Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1-ва до 5(6)-та максимална скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    ivan_enchev а каква гума мислиш че можеш да сложиш на тази 16-ка, и да я монтираш на бравото? разликата за която говориш е: 1 см в диаметъра на гумата, дава разлика от около 4-6 км/час при скорост над 160. Най-близо до 185/60/14 е 215/40/16 - разлика 1 мм. Та колко по-висока гума можеш да сложиш предвид мястото с което разполагаш - да не ти опира в завой? Ако е 215, на 45 става, но на 50 вече е твърде висока, май?
    215 и на 45 не става :D
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      не става щото е на 45, или щото е 215? нали уж с някви по-стърчащи джанки, гумата стояла по-навън? виждал съм 195/55/15, и знам че няма проблеми.

      Коментар


        Re: От 1-ва до 5(6)-та максимална скорост

        bmw_boy написа:
        Пускам тази тема тъй като не мамерих точно такава,а мие много интересно каква е максималната скорост на всяка от предавките на нашите Фиатки.Имам предвид на 1-ва колко км/ч. на 2-ра и т.н.А може и до 100км/ч. да напишете времената.Все още не сам правил тестове и не мога да споделя,но и това ще стане скоро.Предварително благодаря на тези които напишат по нещичко.
        В книжката пише, една таблица има, в нея е.

        Коментар


          На Бравото най-добре е да му се сложи 195/45/16!Даже джантата е добре да е 7 инчова за да опъне гумата!
          Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
          Audi 2.6 150hp
          Audi RS2 2.2turbo 360hp

          Коментар


            Аз не съм го мерил на всяка скорост колко, понеже то си печка какво да го стъпаш Края на лятото по магистралата към Варна бях сам и с 200 беше на 4100-4200 оборота. Така карах не повече от 4-5 минути щото почнаха едни мостове и разкопки. Колко може да е била реалната скорост според вас? Гумите са ми 195/50/15. Ако някой каже, че е вдигал повече с тази кутийка и не го е отвял вятъра ще е интересно
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар

            Working...
            X