Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари и бижута за Lancia/Fiat/Alfa и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Yavor при моделите на Lancia, Fiat и Alfa Romeo наистина има нещо, което придава незавършен вид на колата. Аз имах същия проблем с моята Delta, понеже на колонките м-у предната и задната врата нямаше нищо, а свободното пространство е доста. Реших си проблема, като си лепнах малките емблеми на Lancia. За Fiat Bravo/Brava препоръчвам малките емблеми ABARTH, или евентуално малката емблема Fiat (като тази за волана).
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар


      #32
      Здравей, Sraaaaa. Има ли някакъв начин да видя всичко, което произеждаш? Знам, че трябва да положиш "малко" негърски труд за да се каталогизира, визуализира(html) и най-важното да се осигури достъп до изображенията качени по някакъв признак в директории на сайта ти. Благодаря предварително.
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар


        #33
        mme написа:
        Здравей, Sraaaaa. Има ли някакъв начин да видя всичко, което произеждаш? Знам, че трябва да положиш "малко" негърски труд за да се каталогизира, визуализира(html) и най-важното да се осигури достъп до изображенията качени по някакъв признак в директории на сайта ти. Благодаря предварително.
        А защо не му се обадиш и не отидеш на място. Пиши му на ЛС и му искай телефона и готово, може да искаш нещо което го няма в каталога, но меже да ти го направи....
        Uno Turbo RulZz

        Коментар


          #34
          Да. Сигурно така и ще стане. Все пак живеем в един град, но какво да направи колегата от Сусурлево? Да жертва един ден и 400км. в едната посока? Нали за това е пустият му нет!? Всъщност Sraaaaa си знае най-добре. Имах само доброто желание за съвет, а сетествено и аз да спестя разходката макар и не чак толкова голяма... Хайде сега както предлага Turbolan на ЛС пък да видим какво ще излеае.
          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

          Коментар


            #35
            speedfire

            колега sraaaaa,имаш ЛС

            Коментар


              #36
              ПРОМОЦИЯ:__________________________________________________ ______________________________Значки ABARTH 15мм - 4лв бройката (серията е ограничена)Снимка__________________________________________________ ______________________________Комплект ключодържател ABARTH и значка - 8лв (2 комплекта в наличност)Снимка__________________________________________________ ______________________________Метална емблема ABARTH + комплект ABARTH MINI side - 15лв (1 комплект в наличност)
              Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

              Коментар


                #37
                Колегата Sraaaaa имаш лично съобщение
                Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                Коментар


                  #38
                  e

                  Значки ABARTH 15мм
                  селото се оказа точно в града

                  Коментар


                    #39
                    РАЗПРОДАЖБАЗдравейте колеги! Време е да поразчистя малко нещата и затова реших да направя разпродажба на това което е останало. Може би ще изпълня още една последна поръчка до края на Януари, така че който иска нещо което го няма в разпродажбата да пише докато е време. Може би след това повече няма да се занимавам с тези неща, понеже от работа не остава време за хоби. Цените са по договаряне (на кой колкото му е на сърце). Ще има и подаръци при взимане на повече неща. Ето и снимка на нещата които са останали:За Alfa RomeoЗа LanciaЕмблеми за джантиЗначки с пинСПИСЪК:2 метални емблеми ABARTH, с които изобщо не искам да се разделям, но ако някой прояви интерес ще му ги дам3 лепенки ABARTH на фона на италiaнското знаме]3 големи сърца3 малки5 емблеми Pinifarina2 емблеми за волан5 емблеми мини ABARHT6 емблеми с диаметър 50ммУникална емблема Car of the year 1996 за Fiat Brava, която един ваш колега така и не си я взе...Комплект оригинални пръчици за предната решетка с дължина 85ммЕдна оригинална пръчица за предната решетка с дължина 100мм2 значки с пин ABARTH 15мм2 значки на бял фон Love Fiat1 значка на син фон Love Fiat
                    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                    Коментар


                      #40
                      имаш лично колега, много ги искам тези неща, прикачил съм ти едно файлче, какво съм си харесал :D
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #41
                        И аз :D
                        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                        www.fiat-bg.org/forum

                        Коментар


                          #42
                          ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА ПАК:Ето и списък какво ми е останало:16х комплекта емблеми за ключ Alfa Romeo (комплекта включва две емблеми) - 1лв./комплект12 х значка Alfa Romeo 15mm - 2лв./бр.2х значка ABARTH 15мм (червен фон) - 2лв./бр.2х значка Love Fiat 25мм (син фон) - 2лв./бр.3х значка Elephantino 15мм - 2лв./бр.6х значка SAAB 15мм - 2лв./бр.5х ключодържател SAAB с възможност за избор на лого (каквито имам само) - 3лв./бр.2х ключодържател Volvo 480 for life (уникален) - 3лв./бр.1х лепенка Volvo Ocean Race 2002 5х5см - 1лв4х тъмно синьо слонче лепенка - 1лв./бр.1х червено слонче лепенка - 1лв.4х лепенка Alfa Corse правоъгълна - 1лв./бр.1х триъгълна лепенка Alfa Corse - 1лв.3х лепенка Quadrifoglio правоъгълна - 1лв./бр.1х лепенка Змия - 1лв.1х ключодържател Ferrari (копие на Nici) - 3лв3х3 емблеми за джанти Alfa Romeo (сивите и двата вида червени) 50мм - 1лв/бр.1х оригинална странична емблема Lancia K 2.0 - 5лв1х оригинални нови пръчици (предна емблема) за Fiat с дължина 8,5мм - 5лв1х метална емблема ABARTH за предна решетка - 15лв1х метално червено слонче - 10лв1х метално жълто слонче - 10лв1х метална емблема Q4 за 155 - 15лвЕто и снимки да се ориентирате:Alfa RomeoFiatLanciaджантизначки с пинSAABVolvoМетални слончетаQ4PS: Още се занимавам с това, но само големи количества и без единични бройки. Цените вече са на едро (т.е. доста по-ниски отпреди), така че който иска да ме пита на ЛС ако има желание за нещо рекламно (значки за фирмата, ключодържатели...). Но все пак зависи и какво искате и с какво време разполагам, така че не се сърдете ако ви откажа.
                          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                          Коментар


                            #43
                            ейй тва ще е идеален подарък за една приятелка за слончетата за ланчия колко пари ще искаш трябват ми червени + ключодържател А за HF-a много ме е яд че го загувих това горе-долу беше едно от малкото неща което остана от нашата ланчия
                            Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                            Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                            http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                            Коментар


                              #44
                              Още се занимавам с това, но само ГОЛЕМИ (примерно 50-100 броя) количества и без единични бройки.
                              Иначе червеното и жълтото метално слонче заминаха 4 минути преди да пишеш ти. Останаха само лепенките.
                              Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                              Коментар


                                #45
                                а синьо
                                Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                                Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                                http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                                Коментар

                                Working...
                                X