Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бмв м5 форевар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    така ли аз не съм сигурен че няма
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #32
      намери
      бмв форевар м5

      Коментар


        #33
        http://vbox7.com/play:c0c3480bhttp:/...y:5ff557aeНе всички са на божурище но мисля че няма смисал от повече онижение за порше и другите
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #34
          http://vbox7.com/play:ef592244ее колега извиняваи че безмалко да пропусна твоята мареа
          Subaru B9 tribeca 3.0
          Peugeot 307 04
          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
          Fiat Brava 1.6 16V 103

          Коментар


            #35
            нешто гожориш за коли кадето идват на репатрак а не на хот аз неискам такава
            бмв форевар м5

            Коментар


              #36
              beboka11 написа:
              нешто гожориш за коли кадето идват на репатрак а не на хот аз неискам такава
              1. Аз не говоря а пиша.2. Различавам В от Ж3. Колите са Фиати и няма значение как ходят до там.
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #37
                ок аиде лека няма смисал
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #38
                  Знаеш ли каква е разликата между маховик и храповик(много обичам гавраджииските въпроси да ги задавам на отворковците Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 )
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #39
                    !

                    beboka11 написа:
                    нешто гожориш за коли кадето идват на репатрак а не на хот аз неискам такава
                    Колега, извинявай ама направо си герой. Как успя в едно изречение да направиш 6 грешки? Евала!А сега за БМВ-то ти. Много си ми далече иначе бих се пробвал с моя нищожен дизел. Да видиш как се правят 2 автовоза лАстик Бъди реалист ако те набаря някой лош Фиат с твоя параход ще бъде ефекта Титаник. Демек ще те приземи много лошо.Не си пожелавай нещо което не искаш да ти се случи
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #40
                      beboka11 написа:
                      нешто гожориш за коли кадето идват на репатрак а не на хот аз неискам такава
                      Успя да ми привлечеш вниманието!Ти да не би да си човека,дойто падна с много миналата седмица от едно 318is?А ако не си,ела да те видиме срещу 318-ката,пък после ако още не ти е узряла главата ще те пробваме и срещу Фиат.Един жокер-виж разработката на ludiq gsm в BMW форума
                      Fiat Punto 1.1 6Speed

                      Коментар


                        #41
                        Абе брат тва е най-бързата гробница е в България няма кои да го бие коио хвани на ред ги кара и Ламбовци и Феррарита и т.н.Не падал срещу никиои щото е с 2,5 мотор бензин и пак е супер много куц де са пунтовците с по 1,4 турбо да го накажат в този момент.
                        Subaru B9 tribeca 3.0
                        Peugeot 307 04
                        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                        Fiat Brava 1.6 16V 103

                        Коментар


                          #42
                          Dikata_BG написа:
                          Абе брат тва е най-бързата гробница е в България няма кои да го бие коио хвани на ред ги кара и Ламбовци и Феррарита и т.н.Не падал срещу никиои щото е с 2,5 мотор бензин и пак е супер много куц де са пунтовците с по 1,4 турбо да го накажат в този момент.
                          Ти не разбра ли ? Взимат турбото от 1.4 и го слагат на 1.6 и си търсят купета ! Тряя си в час с модата П.П Не разбрахте ли че с тва БМВ ша на натръшка целият форум
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #43
                            Знам бе колега ся си продавам фиатката за да си взема като неговия Коч че много пъргав бил 0-100 9,5 секунди какво да кажат нашите купета на колегите дето го правят за около минута тва набиране от 0-100
                            Subaru B9 tribeca 3.0
                            Peugeot 307 04
                            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                            Fiat Brava 1.6 16V 103

                            Коментар


                              #44
                              beboka11 написа:
                              може да не аз ги гледам на божури6те ама странното е 4е няма фиати
                              Да наистина няма бегачки[Фиати] там е място кадето комплексари с немски"бегачки" избиват комплекси като се гонят един с друг :D Колите им са по няколко хиляди кубика [винаги над 3000куб.см.] защото с по малко кубици под 3000 не вървят немските , включително и БМВ-то :D А ти си тръгнал да показваш някякви виртуални предимства на БМВ-то та дори не вярваш на каталози :D :D :D
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар


                                #45
                                Princo написа:
                                Dikata_BG написа:
                                Абе брат тва е най-бързата гробница е в България няма кои да го бие коио хвани на ред ги кара и Ламбовци и Феррарита и т.н.Не падал срещу никиои щото е с 2,5 мотор бензин и пак е супер много куц де са пунтовците с по 1,4 турбо да го накажат в този момент.
                                Ти не разбра ли ? Взимат турбото от 1.4 и го слагат на 1.6 и си търсят купета ! Тряя си в час с модата П.П Не разбрахте ли че с тва БМВ ша на натръшка целият форум
                                Ша го тръшка като брашнян чувал
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X