Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1-ва до 5(6)-та максимална скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jorko написа:
    val_mcrae написа:
    5 - 260+ ??????? Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
    beer написа:
    val_mcrae написа:
    5 - 260+ ??????? Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
    A бе и на мен ми се видя малко,ама сигурно скромничи нещо човека ,нали ако напише колко е в действителност всички ще почнат-това не може да бъде у а луд и тн.
    който го интересува , може да намери предавателните числа на колата , гумите са 215/40/16 ...прекъсвача е на 7200 , а аз лично съм вдигал 7000 лесно
    Аз вярвам 100% и 300 да беше написал пак щях да повярвам.

    Коментар


      #17
      1.~602.~903.~1304.~1605.~200Това са с удряне на ограничитела на оборотите при ~6800...На 5-та само веднъж съм удрял ограничител с празна кола по леко нанадолнище
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #18
        Selqatin написа:
        1.~602.~903.~1304.~1605.~200Това са с удряне на ограничитела на оборотите при ~6800...На 5-та само веднъж съм удрял ограничител с празна кола по леко нанадолнище
        За каква кола и с какъв мотор става въпрос? :D
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #19
          Някой правил ли е такъв тест на Пунто 1.2 75к.с.?Трябват ми някакви резултати за сравнение.Благодаря отново!!!
          Punto ELX

          Коментар


            #20
            grishav написа:
            Selqatin написа:
            1.~602.~903.~1304.~1605.~200Това са с удряне на ограничитела на оборотите при ~6800...На 5-та само веднъж съм удрял ограничител с празна кола по леко нанадолнище
            За каква кола и с какъв мотор става въпрос? :D
            Пунто 97’ 1242 фаер със полирани и портвани колектори/глава,оригинален чип от италия,спортен филтър долу в бронята и изпускателна с-ма с права тръба до правото спортно гърне,обаче е на по малко от 100 хил.км(кат е зех беше с сервизна книжка на 80хил и 100% заводска)...Километража може и да лъже малко,ма съм с 15’ вместо 13’, а и няколко пъти на радар са ме спирали и 5000 оборота са към 165-170км/ч на радара (копелетата след ихтиман винаги ме спират,ма поне са пичове и не пишат актове :D )
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #21
              на колко ’’мм’’ ти е генерацията?
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #22
                $ abarth $ написа:
                на колко ’’мм’’ ти е генерацията?
                ей,ти кажа не помна ма майче беше около 60-65 или нещо такова,сега колата губи мощност в ниските заради липсата на бакпрешър,ма за сметка на тва вади маниашки звук и дига високи обороти с кеф
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #23
                  Selqatin написа:
                  $ abarth $ написа:
                  на колко ’’мм’’ ти е генерацията?
                  ей,ти кажа не помна ма майче беше около 60-65 или нещо такова,сега колата губи мощност в ниските заради липсата на бакпрешър,ма за сметка на тва вади маниашки звук и дига високи обороти с кеф
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 на 60мм е за 150+коня,на теб фабрично ти е на 45мм,за какво ти е повече от 50
                  селото се оказа точно в града

                  Коментар


                    #24
                    $ abarth $ написа:
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 на 60мм е за 150+коня,на теб фабрично ти е на 45мм,за какво ти е повече от 50
                    Утре е дигам на крика и легам под колата със шублера,ще ти кажа по точно И един приятел с 106 Рали ми вика да си сложа пак средно гърне,заради ниския бекпресър сега,ма кой кара в ниски обороти
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #25
                      Selqatin написа:
                      $ abarth $ написа:
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 на 60мм е за 150+коня,на теб фабрично ти е на 45мм,за какво ти е повече от 50
                      Утре е дигам на крика и легам под колата със шублера,ще ти кажа по точно И един приятел с 106 Рали ми вика да си сложа пак средно гърне,заради ниския бекпресър сега,ма кой кара в ниски обороти
                      не ти трябва средно,трябва ти точния размер и хубаво преходно крайно
                      селото се оказа точно в града

                      Коментар


                        #26
                        1ва ~ 50 km/h2ра ~ 85 km/h3та ~ 130 km/hа ти Selqatin, правил ли си нещо по изпускателните колектори, че и аз замислям нещо, но още не съм си изяснил каква да ми е концепцията. м/у другото какво означава да си портваш колекторите(...портвани колектори...)?
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #27
                          wwweb написа:
                          В книжката на Brava-та са дадени тези стойности за 1.6 16V:1 - 52 km/h2 - 90 km/h3 - 132 km/h4 - 175 km/h5 - 180 km/hR - 53 km/h
                          в книжката на бравото за 5та дават 184 км/ч.... сигурно заради купето
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар


                            #28
                            И аз тествах моята Делта и : 1-ва- 60км. 2-ра-105км. 3-та -150км. 4-та- 205км. 5-та- не ми се е включвал изключвателя
                            Италианските коли са номер 1

                            Коментар


                              #29
                              Shefa написа:
                              И аз тествах моята Делта и : 1-ва- 60км. 2-ра-105км. 3-та -150км. 4-та- 205км. 5-та- не ми се е включвал изключвателя
                              не е лошо да се пише с какъв мотор е колата
                              селото се оказа точно в града

                              Коментар


                                #30
                                с уно 1.0 FIRE с 4 степенна ск. кутия1-ва -- 40 км.2-ра -- 90 км3-та -- 120 км4 та -- 145 км - MAXзаради вас щеше да ми гръмне моторчето
                                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                                Коментар

                                Working...
                                X