Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво GT 1,9 JTD 2000г. 3500 лв, Топ оферта ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    up ! ще има големи отстъпки в цената за сериозни кандидати

    Коментар


      #17
      up ! нова цена : 4500 лв., възможен коментар при интерес и оглед

      Коментар


        #18
        Браво колега добра обява,колицата си я бива,аз съм със същото Bravo и съм много доволен !!!

        Коментар


          #19
          Които я купи сигурно няма да съжалява!Ас също съм с такава и съм доволен.
          преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

          Коментар


            #20
            Колега, писал си борд-компютър. Имам въпрос - как виждаш моментния разход, средния разход, и разхода от началото на пътуването. На голфпвете например ги виждаш като натиснеш копче на лоста за чистачки. Как ги виждаш на борд компютъра на това Браво?

            Коментар


              #21
              Колега аз продавам кола, не съм енциклопедия Виждам, че си фен на голфовете, можеш да се ориентираш към един друг форум, вместо да спамиш темата

              Коментар


                #22
                Забележката му е уместна, как гледаш стойностите на борд компютъра ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23

                  Коментар


                    #24
                    mar1n3r0 написа:
                    Колега аз продавам кола, не съм енциклопедия Виждам, че си фен на голфовете, можеш да се ориентираш към един друг форум, вместо да спамиш темата
                    Като продаваш кола, поне подай вярна информация, а не подлъгвай евентуалните купувачи с неверни данни, с цел да имаш повече екстри в колата. Ако смяташ че постът ми наистина е спам, използвай копчето "Доклад" , и помоли мод. екип да ми изтрие поста. ФИАТ Браво/а няма борд-компютър, който да показва моментен, среден, общ разход, време на пътуването, и др, в нито една своя версия

                    Коментар


                      #25
                      Тъй като виждам, че идеята ти е да се правиш на остроумен, ще ти кажа, че има борд компютър, като почти всяка кола след 90-та година, но няма датчик за измерване на разхода. Както виждаш никъде не съм писал, че има такъв датчик, така че не подвеждам никой. Смятам разговора с теб за приключен, тъй като от самото начало знам, че не си потенциален купувач.

                      Коментар


                        #26
                        up

                        Коментар


                          #27
                          Вече и с възможност за бартер, за подробности, в първият пост

                          Коментар


                            #28
                            up !

                            Коментар


                              #29
                              up !

                              Коментар


                                #30
                                колега бартерче за пунто 2000 год 1,2 60 коня
                                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                                Коментар

                                Working...
                                X