Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.9jtd vs a4 1.9tdi110+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ха ха ха, ама е Алфа нали ? Не е фиат к***ФНаправи си едно Браво jtd105 на 150 коня и ела да го замерим с едно а3 tdi110@150к.с. (мерено)Ако става дума 145 JTD105 върви много повече от браво след ремап.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Е то има и 1.9ТДИ 1Z (90коня) докаран до 170коня, ама друг е въпроса че почти нищо от 1Z не е останало по тоя мотор...А както каза vsd, ТДИ 110 пак е с демпферно маховиче като на ЖТД-то :D.
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        #18
        Ми супер бе Томсане, покажи ми браво 170 коня, ако ще е и картера да му е само заводски
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          Ха ха ха, ама е Алфа нали ? Не е фиат к***ФНаправи си едно Браво jtd105 на 150 коня и ела да го замерим с едно а3 tdi110@150к.с. (мерено)
          То за правене се прави.Стига да има желание и най-вече средства Това че няма направено,не значи че не може да се направи,нали

          Коментар


            #20
            А защо няма направено ?Аре тука сме беден народ, ами в UK форума някой да се е похвалил с такива резултати ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              emzo написа:
              А защо няма направено ?Аре тука сме беден народ, ами в UK форума някой да се е похвалил с такива резултати ?
              Е ти едно уж 182 коня Не знам до колко може да е вярна тази информация http://www.youtube.com/watch?v=cdW4Xv-hupI Малко се изметна темата.Аз преставам.

              Коментар


                #22
                Уж, ама като му пишеш ония мълчи.Виж VW дизел клуба, колко направени тедеита има.Ама нали обичаш да ме оспорваш .....Дай да хванем едно браво jtd105 i едно голф4/а3/ибиза tdi110 и да видим с 2000лв коя ще върви повече.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Емо, точно за това говоря. В VW форумите има куп инфо кое и как да смениш и от какво за да си дигнеш конете. При нас няма почти нищо, почти никой не рабира от качествен ремап, почти няма инфо от какво можеш да си сложиш по-големи дюзи например и т.н. За TDI инфо има много, че чак и тунинг ръководство как да се ремапваш и т.н. Това е проблема, а не че CR не може да се тунингова. Според мен за тунинг на CR 1,9 до към 150-160 коня, ти трябва само друго турбо и ремап, докато при TDI трябва и помпен елемент и разпръсквачи, което си е цифра и то не малка.И аз спирам че накъкахме темата
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #24
                    Вие не разбрахте ли, че ТДИ двигателя е по добър по характеристики и от СR. И има по големи възможности за доработка. Въпреки, че не е последна технология както СR сериозно си оспорват възможностите .

                    Коментар


                      #25
                      Хайде да не пишем само общи приказки и какво точно е СК.
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #26
                        vsd написа:
                        какво точно е СК.
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Сори моя грешка, искал съм да напиша СR(комон реал) ама като бързам така ще е, сега ще го оправя .

                        Коментар


                          #27
                          Страшна работа е това пунто - за 8 сек. вдигна стотака.С това ускорение спокойно ще вървиш с коли по 140 - 150 коня,което е абсурдно.Има нещо гнило тука струва ми се.

                          Коментар


                            #28
                            Добре колега, ако неми вярваш заповядай някои пат и сам да се убедиш
                            Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                            Коментар


                              #29
                              hol1gans написа:
                              Добре колега, ако неми вярваш заповядай някои пат и сам да се убедиш
                              Как и с какво ги мериш тез 8 сек ? Щото ако са верни вървиш на едно горе-долу с купе 2.0 16в турбо,което нали се сещаш,че е невъзможно ?
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                #30
                                8 Секунди по километраж
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X