек и успешен ден на всички.
                      е дай да го видим де пп и аз искам четири червени абарта за джанти...ще видим колко ще се съберем и нещо примерно на някоя среща да го обсъдим, да съберем всичко и да поръчаме
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #56
                        колега тарся емблеми абарт

                        колега тарся емблемки за фиат браво абартови можеш ли да ми пратиш плащам веднага мерси предварително 0888850931

                        Коментар


                          #57
                          Sraaaaa, явно вече не се занимаваш с лепенките и емблемките? Жалко... ако направиш нова колекция съм кандидат за някои неща.

                          Коментар


                            #58
                            Колеги айде да се съберем повече хора и да си поръчаме!!!
                            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                            Коментар


                              #59
                              Айде де и аз съм за и съм 1-ви кандидат.

                              Коментар

                              Working...
                              X