Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    след 5 дни ще са в България може да ги видиш на място аз съм от Сливен или да ти ги пратя на меил евентуално като дойдат мога да ти ги цъкна
    Putno gt powa

    Коментар


      #32
      А Пунто ще има ли в крайна сметка.

      Коментар


        #33
        ivotour написа:
        А Пунто ще има ли в крайна сметка.
        1.9jtd 2001 климатроник абс 2 еърбега 4 врати черно цена 7800лвтова дето е 1.2 на 6500лв го няма в сайт защото пътува към България не е пристигнало както и гореспоменатото jtd
        Putno gt powa

        Коментар


          #34
          B.a.a.L. написа:
          ivotour написа:
          А Пунто ще има ли в крайна сметка.
          1.9jtd 2001 климатроник абс 2 еърбега 4 врати черно цена 7800лвтова дето е 1.2 на 6500лв го няма в сайт защото пътува към България не е пристигнало както и гореспоменатото jtd
          10x когато пристигне това 1.2 ако имаш подробности и снимки пиши ми на майла моля те.ivotour@yahoo.com

          Коментар


            #35
            като пристигне колата ще ти пратя снимки
            Putno gt powa

            Коментар


              #36
              фиат дукато 2000г товарно ел стакла централно на всичките врати стерио 140000км изклучително запазен без забележки!цена : 10500 с ДДС
              Putno gt powa

              Коментар


                #37
                аз си продавам купето 1996 2.0 16в черен кожен салон клима 2 еърбега абс и т.н. тунинг : прагове мисля че са от 2.0 20в турбо тунингован преден капак спортен филтар стабилизираща щанга между 2та амуртисйора OMP цд сони модел 2007 с юсб, контрол за буффер предни колони хертц и т.н.цена 7200 лв абслолютно обслужена масла всички ремаци и ролки на 400 км и т.н.ако някой има интерес ще му пратя снимкиаааа забравих спортно гърне (вади мн як звук :D)
                Putno gt powa

                Коментар


                  #38
                  Здравей B.a.a.L.,Търся Punto Sporting 98 или 99 година с възможно най много екстри (климатик, ABS и т.н.). Дали ще се намери нещо такова.
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #39
                    ми мога да ти потърся но първо ми кажи за кое става въпрос за mk1 нали ?
                    Putno gt powa

                    Коментар


                      #40
                      А Ксантии намират ли се из Италия ?Също така ме интересува Марея Уикенд дизел с ABS, клима, ел.пакет, с двата аербега отпред и мултифункционалния волан, фарове с лупи и автоматична скоростна кутия. Не държа много, но ще е добре да е с кожен салон ! Ако няма дизел бих се съгласил компромисно и на бензин 1.8 (113 к.с.), да е с фабрична газова уредба (ако има такива). При бензина държа на всички екстри, включително и кожа. Дано да не съм много претенциозен :P

                      Коментар


                        #41
                        Е много си претенциозен, колега! То това да не ти е суперкомфортната Крома
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #42
                          Riddle написа:
                          А Ксантии намират ли се из Италия ?Също така ме интересува Марея Уикенд дизел с ABS, клима, ел.пакет, с двата аербега отпред и мултифункционалния волан, фарове с лупи и автоматична скоростна кутия. Не държа много, но ще е добре да е с кожен салон ! Ако няма дизел бих се съгласил компромисно и на бензин 1.8 (113 к.с.), да е с фабрична газова уредба (ако има такива). При бензина държа на всички екстри, включително и кожа. Дано да не съм много претенциозен :P
                          Аз да не съм банка ДСК?
                          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                          Коментар


                            #43
                            колега такава кола просто няма марея комби с кожа и автомат и т.н.никога няма да мога да ти намеря такава кола просто няма смисал и да търся
                            Putno gt powa

                            Коментар


                              #44
                              Колега, намират ли се дизелови Мареа или Брава но в отлична, ама съвсем отлична форма и на какви цифри?

                              Коментар


                                #45
                                Намират се колега по-трудно, но не намират като я намеря ще мога да кажа цена
                                Putno gt powa

                                Коментар

                                Working...
                                X