Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V v.s. BMW 1.8 i.s drag

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аре бе колеги.аз докато видя че сте отговорили на темата която пуснах и вие взехте та спряхте да пишете.дали ако бутна малко 100 октана и метна едни 14-ки отпред дали ше се развърти повече.даже мислех да взема да махна задната седалка и резервната гума да сваля 60-70 кила.все пак баварията е с 18-ки,старта и е малко мъка.

    Коментар


      #17
      и да ви кажа ,че двама мой приятели караха такива is-ки и казаха че са най-утрепаните мотори след вануса,едвам се местели

      Коментар


        #18
        !

        superfiat написа:
        аре бе колеги.аз докато видя че сте отговорили на темата която пуснах и вие взехте та спряхте да пишете.дали ако бутна малко 100 октана и метна едни 14-ки отпред дали ше се развърти повече.даже мислех да взема да махна задната седалка и резервната гума да сваля 60-70 кила.все пак баварията е с 18-ки,старта и е малко мъка.
        Мда, махни задната седалка, дясната също, сипи 5лв бензин колкото за гонката, спри си музиката и фаровете да не дърпа ток, и преди гонката загрей колата! Не се сещам за друго!!! А ако можеш да завреш джанти 13-ки с гуми 145/70/13 ще е още по добре!!! Колега, това беше в кръга на шегата!!! Но не е нужно да разглобяваш колата за да се дръпнеш с някой! А и ако мислиш че като я разглобиш ще спечелиш много, лъжеш се!!! Ами ако и той си разглоби колата? Не е толкова важно да си лек а да можеш да караш!!!Но ако все пак си се навил, разглоби я!!! Поздрави!
        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

        Коментар


          #19
          Fiat_Alfa_Fen що шега ве аз така правя
          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

          Коментар


            #20
            wizard88 написа:
            Fiat_Alfa_Fen що шега ве аз така правя
            ееееее.един на мойто мнение,браво.карам мареа 1.6 и браво 1.6. мареата варви повече на 14-ки от бравото на 15-ки.сериозно

            Коментар


              #21
              !

              wizard88 написа:
              Fiat_Alfa_Fen що шега ве аз така правя
              Е, значи добре. Да зема и аз да пробвам ли? Ей ся мятам колата пред нас! Ще я остая само по купе,махам джамове, музики, филтри, казанчета за вода, все излишни работи И ще пробвам, ще изляза на гонката само по потник да не ми тежат излишно обувките, и направо.......
              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

              Коментар


                #22
                Re: !

                Fiat_Alfa_Fen написа:
                wizard88 написа:
                Fiat_Alfa_Fen що шега ве аз така правя
                Е, значи добре. Да зема и аз да пробвам ли? Ей ся мятам колата пред нас! Ще я остая само по купе,махам джамове, музики, филтри, казанчета за вода, все излишни работи И ще пробвам, ще изляза на гонката само по потник да не ми тежат излишно обувките, и направо.......
                може и без потник брат,от опит глава не боли,пробвам и кво стане,ама се съмнявам да бием is-ката

                Коментар


                  #23
                  !

                  Прав си колега, не е важното да биеш а да се опиташ!Е ако е за пари малко е кофти да паднеш ама поне после ще има обица на ухото!!!Но мисля че доста ще му се опънеш защото на Гришата бравото се дърпа с алфа 145 1.8 144 коня и му стоеше на колонката! А бмв-то е по-тежко от алфата. Така че до голяма степен зависи от задкормилното устройство УСПЕХ!!!
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #24
                    Не му набивайте обръчите на момчето, само ще си загуби парите. Колега, 103 коня срещо 142, как мислиш, имаш ли шанс?Един съвет от мен - ако искаш да не олекнеш 200 кинта си стой на задника. Е, ако му излезеш с някое ХГТ вече е друга работа
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #25
                      Давам мойто ако ще има почерпка после
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #26
                        колеги,ще го спазаря за почерпка и да видим какво ще стане.но ако ме бие с по малко от 2 коли според мен е редно да си заполи колата на пистата,имайки в предвид разликата в конете. bmw-то е хубаво но мен ме съмнява с тези 18 инчови валяци да направи нещо съществено.това мноооооого спъва колата :P

                        Коментар


                          #27
                          Re: !

                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          Прав си колега, не е важното да биеш а да се опиташ!Е ако е за пари малко е кофти да паднеш ама поне после ще има обица на ухото!!!Но мисля че доста ще му се опънеш защото на Гришата бравото се дърпа с алфа 145 1.8 144 коня и му стоеше на колонката! А бмв-то е по-тежко от алфата. Така че до голяма степен зависи от задкормилното устройство УСПЕХ!!!
                          много правилно колега.И да не забравяме че алфата е много по бързооборотна от немеца.

                          Коментар


                            #28
                            да му земеш от 0-100 на такова бмв с 1.6 16в мотор ти трябва -спортен филтер-да нямаш катализатор на местото на него най добре хубав резонатор-хубави стещи ( едно то най важните неща ) -хубав бензин ( даже сложи некоя добавка по скъпа ) Иии.. да можеш да караш С тези неща които ти казах му зимаш 0-100 на това БМВ 100% !!А ако можеш да добараш 1.8 16V GT направо нема да прайш нищо само давай газ и му зимаш 200-те лева 200% :P

                            Коментар


                              #29
                              Няма смисъл си даваш парите на вятъра,тва БМВ е бая по-мощно и набира бързо
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                #30
                                !

                                vrexcellent написа:
                                да му земеш от 0-100 на такова бмв с 1.6 16в мотор ти трябва -спортен филтер-да нямаш катализатор на местото на него най добре хубав резонатор-хубави стещи ( едно то най важните неща ) -хубав бензин ( даже сложи некоя добавка по скъпа ) Иии.. да можеш да караш С тези неща които ти казах му зимаш 0-100 на това БМВ 100% !!А ако можеш да добараш 1.8 16V GT направо нема да прайш нищо само давай газ и му зимаш 200-те лева 200% :P
                                Колега, аз с моето бившо браво им слагах до 120км БЕЗ ФИЛТЪР И ПОДОБНИ! С 95 бензин. Е виж да можеш да караш е важно, но ако колата си е запазена няма нужда от филтри и т.н.И колега Princo, немога да се съглася че набира по-бързо. Единствено на старта малко дърпа защото е задно ама не се цепи колкото браво. Както казах с моето бившо браво такова БМВ до 120 неможеше да ме бие. просто защото не е толкова оборотно. А и съм карал 318, върви в малките обороти, ама от 4000 до 6000 повече на звук го докарва. Докато бравото мисля че всеки знае че след 3000 оборота тръгва да върви, до 7000 +++++
                                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X