Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v vs bmw 525 24v 0-100 beboka power

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dikata_BG написа:
    superfiat написа:
    Dikata_BG написа:
    BUH написа:
    iv_laz написа:
    Dikata_BG написа:
    иха на дядо старата лада беше с същите фарове няма страшно ще се оправиш някои ден!
    Не виждам какво му има на човека. Слезте малко на земята. Как изобщо можете да сравнявата тези 2 коли? Има ли някаква база за сръвнение? БМВ-то е класи на Фиат-а. Имам чувството, че повечето от вас не са се качвали на друга кола освен Фиат Браво 1,6 16V.
    някои не караме само Фиат такче не слагаи сички под един показател! и да е чак пак класи над фиатката също несам мн съгласен...
    Аз непиша само фиат ама да ми кажиш че бмв е най-хубавата кола не съм съгласен също
    дика между теб и бебока има някаква вражда.но така се раждат голями приятелства
    Напълно възможно но бебока трябва да разбере че за чужденците БМВ или Мерцедес не е елита при тях това са Мазерати, Бугати и други големи марки които са наистина Марки с запазен авторитет докъто повечето марки като: Алфа, Фиат, Ланчиа, БМВ, Мерцедес, Мазда, Рено, Пежо, Ситроен, Wv, Форд и още много други са направили големи издънки а дори и Ферари и Порше се издъниха с тяхните семеини версии на автомобили дано няма други подобни издънки при тези 2 големи марки автомобили
    Колега,мнооооо си заблуден ако си мислиш,че Мерцедес и БМВ не са сред елита...................

    Коментар


      Не съм много съгласен че BMW и Mercedes трябва да се слагат под общ знаменател със Фиат... Сега може би пак ще почне спор между марките, както и в една друга тема, заради която не бях писла в този форум от много време, но колкото и да си обичаме Фиатите не може да ги слагаме при големите марки като BMW,Mercedes,Volvo,Saab(за последната съм пристрастен,признавам си).
      Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
      Fiat Punto 1.9 JTD

      Коментар


        Да не забравяме че не говориме за луксозни коли а за бързи!А относно това БМВ като марка за луксозна и за кола с екстри-да,но за най-бърза едва ли!!!Не искам да давам такива коментари,защото от скоро съм регнат в тоя форум но с моя 1.6 едва ли ........... нищо че се опитвате да казвате че фиат не е марка!
        Фиат Пунто 1.6i turbo

        Коментар


          Има си BMW и BMW, както си има и дизел и дизел. Обаче има хора тук в този форум, коио слагат сичко под едно име (например щом е дизел не върви) . Да ама не има BMW-та които са адски бързи и дизели , които ще накажат всяко едно прословуто 1,6 16v. Иначе тук никой не казва че Фиат не е марка (все пак това е форум на Фиат, повечето от регистрираните тук сме си фенове на Фиатите).
          Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
          Fiat Punto 1.9 JTD

          Коментар


            PUNTO JTD написа:
            Не съм много съгласен че BMW и Mercedes трябва да се слагат под общ знаменател със Фиат... Сега може би пак ще почне спор между марките, както и в една друга тема, заради която не бях писла в този форум от много време, но колкото и да си обичаме Фиатите не може да ги слагаме при големите марки като BMW,Mercedes,Volvo,Saab(за последната съм пристрастен,признавам си).
            Колега тук не съм сагласен с теб особено за Saab казано чесно не ги харесвам изобще ама всеки си има вкус и за това има страшно много марки на пазара.Ама невиждам проблема да сравнявам БМВ с Фиат.БМВ, Ауди, Мерцедес са така наричаните от мен "бугаташки" коли. Наистина бугатите хора карат Мазерати, Бугати, Aston Martin,Bentley и др. Ама аз ако имам пари и поне малко акъл ще търся по нова кола с повече екстри за същите пари пари за които ще си купя една емблема (освен ако не е ...).
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              А ти се заяждаше с бебока, че пишел с правописни грешки. Хареса ми израза: "ако имах пари и поне малко акъл", това значи ли че се определяш като беден глупак? (не мисля) А пък марките, които съм цитирал може и да не ги харесваш, но са по- коли от болшинството от чисто нови фиати. Обясни ми само как така на едно момче от съседния клас на чисто ново Grande Punto като ме повози на паваж имах чувството, че колата ще се разпадне - така тракаше. Стига пристрастия Фиат не са началото и края на автомобилостроенето. Ако някой ден минаваш през Пловдив и имаш време за губене драсни едно Л.С. да ти покажа една стара, но добре поддържана кола, която ще ти обърне представите, които си имал за Saab.Поздрави от слънчев Пловдив!
              Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
              Fiat Punto 1.9 JTD

              Коментар


                За Сааб не съм съгласен и аз... Сааб-а си е зверска кола!!!Това е първата марка която започва да използва толкова много турбо Едвам се намира модел ,който да няма охлюв...Една от колите ,които бих карал с кеф е 9-3 Аеро
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  PUNTO JTD написа:
                  А ти се заяждаше с бебока, че пишел с правописни грешки. Хареса ми израза: "ако имах пари и поне малко акъл", това значи ли че се определяш като беден глупак? (не мисля) А пък марките, които съм цитирал може и да не ги харесваш, но са по- коли от болшинството от чисто нови фиати. Обясни ми само как така на едно момче от съседния клас на чисто ново Grande Punto като ме повози на паваж имах чувството, че колата ще се разпадне - така тракаше. Стига пристрастия Фиат не са началото и края на автомобилостроенето. Ако някой ден минаваш през Пловдив и имаш време за губене драсни едно Л.С. да ти покажа една стара, но добре поддържана кола, която ще ти обърне представите, които си имал за Saab.Поздрави от слънчев Пловдив!
                  Ще ти драсна колега днес се повозих в Тоарег внесен от щатите с 5000кубиков мотор дизел битурбо ми да ти кажа незнам дали и чипнато купе ще може да го мине което страшно много ми промени мнението за тоарега за жалост неможах да разбера колко коня е, но си дърпаше здраво. Дано собственика му да има бензиностанция
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    Dikata_BG написа:
                    PUNTO JTD написа:
                    А ти се заяждаше с бебока, че пишел с правописни грешки. Хареса ми израза: "ако имах пари и поне малко акъл", това значи ли че се определяш като беден глупак? (не мисля) А пък марките, които съм цитирал може и да не ги харесваш, но са по- коли от болшинството от чисто нови фиати. Обясни ми само как така на едно момче от съседния клас на чисто ново Grande Punto като ме повози на паваж имах чувството, че колата ще се разпадне - така тракаше. Стига пристрастия Фиат не са началото и края на автомобилостроенето. Ако някой ден минаваш през Пловдив и имаш време за губене драсни едно Л.С. да ти покажа една стара, но добре поддържана кола, която ще ти обърне представите, които си имал за Saab.Поздрави от слънчев Пловдив!
                    Ще ти драсна колега днес се повозих в Тоарег внесен от щатите с 5000кубиков мотор дизел битурбо ми да ти кажа незнам дали и чипнато купе ще може да го мине което страшно много ми промени мнението за тоарега за жалост неможах да разбера колко коня е, но си дърпаше здраво. Дано собственика му да има бензиностанция
                    315 кончета е
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Princo написа:
                      Dikata_BG написа:
                      PUNTO JTD написа:
                      А ти се заяждаше с бебока, че пишел с правописни грешки. Хареса ми израза: "ако имах пари и поне малко акъл", това значи ли че се определяш като беден глупак? (не мисля) А пък марките, които съм цитирал може и да не ги харесваш, но са по- коли от болшинството от чисто нови фиати. Обясни ми само как така на едно момче от съседния клас на чисто ново Grande Punto като ме повози на паваж имах чувството, че колата ще се разпадне - така тракаше. Стига пристрастия Фиат не са началото и края на автомобилостроенето. Ако някой ден минаваш през Пловдив и имаш време за губене драсни едно Л.С. да ти покажа една стара, но добре поддържана кола, която ще ти обърне представите, които си имал за Saab.Поздрави от слънчев Пловдив!
                      Ще ти драсна колега днес се повозих в Тоарег внесен от щатите с 5000кубиков мотор дизел битурбо ми да ти кажа незнам дали и чипнато купе ще може да го мине което страшно много ми промени мнението за тоарега за жалост неможах да разбера колко коня е, но си дърпаше здраво. Дано собственика му да има бензиностанция
                      315 кончета е
                      Мисля, че едно 20vt ще го върне в 1-ви клас, даже и 16vt-то

                      Коментар


                        Колега повярваи това е рядко бърза кола за тези габарити
                        Subaru B9 tribeca 3.0
                        Peugeot 307 04
                        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                        Fiat Brava 1.6 16V 103

                        Коментар


                          Dikata_BG написа:
                          Колега повярваи това е рядко бърза кола за тези габарити
                          Този път подкрешям с две ръце и три крака. Возил съм се на V10tdi на Tоuareg и трябва да ви кажа че усещането е невероятно. Върви та направо набира асфалта!!!
                          Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
                          Fiat Punto 1.9 JTD

                          Коментар

                          Working...
                          X