Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари и бижута за Lancia/Fiat/Alfa и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Прехвърлих снимките на друг сървър. Дано проблема е решен.
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар


      #17
      Колега пуснах ти ЛС но не ми отговори, кажи ако не си получил че искам да си зема нещо от теб.

      Коментар


        #18
        blondy_driver написа:
        Продуктите на колегата Sraaaaaa, наистина са много добри днес ги видях и се убедих напълно.
        И аз ги видях вчера и съм напълно съгласен с колежката
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #19
          лепенки

          дай да намерим нещо за PUNTO ELX ако имаш нещо.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #20
            А къде може да се види каталога?Защото доколкото разбрах това са само част от предлаганите продукти.

            Коментар


              #21
              Има нови метални емблеми на ABARTH и една нова 3D емблема на Pinifarina.
              Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

              Коментар


                #22
                Аз незнам дали ти си ги правиш тия емблеми или са поръчки, но ако направиш и такива готини стикери и емблеми и на нашия форум, със сигурност ще се изкупят
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #23
                  За да направя това ще ми трябва разрешение от човека, който е направил логото. Говорете с него!Ако искате каталога да се обогати, то ще ви помоля да помогнете. Плюс това не всичко трябва да бъде реплика на нещо. Уникалните неща изглеждат още по-добре. Ето няколко примерни неща от уникалната колекция:Ключодържатели за Peugeot 309Ключодържатели за Skoda Octavia Turbo, Honda Civic, и за заведение3D емблема (част от комплекта от комплекта Pretty Little Girl за Honda Civic)Уникална по форма 3D емблема за багажника на един колега от форума Това не са уникални, но са доста по-красиви от оригиналните ключодържателиТова не са уникални, но са доста по-красиви от оригиналните ключодържателиТова е реплика на ключодържател ABARTHТова е реплика немския флаг, но може да бъде и с други цветовеИма толкова много неща които могат да се предложат или направят, но това отнема доста време и понякога не си заслужава. Голяма част от идеите са много подходящи за подаръци, като например изработката на уникален ключодържател. Не е нужно да знаете какво точно искате! Може да споделите някакво виждане за идеята, както направиха повечето досега, а аз ще се опитам да ви направя визуален пример.Може да разгледате тези два сайта, и да споделите ако сте си харесали нещо:http://www.italiazakka.co.jp/shoppin...mode=bra&key=4
                  Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                  Коментар


                    #24
                    здрасти, емблемите са супер дето взех, а нещо такова може ли да се направи?
                    Прикачени файлове
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #25
                      Sraaaaa написа:
                      ...Ако искате каталога да се обогати, то ще ви помоля да помогнете......Има толкова много неща които могат да се предложат или направят, но това отнема доста време и понякога не си заслужава...
                      Добре де колега Sraaaaa,Хубаво предлагаш ключодържатели, ама какво става с надписите отзад за Брава - FIAT и Brava ELX (в моя случай). Говорихме веднъж, след това пак те подсетих, и нищо... Като гледам пластмасата каква е, едва ли има кола над 6-7 години, на която да не е прегоряла. Искам да кажа, че сигурно не съм единствен - според мен доста колеги биха си ги сменили, ако предложиш добър вариант.
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #26
                        ivo098 горният ключодържател може би ще може да стане, само че ще има емблема само от едната страна. От другата ще бъде полиран. И аз искам много такъв. Pecho тази емблема хич не е проста. Както втория ключодържател, който е показал ivo098, така и задната емблема на Bravo и Brava (включително и предната емблема) са отливки. Тези неща струват маса пари да се направят, и си заслужава единствено ако се правят стотици бройки. Да пресъздадеш емблемата с 3D лепенка е много кофти задача. Не може да се постигне същия ефект. Може да се направи подобна от метал, която наистина да прилича повече на оригинала, но ще ви излезе по-евтино да си купите оригинална от магазина. Доколкото знам оригинала е 15-20лв. Но все пак направих сега набързо два примерни варианта за 3D емблема за Fiat Bravo SX. Като варианти цветовете могат да бъдат два - на черен фон и на прозрачен фон, като на прозрачен фон не знам как ще изглежда. Ето и примерните скици:Само че не знам какви са оригиналните размери. Аз си представям, че са някъде около 15см ширина и 3см височина. Цената на този вариант в тези размери излиза около 7-8лв според фолиото което ще се използва.
                        Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                        Коментар


                          #27
                          И аз искам като първия ключодържател показан от колегата ivo098! А защо само от едната страна...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            Sraaaaa написа:
                            ...Доколкото знам оригинала е 15-20лв......Като варианти цветовете могат да бъдат два - на черен фон и на прозрачен фон......Само че не знам какви са оригиналните размери...
                            Е да, ама оригиналните емблеми са проблем - поне аз досега не съм успял да намеря...За фона - мисля, че с черния фон ще стои грозничко (освен ако колата не е черна) -> според мен определено с прозрачен.За размерите: мога да премеря моята, също да я снимам и след малко обработка да ти я изпратя. В какъв формат я искаш?Задната емблема FIAT предполагам я имаш (може би само точните размери да ти изпратя).Ако това те устройва - кажи. Ако не ти се занимава - също не е драма - здраве да е!
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #29
                              kiro_of_the_day технологията само това позволява. Иначе цената няма да е евтина и ще е от типа на 10-15лв за бройка, защото както металните емблемите, така и ключодържателя ще е ръчна изработка. Преценете дали искате или не, защото предварително няма да правя.
                              Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                              Коментар


                                #30
                                И аз получих ключодържател и детелинка за късмет да си я лепна на таблото някъде - много са хубави.Сега обмислям 2 емблеми Абарт за задните врати - на пластмасата до прозорците или за калниците че колата ми седи накак постно и искам да я отворя с нещо...
                                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                                Коментар

                                Working...
                                X