Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво време давате на 400 метра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво време давате на 400 метра

    в други форуми съм виждал такава тема ,за това който се е замервал да похвалиНека форматът да е този: 1.Писта:2.Автомобил:3.Модификации:4.ВРЕМЕ 1/4 миля:

    #2
    1. Отсечката пред блока2. Форд Фиеста 1.23. Страничен удар, спукан радиатор4. 20+ секунди
    3.0CRD

    Коментар


      #3
      Сапарева БаняПунто 1.4многоhttp://vbox7.com/play:b4df7335
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        WhitePower написа:
        Сапарева БаняПунто 1.4многоhttp://vbox7.com/play:b4df7335
        И сега сложи 1 секунда отгоре за да получиш реалното време
        '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
        Powered by VRPerformance

        Коментар


          #5
          Roman написа:
          И сега сложи 1 секунда отгоре за да получиш реалното време
          Е той поне има към кво да прибави секунда ли, две ли, как си прецени

          Коментар


            #6
            Айде ся се почна една......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              #7
              biser_as написа:
              Roman написа:
              И сега сложи 1 секунда отгоре за да получиш реалното време
              Е той поне има към кво да прибави секунда ли, две ли, как си прецени
              Mи гледах резултатите. И като видях .... Без коментар.Атмосферка 150 коня - 14.5... Либра комби с лек чип - 15.00 и така нататъка. За това му казвам да добави 1 секунда отгоре. Не за друго Ето и тема в тунинга за това и съмнителните времена: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...&t=170478П.С. Времената май бяха дадени на влажен асфалт?...
              '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
              Powered by VRPerformance

              Коментар


                #8
                Ба не, че съм подстрекател, ама тряя ги премерите 166-цата и пут-ата....... а-а-а пунтата исках да кажа - една до друга!
                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                Коментар


                  #9
                  ей добре че не сложих филмчето дето пише 12:98 че тогава трябваше и минути да прибавяме някой ден като има организирани събития и ще видим кой кого и как и без това вече съм замислил как да си оправя скапания страт че много буксува и много губя просто резултатите за първите 60 фута са плачевни
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    WhitePower написа:
                    ей добре че не сложих филмчето дето пише 12:98 че тогава трябваше и минути да прибавяме някой ден като има организирани събития и ще видим кой кого и как
                    Че ти си готов да се биеш с на ИЦИ Типото бе ( 4х4 300 коня на колела )
                    '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
                    Powered by VRPerformance

                    Коментар


                      #11
                      2000 20v turbo написа:
                      Ба не, че съм подстрекател, ама тряя ги премерите 166-цата и пут-ата....... а-а-а пунтата исках да кажа - една до друга!
                      Аз викам да го пуснем Рунтото с един познат от Варна 1.9 TDI-то >>> http://www.youtube.com/watch?v=JP7-k3GZypwТо наистина си дава 13.5 ТЪкмо ще се види колко са верни вримината.Пък ако толкова има публиката мерак да ме гледа срещу Рунтото, слагаме му наказателни тежести и му налитам ан бой
                      '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
                      Powered by VRPerformance

                      Коментар


                        #12
                        WhitePower написа:
                        ей добре че не сложих филмчето дето пише 12:98 че тогава трябваше и минути да прибавяме някой ден като има организирани събития и ще видим кой кого и как и без това вече съм замислил как да си оправя скапания страт че много буксува и много губя просто резултатите за първите 60 фута са плачевни
                        Какво ти е времето на 60 фута?Не че нещо искам да разпалвам темата но Роман правилно вметна, на гуми съм 315 коня на около 1300 кила и в интерес на фактологията 12.9 с терминална почти 180 на 400м ги давам с пасажер, мерено е не един път, с Гтек, с ГПС и с Дрифт Бокс Само за уточнение че 60-те фута ги прави за 2 секунди, за по-добро визуализиране - това е смазващ старт с Же 1 Иначе по тематанай-доброто 12.3 с терминална 187 писта Острово
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          #13
                          на 400 мтреа 175 км , но не помня точно , трябва да питам човека с технииката ако пази файла какво пишеше но беше зе над 2.5 беше със сигурностиначе темата много ми харесва , много прилича на "предизвиквам всички" )така каквото и да си приказваме всичко е виртуално като се позатопли ще излезе бегачката от гаража и ще мериме и с сликове и без и ще кажа най точно за какво иде реч иначе с дизели секви се бегам , еле па 1.9 най го обичам на сарта ,а ония с ибизата , докато му надуе турбината ще съм 2 коли пред него , после да догонва , ако е повечко коне
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            #14
                            Roman написа:
                            2000 20v turbo написа:
                            Ба не, че съм подстрекател, ама тряя ги премерите 166-цата и пут-ата....... а-а-а пунтата исках да кажа - една до друга!
                            Пък ако толкова има публиката мерак да ме гледа срещу Рунтото, слагаме му наказателни тежести и му налитам ан бой
                            съгласен съма на тебе ти махане 1 литър от мотора , демек ти откачаме 2 дюзи от мотора , за да изравним литрите така ще е чесно за всички нали мене не ме плашат килограмите , аз съм се състезавал пълен с фаянсови плочки и теракол и да ти кажа , така не боскуваше , директно ускорявашеТи съгласен ли си ?
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #15
                              WhitePower написа:
                              Roman написа:
                              2000 20v turbo написа:
                              Ба не, че съм подстрекател, ама тряя ги премерите 166-цата и пут-ата....... а-а-а пунтата исках да кажа - една до друга!
                              Пък ако толкова има публиката мерак да ме гледа срещу Рунтото, слагаме му наказателни тежести и му налитам ан бой
                              съгласен съма на тебе ти махане 1 литър от мотора , демек ти откачаме 2 дюзи от мотора , за да изравним литрите така ще е чесно за всички нали мене не ме плашат килограмите , аз съм се състезавал пълен с фаянсови плочки и теракол и да ти кажа , така не боскуваше , директно ускорявашеТи съгласен ли си ?
                              Конете ми почват от 136, и твоите от толкова. Не си oщетен спрямо мощ. Кубатурата ми нищо не значи в случая. Даже е в минус тоя тежък петак, който бавно се развърта. 180-190 коня дизел срещу 250+ коня турбо бензинка на едни килограми, не е ли честно? Или турбо-бензина вирее само когато е 50-80 коня отгоре и 600 кг. отдолу?Toва са моите условия и веднага се съгласявам.А по интересно ще е с 1.9TDI-то, който е с 200 кг по-тежък от теб, но гони твоите коне. А по спомен лятото ти предлагах да се срещнете на писта, ама ти отказа с извинение че пунтото не можело на дълъг път да ходи?
                              '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
                              Powered by VRPerformance

                              Коментар

                              Working...
                              X