Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    За Сузуки Витара 1.6 93-95 г. дълга база,климатик, LCD има ли някакви оферти?
    BRAVA,когато НЕ гори

    Коментар


      #47
      нямам житара за момента но можен да ти предложим тойота рав 4 97г. кожа клима дълга база цена9500 лвако имаш интерес ще ти изпратя снимка
      Putno gt powa

      Коментар


        #48
        Благодаря,но ме интересува Витара ако е до 5000 лв.
        BRAVA,когато НЕ гори

        Коментар


          #49
          B.a.a.L. написа:
          нямам житара за момента но можен да ти предложим тойота рав 4 97г. кожа клима дълга база цена9500 лвако имаш интерес ще ти изпратя снимка
          Дай някакви снимки на тая тойота! И каква е бензин?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #50
            Колега извинявам се за тъмните снимки виж я горе доло за какво става дума ще се обадя да ми пратят по-светли снимки
            Putno gt powa

            Коментар


              #51
              Чакам по-хубавите снимки и дай малко инфо за нея, че на сайта няма нищо!Опааааааа, на off-road ми намирисва Май ските ти харесаха и сега си търсиш някой вседеход
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #52
                колата е с черна кожа клима 2.0 16в 136кс. бензин и е на 90000 км !!!!
                Putno gt powa

                Коментар


                  #53
                  rustson написа:
                  Чакам по-хубавите снимки и дай малко инфо за нея, че на сайта няма нищо!Опааааааа, на off-road ми намирисва Май ските ти харесаха и сега си търсиш някой вседеход
                  Много ме кефи тая кола! За ските е идеал петров просто! Чакам детайлните снимки с нетърпение, искам и салона вътре да го снимаш колега! Както и тавана, и около пепелника също! Кога се очаква да се появи тук в БГ и това крайната и цена ли е?!
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #54
                    колата ще е тук до 20 дни цената подлежи на коментар ,но много лек
                    Putno gt powa

                    Коментар


                      #55
                      Интересува ме цената за дизелово Stilo по възможност с 4 врати, но да не е комби версията.
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #56
                        georgiarg написа:
                        Интересува ме цената за дизелово Stilo по възможност с 4 врати, но да не е комби версията.
                        Хечбаг, с 5 врати.Няма Стило с 4 врати :D

                        Коментар


                          #57
                          Да точно така.
                          BRAVA 1,4 12V
                          Nissan Navara

                          Коментар


                            #58
                            имам го стилото 11 месец 2001 г 1.9 JTD 115 кс 4 врати мога да пратя снимки ако я пишем направо на твое име 11000 лева налични: волво S 60 2002 цена 21000мерцедес C270 cdi 2003 цена 32000 снимки на сайт
                            Putno gt powa

                            Коментар


                              #59
                              Ами и аз да попитам, понеже досега никой не вярва като питам по автосалоните, ама търся дедра да не е комби (задължително) ама 99г., или евентуално алфа 146 jtd. okoлo 2000 г. На каква цена минимално може да ми стъпи такава кола може и да е с лек удар или повреда по мотора, а може и да е перфектна всъщност тя и либрата 2,4 jtd е със сходно окачване така че и тя е под въпроса и пак да Не е комби.
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                #60
                                146 jtd ще имам след 20 дни на 6500лв имам и капа дизел на 9200 лв налична и стило JTD ,което ще дойде след 20 дни
                                Putno gt powa

                                Коментар

                                Working...
                                X