Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    искам само да допълня че и на мен бмв ми харесва , просто ме дразни мисълта че тези дето ги карат си мислят че карат перфектния автомбил а ние караме някви трошки,ето това ме е яд че са много прехвалени а всъштност не са ништо повече от нашите коли,тъ някой като постоянно ти натяква чe неговото бмв е перфектно а твоя фиат не става за ништо а ти много добре знаеш че не е така и просто почваш да намразваш тези коли,тези които карат немски коли не искат и да чуят за други коли за тях това са перфектните коли,ето това ме дразни мен
    forza la FIAT
    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

    Коментар


      #62
      Да така е Но не всички са такива.. Аз минах на фиат от немска кола.. Доволен съм и от двете, дори бях навит да си купя японска ... но като изпълнение мареята ми хареса повече Верно повечето прехвалват ама бива ли и ние да ставаме като тях Заради Сульо и Пульо да се намразват марки и дори да има кавги .. няма смисал ... Автомобилистите можем само да си помагаме, а гонките нека останат за пистите и за удоволствие... след това да седнеш да черпиш по бира и така. Но bravosx 1,6 16v не всеки мисли като нас и .. има идиоти които създават напрежението.. нали се сеш...

      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
      ex:Opel Kadett 1.3
      ex:Fiat 125p
      ex:Москвич 412

      Коментар


        #63
        Lestat написа:
        Да така е Но не всички са такива.. Аз минах на фиат от немска кола.. Доволен съм и от двете, дори бях навит да си купя японска ... но като изпълнение мареята ми хареса повече Верно повечето прехвалват ама бива ли и ние да ставаме като тях Заради Сульо и Пульо да се намразват марки и дори да има кавги .. няма смисал ... Автомобилистите можем само да си помагаме, а гонките нека останат за пистите и за удоволствие... след това да седнеш да черпиш по бира и така. Но bravosx 1,6 16v не всеки мисли като нас и .. има идиоти които създават напрежението.. нали се сеш...
        Немога да не се съглася с теб заштото аз съм манияк на тема автомобили , но съм болен на тема италиянски автомобили и итлиянската кола няма да я сменя с друга освен в краен случай с някоя японска пила
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #64
          !

          Що бе колега? не е на 2000км има няма 600км мисля че е! Колко са 600 км пред възможността да се напием? То и без това ценителите сме малко, поне да се знаем!!!
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #65
            Re: !

            Fiat_Alfa_Fen написа:
            Що бе колега? не е на 2000км има няма 600км мисля че е! Колко са 600 км пред възможността да се напием? То и без това ценителите сме малко, поне да се знаем!!!
            Да бе колега ама аз съм в родината на фиатките,като се прибера в България ще направяя всичко възможно да се съберем малко ценители на италиянските бегачки и да си направим един готин купон , ама за сега не знам кога ще се прибирам към България иначе много ще се радвам да се съберем
            forza la FIAT
            http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

            Коментар


              #66
              колеги само да питам така като е с малко кобатура а с много коне не се ли износва по бързо двигателя

              Коментар


                #67
                daniv написа:
                колеги само да питам така като е с малко кобатура а с много коне не се ли износва по бързо двигателя
                Има нещо такова ама ти като си вземеш кола не означава че си се оженил за нея,важното е докато я караш да и се наслаждаваш истински а дали ще искара 100 000 повече или по малко не е от голямо значение според мен , а пък ако караш нормално в никакъв случай няма да се съсипе по-бързо,даже бях чувал че браво 1,6 ако се кара нормално 500 000км спокойно си ги прави
                forza la FIAT
                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                Коментар


                  #68
                  хммм...интересна тема.Истина тука е , че бравото ще скаса на старта бавареца , но това ще е само докато включи 3та от там на татък само ще гледа задницата на бмт-то.(не ме разбирайте погрешно фен сам на бравото ама бавареца си е баварец ).Докато четях темата някаде към 3та страница се пишеше че 318тдс са бараки и нищо не става от тях(това ме накара да се засмея) , но това са глупости.Лично аз карам 318тдс най-слабия двигател - 95 кончета ама на магистралката си ги поддържам 190км/ч можеше и още малко , но нали бех с родителите ми пък те единственото което ми казаха (викаха) беше - Намали ще ни пречукаш някъде.Така че моля ви се не казвайте че тоя модел не става за нищо , защото не е така.Иначе ако се пускате на къси разстояния порсто бмв-то няма смисъл даже и да тръгва ама ако е на малко по-дълго требва да си касметлия да го скъсаш /

                  Коментар


                    #69
                    ColdFear написа:
                    хммм...интересна тема.Истина тука е , че бравото ще скаса на старта бавареца , но това ще е само докато включи 3та от там на татък само ще гледа задницата на бмт-то.(не ме разбирайте погрешно фен сам на бравото ама бавареца си е баварец ).Докато четях темата някаде към 3та страница се пишеше че 318тдс са бараки и нищо не става от тях(това ме накара да се засмея) , но това са глупости.Лично аз карам 318тдс най-слабия двигател - 95 кончета ама на магистралката си ги поддържам 190км/ч можеше и още малко , но нали бех с родителите ми пък те единственото което ми казаха (викаха) беше - Намали ще ни пречукаш някъде.Така че моля ви се не казвайте че тоя модел не става за нищо , защото не е така.Иначе ако се пускате на къси разстояния порсто бмв-то няма смисъл даже и да тръгва ама ако е на малко по-дълго требва да си касметлия да го скъсаш /
                    Абе стига сте писали глупости.Вървяло БМВ след като сложело 3-та.Как ли пък не,колкото по-голяма предавка толкова по-голям мъртвец.Казвам го от опит А колега ти наистина караш на-големия мъртвец 318 ТДС,ако е не е чипосано.
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #70
                      ColdFear написа:
                      хммм...интересна тема.Истина тука е , че бравото ще скаса на старта бавареца , но това ще е само докато включи 3та от там на татък само ще гледа задницата на бмт-то.(не ме разбирайте погрешно фен сам на бравото ама бавареца си е баварец ).Докато четях темата някаде към 3та страница се пишеше че 318тдс са бараки и нищо не става от тях(това ме накара да се засмея) , но това са глупости.Лично аз карам 318тдс най-слабия двигател - 95 кончета ама на магистралката си ги поддържам 190км/ч можеше и още малко , но нали бех с родителите ми пък те единственото което ми казаха (викаха) беше - Намали ще ни пречукаш някъде.Така че моля ви се не казвайте че тоя модел не става за нищо , защото не е така.Иначе ако се пускате на къси разстояния порсто бмв-то няма смисъл даже и да тръгва ама ако е на малко по-дълго требва да си касметлия да го скъсаш /
                      Ей колега ти наистина си объркал колата това бмв не може да дуне у гайдата,аз съм карa такова то се чуди да тръгне ли какво да направи а да не говориме че мотора му беше само на 190 000км и е целият в масло абсолютна трагедия,страшен катър и после бмв било голяма кола , не благодаря по добре да си карам фиатката която проблеми не ми създава , а пък как върви..........
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        #71
                        Колеги истината е че всеки си има мнение нали така аз лично съм много доволен от бмв-то и поне за са нямам оплаквания , но както е тръгнало брат ми ако изкара книжка по-добре направо да му я подаря че ще я съсипе.Тъй като съм мераклия на Фият - Пунто или Браво ще ви помоля да ми кажете кое е по-добро и ако може плюсове и минуси на на двете коли???Извинявам се много че питам това в тоя форум ама просто имам много малко време да сядам на PC-то. За да не флууд-им темата пишете ми на pm още от сега благодаря /

                        Коментар


                          #72
                          ColdFear написа:
                          Колеги истината е че всеки си има мнение нали така аз лично съм много доволен от бмв-то и поне за са нямам оплаквания , но както е тръгнало брат ми ако изкара книжка по-добре направо да му я подаря че ще я съсипе.Тъй като съм мераклия на Фият - Пунто или Браво ще ви помоля да ми кажете кое е по-добро и ако може плюсове и минуси на на двете коли???Извинявам се много че питам това в тоя форум ама просто имам много малко време да сядам на PC-то. За да не флууд-им темата пишете ми на pm още от сега благодаря /
                          Ако питаш мен , аз имам браво и бих ти казал такова да си вземеш,по-голям клас е , по-удобно , по-бързо абе изобщо по,предимствата на пунтото са ниския разход и ненормално бързия старт,но по всичко останало бравото си е по...................
                          forza la FIAT
                          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                          Коментар


                            #73
                            Никога не съм се пускал срещу такъв мотор

                            tyson написа:
                            niko_ymn може когато кажеш съм готов Никога не съм се пускал срещу такъв мотор 1.6 16в затова те питах.
                            Какво ще кажеш за пробно на полигона, което да направим четвъртъка или неделята?
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #74
                              АЗ мисля че бравото ще бие с малко, говориме при коли в горе долу еднакво сьстояние и кадьрни шофиори. Е36 с този двигател е доста спьнат автомобил и няма нищо общо с бьрзите и пьргави коли ако така мога да се изразя. БМВ ги признавам над 2000ссм там вьрвят обективно но малките им мотори само бучьт и харчат.. А относно темата кое е буклук и кое не искам да ви пизова да гледате по реално на нещата и да не бьдете такива сектанти. АЗ уважавам всички автомобили- Фиат, опел, фолксваген, бмв, мерцедес и тн. Според мен всичко зависи кои на какьв екземпляр е попаднал- например аз карам опел, но сьм КРАИНО разочарован от марката, но пьк покраи мене хората си карат колите напьлно безпроблемно, без да пипат нищо по тях, вьрвят супер и тн.. Другия мемент- мн хора плюят фиат, но един приятел има браво и от както го е взел не е пипнал нищо по него.. Има и нещо друго всяка марка има слаби модели, двигатели и тн.... Всичко е мн относително. Ще се повторя но искам да го кажа още ведньж- БЬДЕТЕ РЕАЛИСТИ,НЕ ГЛЕДАИТЕ КАТО КОНЕ С КАПАЦИ И НЕ ОПЛЮВАИТЕ ДРУГИТЕ КОЛИ БЕЗ ДА СТЕ ИМАЛИ ДОПИРНИ ТОЧКИ С ТЯХ,ОСОБЕНО ЗА ВЬРВЕЖА. - ТОВА ВАЖИ ОСОБЕНО ЗА ХОРАТА КОИТО НИКОГА НЕ СА ПИПАЛИ ГАЕЧЕН КЛУЧ ИЛИ ВЛИЗАЛИ В СЕРВИЗ И ГОВОРЯТ КОЕ Е ДОБРО И КОЕ НЕ. Надявам се да сте ме разбрали правилно.

                              Коментар


                                #75
                                ivanko_rs написа:
                                ColdFear написа:
                                хммм...интересна тема.Истина тука е , че бравото ще скаса на старта бавареца , но това ще е само докато включи 3та от там на татък само ще гледа задницата на бмт-то.(не ме разбирайте погрешно фен сам на бравото ама бавареца си е баварец ).Докато четях темата някаде към 3та страница се пишеше че 318тдс са бараки и нищо не става от тях(това ме накара да се засмея) , но това са глупости.Лично аз карам 318тдс най-слабия двигател - 95 кончета ама на магистралката си ги поддържам 190км/ч можеше и още малко , но нали бех с родителите ми пък те единственото което ми казаха (викаха) беше - Намали ще ни пречукаш някъде.Така че моля ви се не казвайте че тоя модел не става за нищо , защото не е така.Иначе ако се пускате на къси разстояния порсто бмв-то няма смисъл даже и да тръгва ама ако е на малко по-дълго требва да си касметлия да го скъсаш /
                                Абе стига сте писали глупости.Вървяло БМВ след като сложело 3-та.Как ли пък не,колкото по-голяма предавка толкова по-голям мъртвец.Казвам го от опит А колега ти наистина караш на-големия мъртвец 318 ТДС,ако е не е чипосано.
                                колега ти какво БМВ си карал че исказа компетентно мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X