Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да направим сверка?! '147 1.9 JTD' :)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    biser_as написа:
    BO написа:
    А още един въпрос - колко е рекорда за топ бегачките на чист бензин? Пак с разни допълнителни глезотийки, ама да не вървят на нитрометани, алкохоли разни и подобия. Питам за бензин.
    И в БГ и в чужбина, времената им са доста по-добри от тези на подобни дизели
    Нещо конкретно ли каза по въпроса ми или отговора ти е за спорта или трупане на мнения...
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      BO написа:
      Нещо конкретно ли каза по въпроса ми или отговора ти е за спорта или трупане на мнения...
      Отговора ми е точно толко конкретен, колкото и въпроса ти В БГ разликата между най-бързите бензини и най-бързия дизел е 2+ секунди на 1/4 миля и 40+км/ч в терминалната :D Така добре ли е за теб?

      Коментар


        Хванали сте се с тези дизели и бензини като деца от детската градина.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          biser_as написа:
          BO написа:
          Нещо конкретно ли каза по въпроса ми или отговора ти е за спорта или трупане на мнения...
          Отговора ми е точно толко конкретен, колкото и въпроса ти В БГ разликата между най-бързите бензини и най-бързия дизел е 2+ секунди на 1/4 миля и 40+км/ч в терминалната :D Така добре ли е за теб?
          Ами не е добре.Нещо не виждам да пишеш по въпроса ми.Ако въпроса ми е точно "Каква е разликата между най-бързия дизел и бензин в България", тогава твоя отговор ще има някакъв смисъл.Сега си е просто нещо във въздуха.Надявам се ици да отговори, защото само той пише неща, които са точни.Всички други са за спорта и заяждането. И естествено не се отговаря на конкретните въпроси.Поздрави към теб и се надявам да не отговаряш на моя пореден въпрос, поне не без конкретни цифри.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            BO написа:
            .... бензин и накрая на дизел. Спор няма!!!.....
            И за какво тогава е целия спор,като всички знаят верния отговор
            Italfan

            Коментар


              BO написа:
              Поздрави към теб и се надявам да не отговаряш на моя пореден въпрос, поне не без конкретни цифри.
              :D Нека ти го напиша по тоз начин тогава:Най-бърз дизел в БГ - 12.795 с 184.34км/ч терминална, мисля колата даде на предишно състезание и време 12,6 мма ся неми се търси кога беше това.Пример само, за един от бързите бензини - 10.550 с 217.55км/ч терминална.Предполагам и в тоз формат няма те изкефи резултата, ммма за съжаление това е положението с дизелите миналата година в БГ, за таз ще видим :D Поздрави и от мен

              Коментар


                biser_as написа:
                BO написа:
                Поздрави към теб и се надявам да не отговаряш на моя пореден въпрос, поне не без конкретни цифри.
                :D Нека ти го напиша по тоз начин тогава:Най-бърз дизел в БГ - 12.795 с 184.34км/ч терминална, мисля колата даде на предишно състезание и време 12,6 мма ся неми се търси кога беше това.Пример само, за един от бързите бензини - 10.550 с 217.55км/ч терминална.Предполагам и в тоз формат няма те изкефи резултата, ммма за съжаление това е положението с дизелите миналата година в БГ, за таз ще видим :D Поздрави и от мен
                Аз не питам за България. По принцип до колко слизат бензинките по света?
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  Американските дизелови зверчета (пикапи разни) слизат на 8 за 1/4 миля пък не знам за бензиновите...
                  Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                  Коментар


                    D. Stanev написа:
                    Американските дизелови зверчета (пикапи разни) слизат на 8 за 1/4 миля пък не знам за бензиновите...
                    И колко кубика са тези пикапи...едва ли са 2-3 литра...По спомени Додж имат и 7 литров дизел...Ама американците имат и 9.6 бензин...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      Predatorsi написа:
                      D. Stanev написа:
                      Американските дизелови зверчета (пикапи разни) слизат на 8 за 1/4 миля пък не знам за бензиновите...
                      И колко кубика са тези пикапи...едва ли са 2-3 литра...По спомени Додж имат и 7 литров дизел...Ама американците имат и 9.6 бензин...
                      Ами общо взето три са най-култовите турбодизели в щатите - Duramax, Cummins и Power stroke с различни кубатури и коне, почващи общо взето от 5.9 през 6.6 и 6.7 до 7.3 литров, като 5.9 литровия на Cummins е редови шестак а 6.7 литровия и всички останали са V8-ци общо взето все битурбо и не особено впечатляваща мощност гравитираща в интервала 260-400 коня (сток)... Но какво става с тях след доработка... по 1000 и отгоре Повече инфо: http://www.big3diesel.com/index.html
                      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                      Коментар


                        BO написа:
                        ici написа:
                        айде, за дизел маняците дето се обиждат като се каже че турбодизелите са просто едни приятно бързи ежедневки Ето това са топ клас дизел-драгстери, и наистина кефят - не пушат като кораба Радецки, а и понавървяват с доста нитро http://www.youtube.com/watch?v=dKc7d...eature=related
                        Само, че мен малко ме е яд именно заради Радецки. То се губи целия чар без това Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 А още един въпрос - колко е рекорда за топ бегачките на чист бензин? Пак с разни допълнителни глезотийки, ама да не вървят на нитрометани, алкохоли разни и подобия. Питам за бензин.
                        тоя черния непрогледен пушек като мастило ... остави тая работа, няма толкова канцерогенно нещо, не е нормално за мен да е така.А тия двата линка на дизелите не пушат защото просто са настроени така и им помага страшно много и нитрото, което е стотици шота няма дизел повер в чист вид при тия времена, а има яко нитро Без него 10-ка никога няма да видят При бензините ако се кара на бензин само без нитро може да се дават 8-ци от тия големите 8 литрови мотори примерно.8-ци , че и 7-ци може да дават и двулитрови турбо мотори, само че или с рейсинг бензин, или с Е95 (етанол 95% и 5% бенз), или с чист спирт, било то етанол или още по-добре метанол.А да се отделя спирта като някакво специално гориво, няма смисъл, той си е ежедневно гориво при сума ти коли в Щатите, Бразилия че и Западна Европа дориТака че и без нитро бензина дава бинокъл по-добро време от дизела
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Бинокъл,ама като гледаш на обратно през него....нали знаеш как се вижда http://vbox7.com/play:8ac03c87
                          Italfan

                          Коментар


                            ici написа:
                            BO написа:
                            ici написа:
                            айде, за дизел маняците дето се обиждат като се каже че турбодизелите са просто едни приятно бързи ежедневки Ето това са топ клас дизел-драгстери, и наистина кефят - не пушат като кораба Радецки, а и понавървяват с доста нитро http://www.youtube.com/watch?v=dKc7d...eature=related
                            Само, че мен малко ме е яд именно заради Радецки. То се губи целия чар без това Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 А още един въпрос - колко е рекорда за топ бегачките на чист бензин? Пак с разни допълнителни глезотийки, ама да не вървят на нитрометани, алкохоли разни и подобия. Питам за бензин.
                            тоя черния непрогледен пушек като мастило ... остави тая работа, няма толкова канцерогенно нещо, не е нормално за мен да е така.А тия двата линка на дизелите не пушат защото просто са настроени така и им помага страшно много и нитрото, което е стотици шота няма дизел повер в чист вид при тия времена, а има яко нитро Без него 10-ка никога няма да видят При бензините ако се кара на бензин само без нитро може да се дават 8-ци от тия големите 8 литрови мотори примерно.8-ци , че и 7-ци може да дават и двулитрови турбо мотори, само че или с рейсинг бензин, или с Е95 (етанол 95% и 5% бенз), или с чист спирт, било то етанол или още по-добре метанол.А да се отделя спирта като някакво специално гориво, няма смисъл, той си е ежедневно гориво при сума ти коли в Щатите, Бразилия че и Западна Европа дориТака че и без нитро бензина дава бинокъл по-добро време от дизела
                            Супер много благодаря за отговорът!А колко дават тези, които работят на бензин с нитро? Само с бензин, не тези с алтернативни горива.Защото като използваш етанол, то имаш визможост да използваш доста големи степени на сгъстяване и от там знаем какви са ползите. За това въпроса ми е конкретно за тези двигатели, които работят само на бензин.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              BO написа:
                              А колко дават тези, които работят на бензин с нитро? Само с бензин, не тези с алтернативни горива.Защото като използваш етанол, то имаш визможост да използваш доста големи степени на сгъстяване и от там знаем какви са ползите. За това въпроса ми е конкретно за тези двигатели, които работят само на бензин.
                              7,67 и това е времето на кола, а не на тръбна конструкция с огрооомни драг радиали, на всичкото отгоре колата се води стреет лигал и може да се движи по улиците :D

                              Коментар


                                biser_as написа:
                                BO написа:
                                А колко дават тези, които работят на бензин с нитро? Само с бензин, не тези с алтернативни горива.Защото като използваш етанол, то имаш визможост да използваш доста големи степени на сгъстяване и от там знаем какви са ползите. За това въпроса ми е конкретно за тези двигатели, които работят само на бензин.
                                7,67 и това е времето на кола, а не на тръбна конструкция с огрооомни драг радиали, на всичкото отгоре колата се води стреет лигал и може да се движи по улиците :D
                                Супер,А може ли да кажеш време на не лигъл? Демек колко е бест оф дъ бест на чисто бензиново гориво.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X