Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v vs bmw 525 24v 0-100 beboka power

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    On3Love написа:
    Ами мерак му е какво толкова ти коства
    ето колегата ти казва.мерак

    Коментар


      #17
      чочо ти пак лиси пиан казах ти че той си праи майтап стебе
      бмв форевар м5

      Коментар


        #18
        beboka11 написа:
        чочо ти пак лиси пиан казах ти че той си праи майтап стебе
        не мисля

        Коментар


          #19
          :D :D :D :D :D аз мисла
          бмв форевар м5

          Коментар


            #20
            Колеги щом сте комший кфо праите още тука аз с мойте комшийчета вместо спор тука сядам на маса и спора е по сладък
            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

            Коментар


              #21
              :D и ние така но стана късно :D
              бмв форевар м5

              Коментар


                #22
                beboka11 написа:
                :D :D :D :D :D аз мисла
                бебок нека оставим и други хора да си кажат мнението а

                Коментар


                  #23
                  ок
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #24
                    beboka11 написа:
                    и на бмв не е 9.2 а 8.5
                    Тва ми заприлича на приятелски разговор и вече не е интересен :D ..... Знаех си аз че трябваше да погледна ОК де гаранция ти давам че няма да му избягаш с 1 кола което е срам (ако тръгне както трябва де)Бебо, помисли си и намери приблизително тежащи модели на фиат и бмв с еднакъв обем, начин на пълнене и брой на клапани и кажи кое бмв сток ще бие прилягащ му фиат сток!!!! НЯМАААА не е проектиран още такъв мотор пичА понеже закачаш италянките като цяло помисли си че има и алфа...
                    coupe 1,8 16V

                    Коментар


                      #25
                      Аз също имам покана за такава гонка както въпросната ако този пич с Баварката не се откаже ще се състои независимо дали падам или бия не ми пука важно е да пробвам, но падне ли тежко му цял живот ще го е*авам
                      Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                      Коментар


                        #26
                        1во няма такива еднакви ,2ро вече казах че говоря за фиат не за италианските като цяло ,штото съм карал доста коли , като hf интеграле и тема турбо и други
                        бмв форевар м5

                        Коментар


                          #27
                          Александър1982 написа:
                          beboka11 написа:
                          и на бмв не е 9.2 а 8.5
                          Тва ми заприлича на приятелски разговор и вече не е интересен :D ..... Знаех си аз че трябваше да погледна ОК де гаранция ти давам че няма да му избягаш с 1 кола което е срам (ако тръгне както трябва де)Бебо, помисли си и намери приблизително тежащи модели на фиат и бмв с еднакъв обем, начин на пълнене и брой на клапани и кажи кое бмв сток ще бие прилягащ му фиат сток!!!! НЯМАААА не е проектиран още такъв мотор пичА понеже закачаш италянките като цяло помисли си че има и алфа...
                          Да дам тогава пример за моето Типо и едно 316 компакт 96 набор - ами смазах го ,хем е с 20 коня повече!!!
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #28
                            момчета много бъркате аз не казвам ништо бмв върват от 6так на горе другите са слаби
                            бмв форевар м5

                            Коментар


                              #29
                              Разбираш от БМВ а ? 535i V6 Hp ? ? ? Аре давай ... и не говори кфо има и кфо няма преди да си купя Фиатчето няколко години се интересувах от Бмв и покарах много бмв-та така че може да се поразпитаме а ?!?
                              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                              Коментар


                                #30
                                On3Love написа:
                                Разбираш от БМВ а ? 535i V6 Hp ? ? ? Аре давай ... и не говори кфо има и кфо няма преди да си купя Фиатчето няколко години се интересувах от Бмв и покарах много бмв-та така че може да се поразпитаме а ?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X