Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво GT 1,9 JTD 2000г. 3500 лв, Топ оферта ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    извинявам е предварително ама за мене тая кола има мн сериозен проблем и човека гледа отчаяно дасе отърве от нея....аз не знам JTD да се продава толкова евтино един приятел си взе миналата година такова браво за 5500 и беше супер осрано а представям си тва кво ще е....поне неедей набутва хората с такава кола...на мене ако някой ми пробута такава кола имам един мн хубав крак от маса в колата и докато не го счупа в главата му няма да спра да го удрям...защото и за 2000 да я дадеш тва пак са пари и всеки мн добре знае как се изкарват пари
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      #47
      на мене ми писна разни малоумници като им се развалят колите да ги пробутат на някой друг...дайте да спрем вече тва.
      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

      Коментар


        #48
        за тва през 2 месеца колите ни са в сервизите...щото постоянно си прехвърляме кочините...никой не поддържа кара докато каталяса и после колеги бартер или 3500 лева за кола 2000 година със всички екстри....за тва ше караме счупени коли докато не променим манталитета си...
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #49
          mitkosoft написа:
          за тва през 2 месеца колите ни са в сервизите...щото постоянно си прехвърляме кочините...никой не поддържа кара докато каталяса и после колеги бартер или 3500 лева за кола 2000 година със всички екстри....за тва ше караме счупени коли докато не променим манталитета си...
          Нека не оспамваме темата ... има си оглед има си и сервизи ! Като не ти харесва не купувай.Все пак никой не те кара насила да я взимаш тази кола.И да те светна сега jtd се продават от 3500-4500 максимум
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #50
            Извинявам се за клепането по темата на човека,но малко ме дразните вие нямате угодия.Сега пък евтина била колата незнам си ква била ми аз за мойта като сам я подаржал от до и продължавам така и няма почти никакви забележки кво ще стане ако я пусна на 4300лв???Пак ще уплюете темата!!!Иначе съм съгласен,че има хора който само карат и после я набутват на хора на който искат колите да са им наред от всякъде,но колегата е прав гледаш караш и ако искаш купуваш.Извинявам се за спама-модераторите могат да го изтрият,ако преценят...
            Fiat Bravo 1i6

            Коментар


              #51
              гледаш караш и като смениш маслото се чудиш кое от къде трака
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #52
                Колата е продадена Честито на новият собственик и да си я кара със здраве. Темата може да бъде закрита, който се е поинтересувал е видял състоянието и не съм спрял никого да я гледа на сервиз. Успех на зяпачите :P

                Коментар

                Working...
                X