Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колегата явно внася само бангии ,да ме извинява ама ...3 пъти питах за пасат,бмв и прочие ,накрая си докарах сам ! а уж нямало
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      Брава, 1.6 90 к.с., с климатик и др., сива, черна или тъмно синя, на 3500-3700 лв.?
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

      Коментар


        Smokito написа:
        Здрасти искам да попитам за една количка дали е въаможно да се откие колата е Сеат Ибиза 1.8 20в 2000г. 156 к.с
        Неможах да разбера ,може ли да се намери ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЕРИОЗЕН КОПУВАЧ СЪМ!!!!!!!!!!!!!!!

        Коментар


          Търся Пунто МК2

          Искам да си купя Пунто 2000-2002, но да е с 4 врати и климатик. Чакам оферти. Мерси предварително!

          Коментар


            Горе-долу колко ще излезне (крайна цена) Ланча Дедра 98/99г. 1.8 (130кс) в добро състояние (т.е. да няма ръжда по купето, да не е удряна, да не е раздрънкан интериора, да не се налага основен ремонт за 3000лв. за да може да се кара...)? Ако е и с кожен салон - много хубаво, но не държа. И да не е комби (като видя кола комби и ми призлява).
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              Колега освен коли други неща можеш ли да ми докараш от Италия, примерно джанти или кожен салон?

              Коментар


                PB 5989 MP написа:
                Колега освен коли други неща можеш ли да ми докараш от Италия, примерно джанти или кожен салон?
                Надали........Съгласно информацията от профила:
                Информация за B.a.a.L. Регистриран на: 31 Яну 2007Последно посещение: Нед, 15 Ное 2009 22:09:20
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар

                Working...
                X