Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто гт Т3-Т4 Турбо с купе 2.0 Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    billyboy` написа:
    ....
    Колега ти кой беше ,че почна да раздаваш компетентни мнения за Седичи-та Не можеш май да разбереш че тука има хора които карат от години такива коли,а ти почваш да им обясняваш кое е черно и кое бяло.Ша ма извиняваш,но наистина това време и на мене ми се вижда непосилно без някои задължителни промени по мотора,които е сигурно че не са правени понеже изискват много средства .А мислиш ли че данните по тоя джитек са 100% вярни с действителността,защото аз твърдя че не са
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #47
      mitko GT написа:
      И аз подкрепям колегата Tie, въпросното Типо докато беше в София, падаше стабилно от Типото за което Тie говори и с 1000 зора излизаше една броня пред мойта Алфа 155 (2.0 16в Т.С)
      По времето,когато аз карах въпросното Типо,колата си вървеше прилично.Имам много резултати от пистата в Калояново.След това колата отиде в София и после я купи Ники(1912).Не знам каква е тази Алфа 155,но да върви заедно с Типото е мисия невъзможна.Аз също не искам да се заяждам. Вярно,сравнението между писта и драг не е правилно по ред причини.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        #48
        ivanko_rs написа:
        billyboy` написа:
        ....
        Колега ти кой беше ,че почна да раздаваш компетентни мнения за Седичи-та Не можеш май да разбереш че тука има хора които карат от години такива коли,а ти почваш да им обясняваш кое е черно и кое бяло.Ша ма извиняваш,но наистина това време и на мене ми се вижда непосилно без някои задължителни промени по мотора,които е сигурно че не са правени понеже изискват много средства .А мислиш ли че данните по тоя джитек са 100% вярни с действителността,защото аз твърдя че не са
        А ти кои беше че да казваш седичито на 1912 как е вървяло и какви времена е давало като съм 100% сигурен че не си се возил във него а съм и 100% сигурен че не познаваш и 1912.Ами аз ако почна да давам мнения за твоита кола без дори да съм я виждал Как ще ми отговориш на тоя въпрос и само не почваи да овърташ щото става мазало ок Мисля че няма да е коректно нали
        АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

        Коментар


          #49
          billyboy` написа:
          Колега ти кой беше ,че почна да раздаваш компетентни мнения за Седичи-та Не можеш май да разбереш че тука има хора които карат от години такива коли,а ти почваш да им обясняваш кое е черно и кое бяло.
          Хмм, колегата кара турбинирана 4х4 кола. Има приятел, който има Седичи с около 300+ коня тунинг под капака, верно...кой беше? ПП: Заради ей такива хора, като цитирания колега, намразих Фиат.
          3.0CRD

          Коментар


            #50
            Red Storm написа:
            mitko GT написа:
            И аз подкрепям колегата Tie, въпросното Типо докато беше в София, падаше стабилно от Типото за което Тie говори и с 1000 зора излизаше една броня пред мойта Алфа 155 (2.0 16в Т.С)
            По времето,когато аз карах въпросното Типо,колата си вървеше прилично.Имам много резултати от пистата в Калояново.След това колата отиде в София и после я купи Ники(1912).Не знам каква е тази Алфа 155,но да върви заедно с Типото е мисия невъзможна.Аз също не искам да се заяждам. Вярно,сравнението между писта и драг не е правилно по ред причини.
            ОК аз съм наясно че читаво Седичи ще бие Алфата, но просто колега бившето ти Типо след като дойде в София ,и по-точно накрая преди да се върне в Пловдив грам не беше в ред. ,така че мисията си беше много възможна. Браво на колегата 1912 ,че го беше посъживил и успех в новото му начинание.
            FIAT Punto GT'96 131hp
            FIAT Punto TD 60 '98
            Alfa Romeo 155 2.0 16v Т.s.

            Коментар


              #51
              Trojaneca написа:
              billyboy` написа:
              Колега ти кой беше ,че почна да раздаваш компетентни мнения за Седичи-та Не можеш май да разбереш че тука има хора които карат от години такива коли,а ти почваш да им обясняваш кое е черно и кое бяло.
              Хмм, колегата кара турбинирана 4х4 кола. Има приятел, който има Седичи с около 300+ коня тунинг под капака, верно...кой беше? ПП: Заради ей такива хора, като цитирания колега, намразих Фиат.
              Опа аз да съм казал нещо за колегата каква кола кара би ли ми отговорил И усети ли за каво се запънах аз ако не си помисли малко и отонво пиши ще разбереш какви са били пък моите мотиви Ако става на въпрос и аз имам приател на които му предстои колата му да стане около 300 коня сещаш ли се и познавам още един които прави една Q4 която скоро време маи няма да е готова, верно а ти кои беше Въпроса маи стана риторичен
              АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

              Коментар


                #52
                бати мазалото станало тука всеки сипва ...не виждам какво странно има в 15,2 време за кола 1100 кила аз съм сигурен че ако бях захванал да си правя типото атмосферно 100процента щях да го бутна в 14 ките не се залъгвайте с тва 15,2 не е нищо особенно относно ванко рс няма смисъл да спориш недей ...за кво всичко обръщате в караници тоя познавал ония познавал тука съм се сърпал с няколко човека от форума те знаят типото кви ластици им е разтегнало :D
                alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                Коментар


                  #53
                  Ники,да ти обясня моята реакция,понеже всичко се върти около твоята кола и е нормално да се засегнеш.Та имал съм две Седичи-та,сега едната ми Дедра (комбито) е с такъв мотор,който е доста понаправен.Искам да кажа че знам как върви точно такава кола с точно такъв мотор,да не забравя и на Ици сетъпа точно преди да си турбинира мотора,надали е имало по-вървящо Седичи от неговото до тогава ,а може би и сега(атмосферно де ).Също така ,я знам и твойта кола докато беше собственост на Матей,как също много добре вървеше,но...наистина на драг не съм я виждал,а само на писта(не че вълнува драга като дисциплина де).От тази ми гледна точка изведнъж се появява един върл защитник на това разбираш ли колко много вървяло Седичи-то ,без никой да го знае от Форума кой е,какъв е ,какво прави и какво кара(освен тебе Ники,който го познаваш).Почна се с едни силни постове,размахва се един джитек който ако показваше реално дали нямаше да е официално измервателно средство на драга и почнаха големите сипвания.Та колега ’билибой’ представи се кой си,защото явно си непознат за почти всички,а с мненията които постваш обираш съответните отговори
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #54
                    Точно на теб няма да се представя колегите от Пловдивската алфа група ме знаят много добре кои сам какво карам и каква ми е професията, а и нямам никакви намерения да те познавам и ти самия каза че не си я виждал колата на драг а щом не си я виждал следователно не трябва да даваш мнения как върви нали така или пак ще завъртиш лопатата и ще кажеш че се бъркам и сега сети ли се за какво се запънах или ще искаш да ти го напиша със големи букви И друго ще ти кажа аз само потвърдих и натъртих много ясно и конкретно резултатите които ги е дал 1912 със това Седичи а това че на теб не ти харесва какво е показал уреда се сърди на него Повече няма да пиша по темата щото виждам до къде се стигна а 1912 винаги ще го защитавам защото ми е приятел и съм му казал че винаги ще му помагам със каквото мога И за последно помисли малко преди да почнеш да ме определяш какъв съм Приатна вечер ти пожелавам Спирам да пиша по темата щото стана някакъв адски спам както от моя страна така и от други колеги Ако модераторите сметнат за нужно нека почистят ако не здраве да е :D
                    АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                    Коментар


                      #55
                      billyboy` написа:
                      ...............
                      Абе на тебе какъв ти е проблема На много велик ли се правиш Я се върни няколко поста по-горе и прочети какво точно е написал "троянеца" ,по-точно допълнението му накрая и земи да го осмислиш Искаш да ти кажа и друга истина ли,точно заради такива "алфаджии" като тебе лично аз имам голям неприязън точно към тая марка(и най-вече към собствениците на такива возила) ,независимо че е италиянска. Що ли, ами прочети си постовете и ще разбереш Айде сега бягай си в алфа форума и се прави там на велик и всеизвестен,щото тука си осра позициите Към автора на темата - извинявай колега,но не мога да търпя такова държане от точно такъв тип юзъри
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #56
                        ivanko_rs написа:
                        billyboy` написа:
                        ...............
                        Абе на тебе какъв ти е проблема На много велик ли се правиш Я се върни няколко поста по-горе и прочети какво точно е написал "троянеца" ,по-точно допълнението му накрая и земи да го осмислиш Искаш да ти кажа и друга истина ли,точно заради такива "алфаджии" като тебе лично аз имам голям неприязън точно към тая марка(и най-вече към собствениците на такива возила) ,независимо че е италиянска. Що ли, ами прочети си постовете и ще разбереш Айде сега бягай си в алфа форума и се прави там на велик и всеизвестен,щото тука си осра позициите Към автора на темата - извинявай колега,но не мога да търпя такова държане от точно такъв тип юзъри
                        Пич земи се осъзнаи малко и тогава ме определяи какъв съм ше ти го повторя отново и не ми казваи къде да пиша, къв си ти че да ми казваш къде за пиша за някъкъв велик форумен тунер ли се взимаш дето иска всички шапки да му свалят Това че мразиш алфите и собственниците и няма какво да добавя явно избиваш комплекси типично за един българин Хахахаха явно нищо не си разбрал, и не си разбрал и моите мотиви ама тва си е твои проблем :D иначе честно кеф ми правиш колко на сериозно се взимаш чак ми и нареждаш какво да правя затова само ще ти се изсмея ХИХИХИВесел и приатен ден на всички аз съм до тука :D :D :D
                        АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                        Коментар


                          #57
                          billyboy` написа:
                          ... аз съм до тука :D :D :D
                          Май зе да се повтаряш нещо Недей отклонява спора в друга посока,т.е. към мен Не знам кой на какъв се прави Г-н Анонимен , във всеки случай не аз се правя на велик с недоказани твърдения и не подскачам като ощипана госпожица когато ми оборят твърденията Лек и плодотворен ден на всички в това гадно време
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #58
                            ivanko_rs написа:
                            billyboy` написа:
                            ... аз съм до тука :D :D :D
                            Май зе да се повтаряш нещо Недей отклонява спора в друга посока,т.е. към мен Не знам кой на какъв се прави Г-н Анонимен , във всеки случай не аз се правя на велик с недоказани твърдения и не подскачам като ощипана госпожица когато ми оборят твърденията Лек и плодотворен ден на всички в това гадно време
                            Хаиде ще те цитирам вече за последно наистина.Аз не съм анонимен колегите от пловдивската група ще се повторя ме познават мого добре ти също си за мен господин АНОНИМЕН .Така другото което е ти ни можеш да ме обориш и да ми наложиш твоето мнение поради простата причина че става въпрос за неща които аз съм видял със очите си а ти се опитваш да ме убедиш във това че очите ми ме лъжат е кои тогава вика на черното бяло аз или ти,самият ти каза че тая кола не си я виждал на драг нали така,е за разлика от теб аз съм я виждал и дори съм карал зад 1912 но останах далеко далеко във далечинаталогично е,аз никога не съм се правил на разбирач щото има други които разбират повече от мен ,и за капак пак ще се повторя аз говорех за неща които лично съм ги виждал със очите си така че мисля вече всичко трябва да е ясно.И за накрая пак ще се повторя преди да почнеш да говориш за някои и да почнеш да го определяш като еди какъв си помисли малко,поради простата причина че не ме познаваш за да говориш за мен Остани си със здраве и помисли трезво над това което ти казах :D
                            АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                            Коментар


                              #59
                              Прекалено на сериозно се взимаш колега Не знам какъв беше по професия - по спомен нещо май с поддръжка и ремонт на "тежки" двигатели се занимаваше (много хубаво), но недей така да тряскаш определнеия на всеки който във форума малко или много си е напрваил колата След като си много над нас (няма нищо невъзможно или лошо в това) моля с радост ще видиме някоя твоя доработка по алфата ти А извинявай ти и пловдивската група нещо по-особено ли сте че всички да ви знаем От там имам много познати, а и по принцип с хората от Пловдив винаги съм бил в отлични отношения и честно казано ти си 1-вия с такова "намаано" поведение без покритие който срещам от вашия края или дори алфа форума Към колегата 1912: винаги ми се е искало да има много силно атмосферно седичи, но уви засега няма такова Не съжалявай че си минал на турбо-варианта - по плодотворен е! А на твоя приятел му кажи да успокои малко топката - винаги ще си по-бърз от някой и винаги ще има по-бързи от теб!!!И както ти казах преди това - с радост напролет ще премерим сили живот и здраве!!! За разлика от някои хора аз винаги ще се радвам на бърза италянка, независимо че не е моя или от кой град е

                              Коментар

                              Working...
                              X