Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BMW 525d VS. Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    абе пичове мога да се обзаложа че с моята брава 1.6 16клапанова ще го разплаза тоя с тая баварка .аз на дизела казвам не
    fiat brava 1.6 16

    Коментар


      #47
      Bravo 1.9 JTD написа:
      bravosx 1,6 16v написа:
      Абе не че се заяждам ама ти като караш със 100км/ч разхода на 2,2 ли ти пада
      разхода зависи от скороста но това което каза е тъпо и не можеш да сравняваш 100км/ч с 200км/ч разхода съм го мерил лично ги засекох средна скорост 180км/ч че ми даде 4.4/100
      както твардиш че разхода ти е 4.4 !!!!!! както се изказа колегата а именно за скорос 100 / 110 на 5-та разхода ти тогава е най малко !!!!!!! и колегата от по горниа пост дето се изказа съм сагласен с него не можи да ти гори толкова колата !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! на лелями корсичката 1.5 ТД (69 хп) и гори 4 , 4 и малко като я кара нормално а ти се мъчиш да убедиш сички че я сопиш и е натоварена ................ и ти гори толкова това е невъзможно просто !!!!!!!!!!!!! не знам как си го засичал и смяташ ама искам още 1 кола да кара до тебе и ти да имаш точно 4.5л нафта да я караш на 180 / 200 и да изминиш 100 КМ !!!!!!!!!!!
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #48
        rasputin1987 написа:
        абе пичове мога да се обзаложа че с моята брава 1.6 16клапанова ще го разплаза тоя с тая баварка .аз на дизела казвам не
        Офф като почнете с такива изцепки. Това ено и шес скоро и на 200 коня коли ще скача. Ти колко дизела си карал че да му казваш не на дизела. Искаш ли да се видим аз да те разцепя че да можеш да ми повикаш зад гърба "Неееее"
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #49
          vsd написа:
          Средна скорост 180 е много трудно постижима с тази кола. Да не кажем невъзможна.
          Ама абсолютно невъзможно.Гарантирам и се хващам на бас на каквото каже!Аз знам средна скорост от 141км/ч какво е до Несебър и с каква кола, той за средна от 180км/ч
          rasputin1987 написа:
          абе пичове мога да се обзаложа че с моята брава 1.6 16клапанова ще го разплаза тоя с тая баварка .аз на дизела казвам не
          Май сам с НЕ-то ще си останеш
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #50
            vsd написа:
            rasputin1987 написа:
            абе пичове мога да се обзаложа че с моята брава 1.6 16клапанова ще го разплаза тоя с тая баварка .аз на дизела казвам не
            Офф като почнете с такива изцепки. Това ено и шес скоро и на 200 коня коли ще скача. Ти колко дизела си карал че да му казваш не на дизела. Искаш ли да се видим аз да те разцепя че да можеш да ми повикаш зад гърба "Неееее"

            Коментар


              #51
              колега това с 180 средна скорост е малко странно.даже бих казал че което и да е браво без hgt с 180 се чуди каде да те изхвърли.дали от ляво или от дясно.да ти кажа аз с мойто браво съм вдигал макс 210 и си признавам че е бая страшничко
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #52
                Здравейте , да се включа и аз в темата. Имал съм и двете коли, първата ми кола беше FIAT Marea, след нея още 1 и сега съм с BMW 525d. -2002год. По отношение на скорост си мисля че BMW-то е доста по-бързо. Фиата прави впечатление на по-бърз защото повече се клати и шуми. БМВ-то наистина е голямо и тежко. Като го настъпваш не шуми дори във високите обороти, затова ти се струва че не върви толкова. Обаче досега няколко пъти ми се е случвало по светофарите да я настъпвам с някой друг и с лекота изпредва. Но тя е голяма кола и е за по-мазно каране, не предразполага се гониш с другите по пътя. Иначе Фиатката има повече темперамент, създава впечатление на по-спортна кола. Примерно Фиат-а като вдигнеш 160-170 направо излита вече, подскача клати се, шуми. Докато БМВ-то дали караш със 120 или със 180 няма никаква разлика, стига пътя да е хубав. Но така или иначе с тия скорости трудно се кара освен по магистрала, а с тия камери вече и там не става.Но най-големия плюс на Фиата е че подръжката е доста по ефтина от тази на BMW-то . И честно казано с Фиат-а бях по-доволен. С това BMW направо ти настръхва коасата като се счупи нещо,че е доста неприятно да даваш по 1000-2000лв. за ремонти. Аз обаче пътувам доста и там колата си оказва голямо влияние. На малки разстояния е все тая, но като трябва да минеш 600-700км за един ден и е огромна разликата. С фиата след такъв пробег се чувствах размазан от умора (аз него го карах дори по-бързо от BMW-то, което също измаря.. ). Както и да е.. малко ми е офтопик отговора. Просто исках да кажа, че докато имах Фиат си мислих че BMW и Mercedes са върха на колите и особенно бмв-то че е много спортно. Сега вече като съм карал и мерцедес ц класа и бмв 5ца мога да кажа, че не са нещо кой знае какво.И човек ако не навърта много километри изобщо не си струва да се хвърлят много пари за подръжка, само за да караш някоя от двете марки.

                Коментар


                  #53
                  Ееееййй.... ти как изкопа таз тема от преди 2 години С автор - любимия ми съфорумец "Браво ЖТД" с такъв интерес прочетох всичко , че не е истина :D 6800 оборота върти тоз дизел, по 180 км.ч. средна скорост и 4.4 разход, па той учул в Люлин в на кое си училище, а после пробвал до морето и до Италия колата.... то голям екшън .... беше ми доскучало, ама като имам възможност за контакт с "Браво жтд"-то просто ми се изпарява скуката. Дайте да му връчим на тоз човек един форумен златен скункс ли кво ли ....... треа да го поощрим тоз човек, такава атракция е за всички
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #54
                    2000 20v turbo написа:
                    Ееееййй.... ти как изкопа таз тема от преди 2 години С автор - любимия ми съфорумец "Браво ЖТД" с такъв интерес прочетох всичко , че не е истина :D 6800 оборота върти тоз дизел, по 180 км.ч. средна скорост и 4.4 разход, па той учул в Люлин в на кое си училище, а после пробвал до морето и до Италия колата.... то голям екшън .... беше ми доскучало, ама като имам възможност за контакт с "Браво жтд"-то просто ми се изпарява скуката. Дайте да му връчим на тоз човек един форумен златен скункс ли кво ли ....... треа да го поощрим тоз човек, такава атракция е за всички
                    Аз от доста време не съм писал,обаче като прочетох темата и направо НЕ МИ СЕ ПОВЯРВА колко неграмотни хора относно колите има!!!!!!И колега евала,че и ТИ както МЕН забеляза това за училището и Италия и "колата не е моя"и т.н!Аз нали му предлагах старт на тоз рацер и мацуц :D :D :D (готина дума нали,чух я на един събор в едно село хахах)!И това за 6800об/мин с още МАЛКО тунинг може да стигне Нисан ГТ-Р35! И верно тая тема е на две години как я изровихте.............!

                    Коментар

                    Working...
                    X