Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да направим сверка?! '147 1.9 JTD' :)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да направим сверка?! '147 1.9 JTD' :)

    Колеги, понеже не съм привърженик на празни приказки, графики, мислене и пушене до колата, смятам за най-правилно да разбера, колко върви тая кочина очи в очи с друга кола. За предпочитане италианска, но и да не е пак става.До тук съм си правил подобни експерименти с абсолютно заводски ’C200 Sportcoupe Compressor’, ’320d’, ’530d’.... ама издишат.Преди два дни се гоних продължително време с ’Audi S3’ и го поизпотих стабилно. ДА, отдалечава се, но реално на дистанция около 500-600м. ми прави към три коли разлика, според зависи. Взима ми старта, защото няма боксуване, няма нищо и реално разликата се получава докато включа 3-та - след това го държа сравнително добре.Сега, понеже знам какво ще последва - ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ НЕ МИ СЕ СЛУШАТ!!!Колата ми е много правена - бежов кожен салон, Босе МР3, бутони по волана, подлакътник, субвуфър, NightBraker крушки, зимни гуми 2004г., спортни педали, червен антифриз, махнат е пластмасовия капак на двигателя (за гонката ще го монтирам)..... който има желание да пише тук в темата или на ЛС.Живея в София, в ж.к.Надежда, но реално мога да дойда до всяка точка на града, ако не ми замръзне нафтата.Семки не обичам, още по-малко обичам семкаджии....

    #2
    Re: Да направим сверка?! ’147 1.9 JTD’

    Kuku написа:
    Колата ми е много правена - бежов кожен салон, Босе МР3, бутони по волана, подлакътник, субвуфър, NightBraker крушки, зимни гуми 2004г., спортни педали, червен антифриз, махнат е пластмасовия капак на двигателя (за гонката ще го монтирам).....
    Тези неща по какъв начин помагат да върви по-добре?
    FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
    Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

    Коментар


      #3
      По-готино ми е, докато карам :D

      Коментар


        #4
        С удоволсвие бих направил една две дръпки с теб, но нека малко да се стопли, не е за такива работи в момента.Моето Браво - Фифи, и то тунинговано с рикаро салон, бЕл километраж, и спортна газова уредба.Наистина с удоволствие бих се пробвал с алфата, все ми е тая къв е резултата важно е да си направим кефа.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          ХАбсолютно Аз не се страхувам да загубя Който, с каквато кола пожелае - аз съм навит.... стига да не е някой драгаджия 300 коня :D

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            ХАбсолютно Аз не се страхувам да загубя Който, с каквато кола пожелае - аз съм навит.... стига да не е някой драгаджия 300 коня :D
            Е чак пък триста коня,
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Епа, знаеш ли ги, кой ше дойде да се прави на мъж :D

              Коментар


                #8
                каква е дисциплината за гонка ???и какво разбираш под сверка
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #9
                  Няма конкретна дисциплина - може да пробваме старт от място, летящ старт, на 326,10м., на 798,54м., ала-бала.... Заставаме на чертата и даваме газ - оно че си покаже.Не мисля, че гонки от рода Надежда-Младост-Надежда са особено подходящи при такива атмосферни условия - само за каране направо говоря.Ама да ти кажа, ПО принцип с теб предпочитам да НЕ правя сверки, да не се окаже, че ми е спрял часовника :D :D :D

                  Коментар


                    #10
                    Може ли аз, тогава. Имам нови гуми за мъгла и ще си купя нов акумулатор някой ден? П.П. теб най-малко те очаквах в този раздел
                    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                    Коментар


                      #11
                      Човек без работа.... докато не я счупя, няма да мирясам

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Човек без работа.... докато не я счупя, няма да мирясам
                        това животно, нема чупене
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #13
                          Ше видим...

                          Коментар


                            #14
                            Re: Да направим сверка?! ’147 1.9 JTD’

                            bgaf написа:
                            Kuku написа:
                            Колата ми е много правена - бежов кожен салон, Босе МР3, бутони по волана, подлакътник, субвуфър, NightBraker крушки, зимни гуми 2004г., спортни педали, червен антифриз, махнат е пластмасовия капак на двигателя (за гонката ще го монтирам).....
                            Тези неща по какъв начин помагат да върви по-добре?
                            Абе квото и да си говорим, Босе-то чуствително подобрява динамиката в ниските.......особенно ако и антифриза е червен...... :P :P
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              #15
                              Ники, щеше се обаждаш

                              Коментар

                              Working...
                              X