Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v vs bmw 525 24v 0-100 beboka power

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Рабира разбира и аз това му казах
    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

    Коментар


      #47
      чочо неме интересува мнението на повечето хора във форума важното е че ти все оште си с по бавна кола от която и да съм имал, аз до сега наи ми направи впечатление че разбира алексан.... и едно две други момчета
      бмв форевар м5

      Коментар


        #48
        другите са със турбаци, леле значи наи масовиа фиат е купе турбо
        бмв форевар м5

        Коментар


          #49
          Да е кфо приказваш и аз даже имам такова няма маитап
          Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

          Коментар


            #50
            от форума разбрах чеса хиледи
            бмв форевар м5

            Коментар


              #51
              beboka11 написа:
              другите са със турбаци, леле значи наи масовиа фиат е купе турбо
              Нененне, обърка темата май а и не съм казвал такова нещо, просто останах изумен че и в моя град има такива животни.Ей важното е да е здрава и не с ужасен разход, като я караш да ти прави кеф и да ти харесва как изглежда ,са една върви повече друга по-малко, то като купуваш 2 ръка кола ..хем да е нова,но и да е запазена но и да не е 2 врата ама да не е и комби ма да не е и бяла, ма италянските тва... онова чупят се..... на магазина има всичко пари да имаш. По автокъщите няма такъв избор.Айе колеги че някой трябва да работя утре други да спите
              coupe 1,8 16V

              Коментар


                #52
                охх ти си знаеш впечатленията от нас лека вечер на всички будни и успех на Суперфиатчо
                Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                Коментар


                  #53
                  лека
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #54
                    beboka11 написа:
                    чочо неме интересува мнението на повечето хора във форума важното е че ти все оште си с по бавна кола от която и да съм имал, аз до сега наи ми направи впечатление че разбира алексан.... и едно две други момчета
                    бебе та ти никога не си имал кола след 93 година

                    Коментар


                      #55
                      да но винаги по бързи от твоята и единствена, а дане забравяме че искаше да правиш бартер с една от моите СТАРИ КОЛИ, и туарана и тои ли е 93
                      бмв форевар м5

                      Коментар


                        #56
                        beboka11 написа:
                        да но винаги по бързи от твоята и единствена, а дане забравяме че искаше да правиш бартер с една от моите СТАРИ КОЛИ, и туарана и тои ли е 93
                        аз и бартер за тоя динозавър немски недей да лъжеш момчетата

                        Коментар


                          #57
                          чочо недей да говориш глупости питаме и за бмв и за голфа такаче недей ти да лъжеш, да ти припомна в нас ме пита
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #58
                            и накрая кво стана "барзото" БМВ престраши ли се да се пусне с бавното фиатче или още сабира кураш
                            Honda Jazz 1.4 8v 07'

                            Коментар


                              #59
                              уха сега стана инт
                              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                              Коментар


                                #60
                                BUH написа:
                                и накрая кво стана "барзото" БМВ престраши ли се да се пусне с бавното фиатче или още сабира кураш
                                колега би ли ми казал в посьледните 4 темии които са пуснати да има резултат ?
                                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X