Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бмв м5 форевар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    http://vbox7.com/play:ef592244Мам*а му много вървят тес баварки !!!
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #47
      Поне да каже дали колата е пипана нещо ,понеже няма да е никак честно да е пипана и да скача на стокови Фиат-и
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #48
        beboka11 написа:
        къпе турбо я зима за 16 а бмв за 15и малко
        Аз го взимам за 18, ама ако си навит може да се пробваш... Пък и немам турбо, засега ми е само в гаража....С най-голямо удоволствие ще бия парахода :D
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #49
          Kolegi izvinqvam se za latinicata no prosto ne sum u nas i tuka nqma kirilica ....Po temata za bmw-to toq moje li da mi obqsni K’fo ’’M5’’ e negovoto shtot pochva da me drazni tochno tozi motor na tazi 5-ta seriq se vzima ot 3-ki demek ako znaesh kak vurvi 3-ka s takuf motor izvadi ot onova uskorenie MNOOOgo tai kato 3-kata e po leka ot 5-cata i aide da se hvanem na bas che toq tip predi tfa e imal golf ili opel i sq veche koi e nai-vurvejen kato si s 2.5 motor ne si bog osuznai se malko i az obicham bmw no nemoga da si krivq dushata za tozi spor ...Aide pozdravi ot men i Sorry za latinicata
          Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

          Коментар


            #50
            blagun написа:
            beboka11 написа:
            къпе турбо я зима за 16 а бмв за 15и малко
            Аз го взимам за 18, ама ако си навит може да се пробваш... Пък и немам турбо, засега ми е само в гаража....С най-голямо удоволствие ще бия парахода :D
            опа тва май е закачка.колгата с бмв-то да чете и отговаря

            Коментар


              #51
              superfiat написа:
              blagun написа:
              beboka11 написа:
              къпе турбо я зима за 16 а бмв за 15и малко
              Аз го взимам за 18, ама ако си навит може да се пробваш... Пък и немам турбо, засега ми е само в гаража....С най-голямо удоволствие ще бия парахода :D
              опа тва май е закачка.колгата с бмв-то да чете и отговаря
              Не закачка, а направо хвърляне на ръкавица Ще поканя целия форум да му гледат резила...... Ние БМВта не сме карали и не знаем как вървят
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #52
                Ох ох ох...Някой хора трябва да ги откажем да се вманиачават по БМВ...

                Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                ex:Opel Kadett 1.3
                ex:Fiat 125p
                ex:Москвич 412

                Коментар


                  #53
                  Оооо, я да поканя колегата на снеговалеж и на фарове по отсечката на аладжа-манастир! Бе некво 8-клапаново типо некви 90 коня! На драг с мощна кола всеки може! Нека го направим на дрифт! Нямам турбо - сток е колата! Даже си мисля да пусна колегата с 1.4 двигателя за да по-равностоен!

                  Коментар


                    #54
                    Изчетох цялата тема едвам стоейки на стола от смях Абе "колега" с туй префалено бмв,ама то мноу въри бре,ела да те пробвам колко много вървиш и понеже не си уточнил дисциплина,а и всички знаем че тия ваШте коли вървят горе-долу само на право,та значи пробата ще е на нещо като примерно Шипка.Какво ще кажеш ,а Да видим италиянка колко минути ще ти сложи до върха,а да забравих да кажа че мероприятието ще е на качване ,щото надолу и баба може А даже ако искаш да те улесня сега е момента като има сняг да ми "направиш" голяма разлика П.П.Абе колеги,що ги търпите такива?Идва и видиш ли го големия майстор на драга,ам метнете му един "бой" нагоре по Витоша с няколко минути разлика и му гледайте сеира П.П.Аве и друго се сетих,понеже Стамен повече харесва драга от мене,може да те пробва с Мареята колко ще му удържат силичките на твоя параход
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #55
                      ivanko_rs написа:
                      Изчетох цялата тема едвам стоейки на стола от смях Абе "колега" с туй префалено бмв,ама то мноу въри бре,ела да те пробвам колко много вървиш и понеже не си уточнил дисциплина,а и всички знаем че тия ваШте коли вървят горе-долу само на право,та значи пробата ще е на нещо като примерно Шипка.Какво ще кажеш ,а Да видим италиянка колко минути ще ти сложи до върха,а да забравих да кажа че мероприятието ще е на качване ,щото надолу и баба може А даже ако искаш да те улесня сега е момента като има сняг да ми "направиш" голяма разлика П.П.Абе колеги,що ги търпите такива?Идва и видиш ли го големия майстор на драга,ам метнете му един "бой" нагоре по Витоша с няколко минути разлика и му гледайте сеира П.П.Аве и друго се сетих,понеже Стамен повече харесва драга от мене,може да те пробва с Мареята колко ще му удържат силичките на твоя параход
                      Тъкмо това му говорех на колегата - да видим колко минути ще е разликата щот’ много ми знае! Ама как нито вднъж не паднах от беемвета?

                      Коментар


                        #56
                        ivanko_rs написа:
                        Изчетох цялата тема едвам стоейки на стола от смях Абе "колега" с туй префалено бмв,ама то мноу въри бре,ела да те пробвам колко много вървиш и понеже не си уточнил дисциплина,а и всички знаем че тия ваШте коли вървят горе-долу само на право,та значи пробата ще е на нещо като примерно Шипка.Какво ще кажеш ,а Да видим италиянка колко минути ще ти сложи до върха,а да забравих да кажа че мероприятието ще е на качване ,щото надолу и баба може А даже ако искаш да те улесня сега е момента като има сняг да ми "направиш" голяма разлика П.П.Абе колеги,що ги търпите такива?Идва и видиш ли го големия майстор на драга,ам метнете му един "бой" нагоре по Витоша с няколко минути разлика и му гледайте сеира П.П.Аве и друго се сетих,понеже Стамен повече харесва драга от мене,може да те пробва с Мареята колко ще му удържат силичките на твоя параход
                        Някаде прочетох за БОЙ веселба ще си правите значи.За да го откажем от тези БМВ-та в тази дисциплина трябва да се оточни на минута забавяне по колко тояги[тоеги] да го налагате Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 За гледането на сеира направете един клип
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #57
                          ///// написа:
                          Тъкмо това му говорех на колегата - да видим колко минути ще е разликата щот’ много ми знае! Ама как нито вднъж не паднах от беемвета?
                          Не си попадал на BMW тогава... Не че харесвам BMW или колегата дето се пъне с М5цата. Ама и вие много зехте да летите в облаците с тия Фиати. Оставете поне небесата да не са заселени с Фиат ами със самолети, а? Колко минути ще му направиш нагоре до шипка? Ами николко, щот не виждам как ще прескочиш километричните опашки дето стават зад тировете по Шипка. Пък и нали BMW-to хич не вървяло, или както някой се изрече-само на драг ГОРЕ-ДОЛУ. Еми щом не върви BMW-то за да го накажете го биите в неговата дисциплина. Искам да ви помоля да спрете да поствате линка със черната Мария комби дето бие някакво 318is-вече става банално-има го тоя клип във всяка тема от раздела. Или пък Полския Фиат дето наказва Порше-еми ОК ма тука нито говорим за Полски Фиат(дето е толкова Фиат колкото мойто Пунто е атмосферен бензин), нито за който и да е Фиат с тунинг. Сега пак ще питате кфо права във тоя форум като не хваля марката. Не ме разбирайте погрешно, в случая съм съгласен че конкретното BMW нема шанс, ама да бъдем реалисти, защото в мен се прокрадват някакви еретични мисле че дори колегата ///// не може да излезне на някое истинско BMW. Хайде стига вече дразги-нека има мир и ЛИБОФ
                          Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
                          Fiat Punto 1.9 JTD

                          Коментар


                            #58
                            PUNTO JTD написа:
                            ///// написа:
                            Тъкмо това му говорех на колегата - да видим колко минути ще е разликата щот’ много ми знае! Ама как нито вднъж не паднах от беемвета?
                            Не си попадал на BMW тогава... Не че харесвам BMW или колегата дето се пъне с М5цата. Ама и вие много зехте да летите в облаците с тия Фиати. Оставете поне небесата да не са заселени с Фиат ами със самолети, а? Колко минути ще му направиш нагоре до шипка? Ами николко, щот не виждам как ще прескочиш километричните опашки дето стават зад тировете по Шипка. Пък и нали BMW-to хич не вървяло, или както някой се изрече-само на драг ГОРЕ-ДОЛУ. Еми щом не върви BMW-то за да го накажете го биите в неговата дисциплина. Искам да ви помоля да спрете да поствате линка със черната Мария комби дето бие някакво 318is-вече става банално-има го тоя клип във всяка тема от раздела. Или пък Полския Фиат дето наказва Порше-еми ОК ма тука нито говорим за Полски Фиат(дето е толкова Фиат колкото мойто Пунто е атмосферен бензин), нито за който и да е Фиат с тунинг. Сега пак ще питате кфо права във тоя форум като не хваля марката. Не ме разбирайте погрешно, в случая съм съгласен че конкретното BMW нема шанс, ама да бъдем реалисти, защото в мен се прокрадват някакви еретични мисле че дори колегата ///// не може да излезне на някое истинско BMW. Хайде стига вече дразги-нека има мир и ЛИБОФ
                            Що се нервиш бе колега , веселят се момчетата Пък и колегата с БМВ-то направо си ги просеше тези коментари
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #59
                              Atanas71 написа:
                              PUNTO JTD написа:
                              ///// написа:
                              Тъкмо това му говорех на колегата - да видим колко минути ще е разликата щот’ много ми знае! Ама как нито вднъж не паднах от беемвета?
                              Не си попадал на BMW тогава... Не че харесвам BMW или колегата дето се пъне с М5цата. Ама и вие много зехте да летите в облаците с тия Фиати. Оставете поне небесата да не са заселени с Фиат ами със самолети, а? Колко минути ще му направиш нагоре до шипка? Ами николко, щот не виждам как ще прескочиш километричните опашки дето стават зад тировете по Шипка. Пък и нали BMW-to хич не вървяло, или както някой се изрече-само на драг ГОРЕ-ДОЛУ. Еми щом не върви BMW-то за да го накажете го биите в неговата дисциплина. Искам да ви помоля да спрете да поствате линка със черната Мария комби дето бие някакво 318is-вече става банално-има го тоя клип във всяка тема от раздела. Или пък Полския Фиат дето наказва Порше-еми ОК ма тука нито говорим за Полски Фиат(дето е толкова Фиат колкото мойто Пунто е атмосферен бензин), нито за който и да е Фиат с тунинг. Сега пак ще питате кфо права във тоя форум като не хваля марката. Не ме разбирайте погрешно, в случая съм съгласен че конкретното BMW нема шанс, ама да бъдем реалисти, защото в мен се прокрадват някакви еретични мисле че дори колегата ///// не може да излезне на някое истинско BMW. Хайде стига вече дразги-нека има мир и ЛИБОФ
                              Що се нервиш бе колега , веселят се момчетата Пък и колегата с БМВ-то направо си ги просеше тези коментари
                              А дали колегата изобщо има някаква кола или е на 15 години от някое село :D
                              Subaru B9 tribeca 3.0
                              Peugeot 307 04
                              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                              Fiat Brava 1.6 16V 103

                              Коментар


                                #60
                                То е ясно, че детето иска да си поизтърка клавиатурата, нищо повече, ама и вие се кротнете малко, за да не му е интересно на хлапето да пише. А пък коментарите от сорта:"мен до ся BMW не ме е било" или "на баира СЕКФИ дизели минавам със хиляда сто и седемдесе" са малко ... как да кажа от същата категория като на бебока с BMW -то. Големи хора сме, дайте да се държим като такива.
                                Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
                                Fiat Punto 1.9 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X