Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1-ва до 5(6)-та максимална скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    kiler_4o написа:
    punto94 написа:
    с чинко съм се мерил - късам го с много 0.9 и буталата да излязат не може да ги направи тези неща /говорим без преработен двигател/ За К&Н мога да кажа цена - 210лв го платих !
    За зимата ще ходим до благоевград ... ако сме с чинкуечентото може някъде по пътя да спрем, за да ти покажа, че ги може ... или някой бургазлия да дойде та да види ... а може и клипче да направя ... просто си нямаш идея какво направи като каза тези думи все едно да обидиш пред мен вартбург
    А ако бега километража
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #77
      колеги никой не обиждам ...мойте данни са +/- 5/10 максимум и мисля че са напълно реалниза чинкото верно че е малко,по -леко ама Selqtin - зависи? 1.1 е файер модел и признай че има предимства пред 1.2 60

      Коментар


        #78
        Abarth. написа:
        kiler_4o написа:
        punto94 написа:
        с чинко съм се мерил - късам го с много 0.9 и буталата да излязат не може да ги направи тези неща /говорим без преработен двигател/ За К&Н мога да кажа цена - 210лв го платих !
        За зимата ще ходим до благоевград ... ако сме с чинкуечентото може някъде по пътя да спрем, за да ти покажа, че ги може ... или някой бургазлия да дойде та да види ... а може и клипче да направя ... просто си нямаш идея какво направи като каза тези думи все едно да обидиш пред мен вартбург
        А ако бега километража
        Знаеш ли, и това е вариянт Трябва някой бургазлия да дойде да кара до чинкуто

        Коментар


          #79
          1-ва 552-ра 953-та 1254-та 1605-та по книжка е към 200Това е на Peugeot 205 1.6 GTI на ограничител окoло 6500-67000-100 за около 9.4-5 сек.

          Коментар


            #80
            ivanko написа:
            1-ва 552-ра 953-та 1254-та 1605-та по книжка е към 200Това е на Peugeot 205 1.6 GTI на ограничител окoло 6500-67000-100 за около 9.4-5 сек.
            до 3-та си като мойто уно 1000 кубика 45 к.с на газ ама после ме биеш ,няма да се дърпаме
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #81
              Много къси скорости имат 1.6-ците и това си е

              Коментар


                #82
                Возих са в едно Пежо 205 2.0GTI(Тез са редки).Адски много дърпа.Нямаше километраж,ама звука беше страхотен,скороста също.Много мощно е.
                Типо 1.6Тi

                Коментар


                  #83
                  Tipo_89 написа:
                  Возих са в едно Пежо 205 2.0GTI(Тез са редки).Адски много дърпа.Нямаше километраж,ама звука беше страхотен,скороста също.Много мощно е.
                  1.9 може би
                  селото се оказа точно в града

                  Коментар


                    #84
                    $ abarth $ написа:
                    Tipo_89 написа:
                    Возих са в едно Пежо 205 2.0GTI(Тез са редки).Адски много дърпа.Нямаше километраж,ама звука беше страхотен,скороста също.Много мощно е.
                    1.9 може би
                    Може и с мотор от 306ца да е било
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #85
                      Не оригинално.Има такива двигатели за 205,ама са много рядки. :P
                      Типо 1.6Тi

                      Коментар


                        #86
                        Tipo_89 написа:
                        Не оригинално.Има такива двигатели за 205,ама са много рядки. :P
                        Лъжеш се Може да има,но пежо незнаят за тях
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #87
                          Колега прав си :D :D :D Извинявам са за тази грешка.Колата беше 1.9GTI
                          Типо 1.6Тi

                          Коментар


                            #88
                            Abarth. ако минаваме през софия на пътя за блг да ти звънна ли да провериш скоростите, които чинкуто развива дали са същите ? Не ми давай телефон, ще звънна на 2-3 и ще го намеря :P:P:P

                            Коментар


                              #89
                              kiler_4o написа:
                              Abarth. ако минаваме през софия на пътя за блг да ти звънна ли да провериш скоростите, които чинкуто развива дали са същите ? Не ми давай телефон, ще звънна на 2-3 и ще го намеря :P:P:P
                              Бате да не си мутра,че ше ми намериш телефона без да ти го давам бре
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #90
                                Abarth. написа:
                                kiler_4o написа:
                                Abarth. ако минаваме през софия на пътя за блг да ти звънна ли да провериш скоростите, които чинкуто развива дали са същите ? Не ми давай телефон, ще звънна на 2-3 и ще го намеря :P:P:P
                                Бате да не си мутра,че ше ми намериш телефона без да ти го давам бре
                                хаха, не бе Просто в един форум тука намерих 4 телефона без да са ми ги давали и хората после се скъсаха да ме питат от къде ги имам Ще звънна на 2-3 съфорумници от софия и все някой ще го има, предполагам Иначе се шегувах, де може и да не е така

                                Коментар

                                Working...
                                X