Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еми то ти пишеш във всяка тема за тоя голф и аз за това се намесих,че не е толкова сложно едно стило жтд с хубав ремап да ти свие сърмите на тедеито ..
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      А бе каквото и да си говорим тогава, когато излезе АРЛ-а, това беше невероятен двигател.ФВ от тия 1.9 да изкарат 150кс, това се постигна 2 години по-късно от Фиат и то само с 2.4 двигател. Но пък за сметка на това дори и въртящия момент им остана по-назад.А и да не говорим, че този въртящ момент, от тази кубатура и до ден днешен от Фиат го "покриват" само в една специална Алфа и в една единствена Делта.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        Valiosport написа:
        nsn, викаш, че биеш голф 4 ПД 130к.с. нещо клип за да го вида ?
        Клип нямам но от 07.05.2014 ще почна да се подвизавам по София и ако си там ще направим един-два старта да видиш,че разликата ще е макс 2коли за теб(на 400м),които трябва да направиш и на ПД131кс.
        Bravo 1.9d 97г

        Коментар


          nsn написа:
          Valiosport написа:
          nsn, викаш, че биеш голф 4 ПД 130к.с. нещо клип за да го вида ?
          Клип нямам но от 07.05.2014 ще почна да се подвизавам по София и ако си там ще направим един-два старта да видиш,че разликата ще е макс 2коли за теб(на 400м),които трябва да направиш и на ПД131кс.
          Не съм от София иначе можеше да направим един, два старта...Колегата BO, най точно го каза, нямам намерение да споря с никой, все пак темата не е нито за JTD, нито за АRL...
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            BO написа:
            Александър Алексиев написа:
            Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
            Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
            Няма да отговоря нищо, то клипа казва https://www.youtube.com/watch?v=UePL5-K6NRs
            Mercedes E300TD
            Fiat coupe 1.8 16V

            Коментар


              Добре ускорява Мерцедеса, само не разбрах кой точно модел и кой двигател?
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                me4o1982 написа:
                BO написа:
                Александър Алексиев написа:
                Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
                Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                Няма да отговоря нищо, то клипа казва https://www.youtube.com/watch?v=UePL5-K6NRs
                Клипа казва, че за 1000 м ще вдигнеш 220км/ч, само ако го пуснеш от самолет.
                FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                Коментар


                  мечока сигурно и това ще бие: http://auto.ferrari.com/en_EN/sports...ferrari-fxx-k/1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    vicool написа:
                    me4o1982 написа:
                    BO написа:
                    Александър Алексиев написа:
                    Колеги..... са се сетих да ръчна пак в л*****а :P да видя какво ще кажете.... имах гонка с митсубиши галант 2.4 V6 24V...GDI го водят, то е около 1400+ кг аз 1550...разликата е стотина килограма. Гонките 3-4 бяха от старт до 220+ на 800 може би 1000м, то е с ръчни скорости аз автомат...айде да чуя...щото не повярвах на резултата аз самия
                    Смях.Малко факти.Товоята кола на 1000м ще си с терминална скорост от порядъка на 170км/ч.Демек за 1км и да си счупиш педала на газта не може да вдигнеш повече от тези километри, които казах.А разликата от 170км/ч до 220+км/ч, както си го написал, ще ти дойде София->Пловдив сигурно Общо взето за 1000 метра да вдигне 220км/ч този Мерцедес трябва да е само Е55 АМГ. Точно той попада в данните, които си дал.А бе ти сигурен ли си каква кола притежаваш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                    Няма да отговоря нищо, то клипа казва https://www.youtube.com/watch?v=UePL5-K6NRs
                    Клипа казва, че за 1000 м ще вдигнеш 220км/ч, само ако го пуснеш от самолет.
                    нее не клипа е такъв какъвто имам, а за 1000м няма да ги направи, то тогава се пускахме ха нагоре ха надолу по няколко пъти, като цяло правата е повечко от 1000. темата беше за фиат купе но бая се изкриви от някой сирджии
                    Mercedes E300TD
                    Fiat coupe 1.8 16V

                    Коментар


                      Valiosport написа:
                      Добре ускорява Мерцедеса, само не разбрах кой точно модел и кой двигател?
                      3000 кубика 6 цил редови 24В, редова помпа бош. когато започна темата незнаех какъв е а в някои сайтове го даваха комън рейл, са вече го карам 2 години и знам за кво иде реч
                      Mercedes E300TD
                      Fiat coupe 1.8 16V

                      Коментар


                        На Булгара събота идва един колега с такъв мерцедес и замерихме един път, грозна гледка беше, мерца изостава с доста.Сега с друг такъв може и да е друг развоя, защото незнам конкретния мерц в какво състояние е, но ако си от София може да замерим при подходящо време, то където купе там и пунто, моторите са еднакви
                        punto HGT

                        Коментар


                          didich написа:
                          На Булгара събота идва един колега с такъв мерцедес и замерихме един път, грозна гледка беше, мерца изостава с доста.Сега с друг такъв може и да е друг развоя, защото незнам конкретния мерц в какво състояние е, но ако си от София може да замерим при подходящо време, то където купе там и пунто, моторите са еднакви
                          Не съм от София. Купето не върви като пунтака, по-лекичък си. Мерил съм го с пунто, мисля че ГТ се водеше по-старото 1.4 турбо. След 130-40 вече му дърпам леко, но то беше пораздрънкано, сигурно читаво ще е пред мен
                          Mercedes E300TD
                          Fiat coupe 1.8 16V

                          Коментар


                            me4o1982 написа:
                            Не съм от София. Купето не върви като пунтака, по-лекичък си. Мерил съм го с пунто, мисля че ГТ се водеше по-старото 1.4 турбо. След 130-40 вече му дърпам леко, но то беше пораздрънкано, сигурно читаво ще е пред мен
                            Доста пред тебе с минимум 4-5коли.Мерца за стартове не става-много е тромав и да не възникне спор,направи клип от място на 400м като преди старта си нулирай километража(ще пътуваш минимум 16сек)
                            Bravo 1.9d 97г

                            Коментар


                              me4o1982 написа:
                              didich написа:
                              На Булгара събота идва един колега с такъв мерцедес и замерихме един път, грозна гледка беше, мерца изостава с доста.Сега с друг такъв може и да е друг развоя, защото незнам конкретния мерц в какво състояние е, но ако си от София може да замерим при подходящо време, то където купе там и пунто, моторите са еднакви
                              Не съм от София. Купето не върви като пунтака, по-лекичък си. Мерил съм го с пунто, мисля че ГТ се водеше по-старото 1.4 турбо. След 130-40 вече му дърпам леко, но то беше пораздрънкано, сигурно читаво ще е пред мен
                              Напротив, пускал съм се с купе 1,8 и бяхме почти кантар, пунтото не е въобще леко, с мен е около 1200кг, колата изглежда малка, но за този клас изобщо не е лека
                              punto HGT

                              Коментар


                                aaa e ... незнам купето е 1180кг празно...с мен 1300 )) понеже съм слабичък не съм, не съм от София. Бе аз съжалявам че го стегнах тоя кораб като за мен си та ми излезе преди 2 години, са друга муха ми е влезла в главата :P но е късно да го продавам
                                Mercedes E300TD
                                Fiat coupe 1.8 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X