Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво време давате на 400 метра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Roman написа:
    WhitePower написа:
    днека се състезавах с другото по слабото всички ме биха на първа , върти , на 2 и 3 пак същото скука , и гас вече не може да се дава искам пак да е лято
    С по-слабото или СРЕЩУ слабото? И за какво слабо говорим?
    с другото , пунто ( бегачката е в гаража и не се кара зимата )а другото е на гас ( то е на брат ми ама се тая ) ама скуса само съска вдишва и издишва и никъв ефекттия с тракшъните мое и да са с 50 кона надолу ама смазват
    Power Under Pressure

    Коментар


      #47
      WhitePower написа:
      Roman написа:
      WhitePower написа:
      днека се състезавах с другото по слабото всички ме биха на първа , върти , на 2 и 3 пак същото скука , и гас вече не може да се дава искам пак да е лято
      С по-слабото или СРЕЩУ слабото? И за какво слабо говорим?
      с другото , пунто ( бегачката е в гаража и не се кара зимата )а другото е на гас ( то е на брат ми ама се тая ) ама скуса само съска вдишва и издишва и никъв ефекттия с тракшъните мое и да са с 50 кона надолу ама смазват
      То стоковица ли е?
      '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
      Powered by VRPerformance

      Коментар


        #48
        http://www.proparts.bg/product/1024/...82w.htmlЕто ти добър полу слик на символична цена... Отзивите за тези гуми са доста добри. Аз самия на пролет ще забода 2 такива, но само 595,че тези са доста шумни... пък и моята не върти кой знае колко.
        Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
        Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

        Коментар


          #49
          50/50 са но май за цената си са дорби
          Power Under Pressure

          Коментар


            #50
            Roman написа:
            WhitePower написа:
            Roman написа:
            WhitePower написа:
            днека се състезавах с другото по слабото всички ме биха на първа , върти , на 2 и 3 пак същото скука , и гас вече не може да се дава искам пак да е лято
            С по-слабото или СРЕЩУ слабото? И за какво слабо говорим?
            с другото , пунто ( бегачката е в гаража и не се кара зимата )а другото е на гас ( то е на брат ми ама се тая ) ама скуса само съска вдишва и издишва и никъв ефекттия с тракшъните мое и да са с 50 кона надолу ама смазват
            То стоковица ли е?
            е , само с чип и генерация от меката връзка
            Power Under Pressure

            Коментар


              #51
              Три вида гуми които с известни уговорки ще ти свършат работа.1 2 3

              Коментар


                #52
                kaci написа:
                Три вида гуми които с известни уговорки ще ти свършат работа.1 2 3
                R888 отпада - хипер зле са и всички го портвърдиха че бързо прегряват а прегреш ли ги са за кофата за другите 2 ми изглеждат нормални роад гуми аз колата си я карам само на сухо и предимно излиза за да разпоря някой задник така че надали ще карам на мокро вече почти съм решил да са Индиспорта - нещо хо хвалят пък и произвеждат само спортни гуми и никакви други
                Power Under Pressure

                Коментар

                Working...
                X